Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Moje A4 ;]

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich opisywać samochodu nie muszę bo znacie go jak własny ;]

zmiany jakie zostały wprowadzone to:

- fele MOMO FXL-ONE BLACK 8x17' + oponki NANKANG 225/45/R17

- chromowane ramki zegarów

- listwy ozdobne carbon (karbon, węgiel) folia 3M

- obszycie boczków i podłokietnika czarną skórą

- RS4 grill zmiana koloru na czarny mat

- oczywiście najważniejsze klubowe ramki, naklejka i niedawno doszła smycz :kox:

540e0c725c5062b3m.jpg

e487c26a09d01a38m.jpg

bcfbb4fe8cc5bf72m.jpg

b560d4f852f4fb95m.jpg

mały update troszkę nowych fotek

a990ac00d0c000dam.jpg

411c27c1ea1071c8m.jpg

7c5596f9d2863304m.jpg

af40fa4527e48d2em.jpg

290fe62bcd2cfc6cm.jpg

fotki nowego wnętrza: :naughty:

e61f7b1dff58661fm.jpg

fd3d3d2a8e4715d5m.jpg

e86a3d556d8ff9edm.jpg

59c0cddcf220f8a7m.jpg

7f6aab44bea13e91m.jpg

Opublikowano

Kolejna wariacja nt. bryki Nowaka :tongue4:

Muszę powiedzieć, że całkiem nieźle. Ale ... zawsz się znajdzie coś :polew:

Rurki koniecznie proste. Do tego pakietu nie pasują fajki kopciucha.

Fele fajne, ale niestety nie robią szału w tym rozmiarze.

Mam podobne 18' (mam na myśli kombinację kolorystyczną) i też szału nie ma :(

Dopiero 19 wygląda dobrze (przymierzałem).

Generalnie :good:

Aha, dystanse na tylną oś potrzebne, bo jakoś tak ... (do siebie też muszę założyć z 5mm).

Opublikowano

Za małe te Momo. Akurat one to do siebie mają że im większe tym lepsze. ;D

Opublikowano
  • Autor

Za małe te Momo. Akurat one to do siebie mają że im większe tym lepsze. ;D

wiem że małe ale byś widział jakie mamy tutaj drogi :confused4: porażka może kiedyś się skuszę na coś większego ale narazie nie ma szans

Opublikowano

moicz w skoczowie złe drogi??? nie żartuj! pojeździł byś u mnie po centrum...

ja bym pakował 18'', a tak to nic temu aucie nie potrzeba :)

Opublikowano
  • Autor

w skoczowie przejechać przez górny to masakra jest kilkadziesiąt studzienek do tego koleiny i tak jest od zawsze :kwasny:

Opublikowano

hehe znane autko ;]

fajnie wyglada na tych kolkach :)

pomaluj ramię tylnej wycieraczki bo tak nie pasuje do czarnego auta :tongue4: (chodzi mi o pozdzierana farbe)

pozdro

Opublikowano

studzienki to inna bajka, bo tego co wymyślił je położenie to powinni powiesić za jajka, tak choćby ich nie mogli na środku każdego pasa zrobić :evil:

a co z boczkami? bo z tego co wiem to Nowak powyciągał audio, masz teraz dziury czy coś? czy jakieś głośniki

Opublikowano

aha jeszcze polerka rurek by sie przydala :good:

Opublikowano
  • Autor

studzienki to inna bajka, bo tego co wymyślił je położenie to powinni powiesić za jajka, tak choćby ich nie mogli na środku każdego pasa zrobić :evil:

a co z boczkami? bo z tego co wiem to Nowak powyciągał audio, masz teraz dziury czy coś? czy jakieś głośniki

fakt Nowak wyciągnął audio ale okablowanie i zabudowę zostawił,wrzuciłem tam duuuuużo tańszy sprzęt grający(phonecar 4x16 + 2x wysokotonowe radio alpine) mi wystarcza :decayed: tuby i wzmacniacza brak powody są dwa : dzieciak i szkoda miejsca w bagażniku.

Sprzęt Nowaka był konkretny :kox:

Opublikowano

hehe niech sie dobrze sprawuje :)

mi sie podoba na tych felgach ale iwem ze bedziesz zmieniac na wieksze

ja na poczatku tez mialem 17"

a potem 19", 19"

powodzenia w modach i dopieszczeniu jej do konca :)

Opublikowano
  • Autor

wahacze wymienione,ramki jutro będą założone :naughty:

Opublikowano

- ile mm gleba jest?

Opublikowano
  • Autor

- ile mm gleba jest?

-60/-40[br]Dopisany: 10 Lipiec 2009, 15:30_________________________________________________chromowane ramki zegarów są :naughty::decayed:

Opublikowano
  • Autor

jak dla mnie felga z du.y :/

bo czarna ?? :mysli:

Opublikowano

to jest gleba -60 ?

u mnie jest tak samo, mi na gwincie wyszło że mam -40 :mysli:

a wygląd jest ten sam

czyli wyglada ze mam z przodu i z tyłu -60mm

może zeczywiscie mam te -60 bo na mocnych koleinach jadąc 100km/h waliłem osłoną silnika

fajne fele na polskie drogi w sam raz :good:

Opublikowano

bo czarna ?? :mysli:

niee, pasuje do civica ale nie do a4/s4 :) ale nie przejmuj sie to tylko moje zdanie, tobie sie ma podobac nie mi :)
  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano

fajna ta parująca lampa :decayed::naughty:

Opublikowano
  • Autor

fajna ta parująca lampa :decayed::naughty:

wiedziałem że się nie oprzesz skomentowania tej lampy, może w przyszłosci cos z tym zrobie[br]Dopisany: 09 Styczeń 2010, 20:45_________________________________________________podłokietnik obszyty powiedzmy że prawie czarną skórą

d284e3a5642ccaadm.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.