Treść opublikowana przez wiissnia
-
PŁOŃSK / PŁOCK / okolice
jak nic się nie zmieni to i ja podjadę
-
Jaki dobry zestaw kluczy ?
Też mam teki zestaw i spisuje się bardzo dobrze, jeszcze nie zerwałem żadnej trajkotki a czasami nawet rurę zakładam.
-
F1, Rajdy i Motorsport
:oklaski:
-
[B6 AVF] BRD,FMIC,DP (EGR i KAT aut )- by Rogal 200+
Mi padła po 50000km pompa Ruvilla. Hałasowała i ciekła.
-
Podawajcie swój czas zalogowania!
16 dni, 6 godz. 25 min.
-
[ALL B5] Tuning Audi A4 2.5 150 KM
Ja powiem tyle przy 180km i 390Nm już ładnie jeździ nie jeden na światłach się zdziwi kolego Rogal Ci samym programem poszedł na 190KM? :> bo tez się przymierzam i nie wiem czy coś poprawiać przed wizytą?! Tak mam tylko program. A6 ma serynie FMIC
-
PŁOŃSK / PŁOCK / okolice
no może we 3
-
[C5 AKN] Dwie małe kostki a tyle radości - wizyta u Rogala
Wtedy było jeszcze u Flyer 2.5 AKE seryjne a moje przed korektą. Teraz mam 190KM i 420Nm . Nie pamiętam ceny bo było to dawno ale coś ok 1500zł robocizna we własnym zakresie
-
[C5 AKN] Dwie małe kostki a tyle radości - wizyta u Rogala
wymieniałem u siebie w b5 przy mniejszym przebiegu. Hydraulikę, dźwigienki i podkładki zmieniałem jakieś 2 lata temu.
-
[C5 AKN] Dwie małe kostki a tyle radości - wizyta u Rogala
No i minął kolejny rok na wirusie Kilometrów przybyło (już 80kkm po programie) i nadal śmiga jak wściekła bez żadnych skutków ubocznych. Obecny przebieg to 310kkm. I niestety dopadła mnie bolączka v6 tdi a mianowicie wyciek oleju spod miski oleju na łączeniu bloku (żeliwnego) z miską (aluminiową). Części już mam ale jakoś brak chęci do naprawy Ciekawe ile mocy zostało Spalanie cały czas na poziomie do 8L. Sprzęgło, dwumas, przeguby na razie oryginalne i super stanie. Wymienione górne wahacze przy 300kkm (siedziały ori z 2000roku a podobno mamy nietrwałe zawieszenia ), dolne jeszcze ori bez jakichkolwiek luzów. Pozdrawiam wszystkich miłośników V6 2,5 TDI
-
[B5 AKN] Po wizycie u Mistrza Rogala ;)
Mnie to najbardziej zaskoczyła seria. Gift w AKN to prawie nie możliwe Wszystkie 2.5 przeładowując delikatnie na dole, moje zresztą też Wynik piękny, taki jak u mnie :gwizdanie:
-
[B5 AFN] 216 + Turbo AWX + ...
Znam tą hamownię moja A6 maiła tam w serii 149KM i 305Nm a u Rogala na obciążenioówce wyszło 143KM i 287Nm. Więc wyniki z tej hamowni są dość optymistyczne A i chłopaki u Peterów często hamują bez nawiewu :gwizdanie:
-
PŁOŃSK / PŁOCK / okolice
Jak tylko będę mógł przybyć to ja:)
-
PŁOŃSK / PŁOCK / okolice
Pomysl spotow to zainicjowalem ja I ja :> chyba tylko my byliśmy za pierwszym razem
-
PŁOŃSK / PŁOCK / okolice
jakiś chłop Teraz będę częściej zaglądać do tematu
-
PŁOŃSK / PŁOCK / okolice
Może i mi uda się zjawić
-
[B7 ASB] Dachowanie+olej=??
Powinny odpalić boczne i kurtyny, czołowe nie koniecznie (wiem z doświadczenia :gwizdanie:).
-
Auto do pracy
kumpel ma do sprzedania pajero long 5D 2002r czarne 3.2did przebieg 210kkm. Fura całkiem ładna i nie do zajechania no i cena ok 42tys też jesteś z Płocka więc możesz łatwo obejrzeć
-
[ALL] Co my tunerzy wiemy o tuningu 2.5TDI V6 ....
:) :) :)
-
[ALL] Co my tunerzy wiemy o tuningu 2.5TDI V6 ....
Dzwonię z pretensjami do Rogala, co za fuszerkę mi odwalił :polew: :polew: :polew:
-
Gdzie najdalej byliście swoją A4??
Może to nie A4 ale najdalej byłem w Chorwacji, trochę kręcenia na miejscu (jakieś 1000km), potem wypad do Włoch i powrót do Polski razem wyszło coś ok 5500km (jeden kierownik, oczywiście ja) ze średnim spalaniem 8L (4 osoby + pełny bagażnik) trasa bez awaryjnie. Dzień po powrocie padła pompa wody (SKF wytrzymał 50kkm), czyli farcior. Druga długa trasa to Paryż 3500km.
-
A6 2.5 TDI + Rogal
Taka mała modyfikacja Pewnie niektórzy myślą sobie co za idiota A6 a ramki A4 klubu :laghing2:
-
Lekkie terenowe auto do 35 tysięcy
A MITSUBISHI PAJERO? Przejedziesz wszędzie, nieźle wygląda, zawieszenie wielowachacz bez sztywnych mostów czyli komfort niezły. Kumpel ma takie cacko na sprzedaż 2002 rok 3,2 diesel 165KM wola coś ok 40-42.
-
Czym jezdziłeś, zanim kupiłeś Audi?
Fiat 125p 1,5 75KM LPG (gaz był po 40gr ) był ze mną przez 100kkm FSO polonez 1,5 82KM LPG był ze mną przez 245kkm VW Golf III kombi GT 2,0 115KM LPG na fullu był za mną przez 120kkm A4 kombi 2,8 193KM LPG była krótko bo tylko rok i 75kkm A6 kombi 2,5 TDI 190KM jest już ze mną 80kkm i będzie nadal
-
A6 2.5 TDI + Rogal
Od razu psują, po prostu trzeba je odpowiednio serwisować i tyle. Ja nie narzekam a mam przejechane 306kkm.