Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A6 2.5 TDI + Rogal


wiissnia

Rekomendowane odpowiedzi

Przyszedł czas aby pochwalić się swoją a6.

A więc od początku, mam ją równiutko 2 lata. Osobiście byłem po nią w Niemczech, kupiłem ją od rodowitego Niemca a nie jakiegoś Turasa. Miała wtedy najechane 220kkm (sprawdzone po VIN) i nigdzie nie była lakierowana(mierzone profesjonalnym miernikiem). Teraz ma 300kkm przebiegu i nadal jest nie tknięta :)

Auto właściwie to pełna seria poza czipsem i prawdopodobnie takie zostanie, bo co by tu zmieniać w aucie dla dziadka :polew:

Silnik to znienawidzony przez posiadaczy 1.9TDI stary poczciwy 2.5TDI AKN seryjnie o mocy 150KM i 310Nm, zaraz po zakupie dostał zastrzyk mocy u nadwornego TUNERA Rogala, bo przesiadka z a4 2.8 30V była bolesna, teraz ma 190KM i 422Nm, jakoś jeździ (dość szybko).

Skrzynia manual 6 biegowy DQS, dość długa skrzynia przez co daje duży komfort w trasie w szczególności po autostradzie, silnik nie wyje przy większych prędkościach :wink4:

Wyposażenie bez większego szału jak na a6, a mianowicie:

- dwu-strefowy klimatronik

- 4 elektryczne szyby

- elektryka lusterek

- grzane stołki

- pełny FIS

- alu ori 16"

- podłokietniki

- pakiet oświetlenie

- ESP

- itp. itd.

Tak naprawdę od innych a6 wyróżnia ją:

- RECARO z pełną elektryką foteli

- pełny sport pakiet:

* kierownica

* gałka biegów

* zawias 1BE

* hebel 312mm

- szyberdach

Teraz kilka zdjęć do oceny:

1001984g.jpg

1001986i.jpg

1001989y.jpg

1001992h.jpg

1001997.jpg

1001999.jpg

1002000.jpg

1002007g.jpg

1002009q.jpg

a625wiissniawppl.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz xenon? czy lampy z modelu poliftowego założone? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem, że ma inną maskę ;) wydawało mi się, że masz poliftowe bo znajomy, który ma 2000 rok ma inne lampy... człowiek uczy się całe życie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem, że ma inną maskę ;) wydawało mi się, że masz poliftowe bo znajomy, który ma 2000 rok ma inne lampy... człowiek uczy się całe życie :good:

może ma nie oryginalne do tego modelu, takie na małej soczewce jak w a4 i bez kapturka na żarówce od kierunkowskazu. W 2000 i 2001 były lampy na dużej soczewce i z kapturkiem na kierunkowskazie, zwykłe i xenony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

on ma początek 2000 roku i ma na małej soczewce.. może dlatego.. ale będzie u mnie w sobotę to zobaczę i się upewnię :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super środeczek, no i hamulce, ale tak nawiasem jak rogalowi udało sie wykrzesać tyle niutków????? jak długo juz smigasz na tym programie???? zobacz mój wykres niby seria mocna ale niutków tyle niema, czy bardzo ci bąki puszcza, a może miałes strojenie bez kata????

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super środeczek, no i hamulce, ale tak nawiasem jak rogalowi udało sie wykrzesać tyle niutków????? jak długo juz smigasz na tym programie???? zobacz mój wykres niby seria mocna ale niutków tyle niema, czy bardzo ci bąki puszcza, a może miałes strojenie bez kata????

pozdro

Czysta seria, kat jest. Zero dymu. Było by więcej Nm ale pompa nie daje już u góry więcej paliwa. Jak robiliśmy program na granicy możliwości turbiny wychodziło 450Nm i 192-195KM od 3000obr/min płasko do 4500obr/min. Więc stwierdziliśmy, że nie ma co ryzykować i Witek zdjął trochę koksu. Na programie zrobiłem jakieś 70-75kkm i nic się nie dzieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie brakuje xenia w tym aucie :disgust: Bo wypasik masz fajny, szczególnie foteliki są przefajne :) Nie myślałeś o większej feldze i o pomalowaniu dokładek? :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super środeczek, no i hamulce, ale tak nawiasem jak rogalowi udało sie wykrzesać tyle niutków????? jak długo juz smigasz na tym programie????

ma tez swieza hydraulike :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super środeczek, no i hamulce, ale tak nawiasem jak rogalowi udało sie wykrzesać tyle niutków????? jak długo juz smigasz na tym programie????

ma tez swieza hydraulike :tongue4:

ja tez miałem wszystko nowe, wałeczki też, cóż tylko pogratulowac wykresu,.[br]Dopisany: 26 Maj 2010, 20:49_________________________________________________ale jednak FMIC robi robote, pewnie to u mnie jest przeszkodą??? jeszcze raz gratki za super furke i wypas srodek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie brakuje xenia w tym aucie :disgust: Bo wypasik masz fajny, szczególnie foteliki są przefajne :) Nie myślałeś o większej feldze i o pomalowaniu dokładek? :rolleyes:

Oj brakuje Xenonu, może kiedyś....

FMIC daje radę nawet w upały nie ma problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mało brakowało,a miałbym poliftowego sedana w AKE z identycznymi fotelami :cool1:

Ładny :wink4:,ale duża fela się należy :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

halo koledzy on ma lamy oryginalne z tego modelu[br]Dopisany: 18 Lipiec 2010, 19:01_________________________________________________Szkoda ze te 2.5 sie psuja: :( ale autko super :decayed:

Od razu psują, po prostu trzeba je odpowiednio serwisować i tyle. Ja nie narzekam a mam przejechane 306kkm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

halo koledzy on ma lamy oryginalne z tego modelu[br]Dopisany: 18 Lipiec 2010, 19:01_________________________________________________Szkoda ze te 2.5 sie psuja: :( ale autko super :decayed:

Od razu psują, po prostu trzeba je odpowiednio serwisować i tyle. Ja nie narzekam a mam przejechane 306kkm.

dokładnie, je juz swoim V6 zrobiłem 100KKM , tyle że zaraz po kupnie sie posypał, ale teraz poremoncie wszystko ok,.

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...