-
[B5 AFN] Moje A4 ;]
:polew: :polew: exstra furka :good: :good:
-
Moja Niunia
to :kox: :good:szczerze do d*py czy dobre;D Potrzeba mi kasy żeby pozmieniać trochę w aucie ale ważne ze mam audi a nie jakieś chińskie gówna
-
[A6 c5] Moja nowa Zabawka / szóstka quattro
Extra auto Gratuluje zakupu :gwizdanie:
-
[ALL] [b4 coupe AAH]Moje toczydełko
Super auto próbowałeś od 0 do 100?? jaki czas :gwizdanie: ???
-
A6 2.5 TDI + Rogal
halo koledzy on ma lamy oryginalne z tego modelu[br]Dopisany: 18 Lipiec 2010, 19:01_________________________________________________Szkoda ze te 2.5 sie psuja: ale autko super
-
Moja Niunia
Mi sie Auto podoba;p;p komuś ie nie podoba nie musi patrzyć :decayed: :evil: :kox: :naughty:;p
-
Moja Niunia
heheeh umyje ;D[br]Dopisany: 21 Lipiec 2010, 20:30_________________________________________________hehehehehehe :polew: :polew: zrobie fotki jak umyje ;D i wezmę cyfrowke ;D
-
Moja Niunia
Lampy załatwiłem za darmo ;D
-
Moja Niunia
elo krótki opis i narzazie jedno foto Jest to Audi z 1996 roku -moc 90 km - silnik 1.9 tdi Co w niej zmieniłem?? -Przednie lampy - jutro do dam Relingi Więcej fot już niedługo
-
[B5 AFN] Moje A4 ;]
A to masz tak oryginalnie :gwizdanie: czy robiłeś Przeróbkę ??? :gwizdanie:
-
[ALL B5] Casablanca white
A jakie chcesz kupić???
-
[B5 ABC] Czarnuch 2.6 V6
to To Auto będzie git Majonez :gwizdanie:
-
[B5 ABC] Czarnuch 2.6 V6
Jakiego znaczka :?: :> powrócił czytaj uważnie temat do końca i aktualne zdjęcia masz na dole 1 strony :gwizdanie: WYBACZ HEHEEHE;P;P
-
[b5 adp]
super auto załóż fele oryginalne z tego modelu i bendzie cycuszek glancuś
-
[ALL B5] RS4 B5 designer - nowe mody, nowy wykres str 7
o Jezu tylko spytałem ; :kox: w siedzenie na pewno wgniata
czambi123
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta