Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Moje A4 ;]

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

zerknij sobie to działu FELGI i OPONY tam napewno znajdziesz odpowiedź :good:

Opublikowano

no i za***iście :wink4: identycznie będzie u mnie :)

czym kleiłeś? :naughty:

Opublikowano
  • Autor

czymś takim

79717b88315537f5m.jpg

Opublikowano

czymś takim

79717b88315537f5m.jpg

eee tam wolę butapren lepsza bania :kox:

:polew:

Opublikowano
  • Autor

po tym też jest fajnie :decayed:

Opublikowano

hmm jakoś bardziej mi się podobała satynowa ramka grilla...

fajnie wyszły boczki :good:

Opublikowano

mówisz? :slina::kox:

Opublikowano

mówisz? :slina::kox:

jutro Ci pokaże jak grill eReS wygląda przy srebrnym madafaka lakierze :naughty: :naughty:

Opublikowano

mówisz? :slina::kox:

jutro Ci pokaże jak grill eReS wygląda przy srebrnym madafaka lakierze :naughty: :naughty:

a co to ma do rzeczy? :spam:

:decayed:

Opublikowano

a co to ma do rzeczy? :spam:

:decayed:

:bag:

moicz planujesz może resztę eSowego body?

Opublikowano

jaką resztę Michaś? :cool1:

Opublikowano

hmm jakoś bardziej mi się podobała satynowa ramka grilla...

fajnie wyszły boczki :good:

zdecudowanie...

jaką resztę Michaś? :cool1:

progi i listwy :naughty:

Opublikowano

progi i listwy :naughty:

no przecie mówię :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

a co to ma do rzeczy? :spam:

:decayed:

:bag:

moicz planujesz może resztę eSowego body?

w najbliższym czasie czeka mnie trochę wydatków związanych z wymianą wahaczy, tarczy przód i tył klocki itp.

poźniej chciałem wsadzić FMICA kolektor AWX, itp a co do progów i listw z eSy to nie wiem Nowak coś kiedyś w swoim wątku mówił że nie da rady więc nie wiem czy się w to bawić, jak się da to będziemy myśleć :decayed:

Opublikowano

hmm jakoś bardziej mi się podobała satynowa ramka grilla...

fajnie wyszły boczki :good:

zdecudowanie...

jaką resztę Michaś? :cool1:

progi i listwy :naughty:

nie da sie zalozyc progow i listew ... do 96r ( duzo sztuki by bylo )

po I lifcie sie da bo wtedy pasuja czyli od rocznika 97r nie ma problemu

Opublikowano
  • Autor

czyli pamięć mam jeszcze dobrą :)

Opublikowano
  • Autor

a do obklejania boczków wyciągałeś je i rozklejałeś tą część do obklejenia?

tak, od razu mówię że miodu nie ma :disgust: jest to zgrzewane więc trochę czasu zajmuje wyciągnięcie tego elementu

Opublikowano

a materiał na allegro kupowałeś? dużo tego potrzeba? i czym malowałes uchwyty? ładnie Ci to wszystko wyszło

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

materiał kupiłem u siebie w miasteczku :naughty: 100cm na 140cm wystarczy na około 8-10 boczków :decayed:

uchwyty malowałem spray'em z BOLL'a czarny mat (jedyny minus malowania to że się to rysuje dobrze by było jeszcze bezbarwny na to położyć)[br]Dopisany: 17 Luty 2010, 11:52_________________________________________________bry z okazji ładnej pogody postanowiłem dokończyć to co zacząłem i dorezałem skórke na przednich boczkach :decayed: foto poglądowe

e552fa8c57052163m.jpg

Opublikowano

no i gitara :good:

też się muszę za to wziąść ale to przy okazji sprzętu grającego myślę bo nie mam teraz na to weny :mysli:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.