Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Tylne ledy z S4 do zwyklej A4


prezik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Myślę, że potrzebne będą przejściówki tak jak do A3 Sportsbacku (przed faceliftingiem), żeby zainstalować nowe lampy. Pewnie jest inaczej komp skonfigurowany pod pobór mocy z lamp. Kup zainstaluj, a poźniej będziesz się martwił :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w roku modelowym 2010 A4ka pakiecie Premium Plus uzyska LEDy, więc przełożenie będzie łatwiejsze pewno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ASO tego nie potrafią bo nie ma kodowania i "podobno" inny moduł komfortu to obsługuje, tak samo jest z A5 i LED z S5, :szukaj: o tym już było na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ASO tego nie potrafią bo nie ma kodowania i "podobno" inny moduł komfortu to obsługuje, tak samo jest z A5 i LED z S5, :szukaj: o tym już było na forum.

ja wiem co było, piszę właśnie z tego powodu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odgrzebuje temat bo jestem ciekaw czy komus udało sie zainstalowac ledy na tył do A4 B8? jesli tak to moze sie pochwali, a najlepiej jeszcze jakby napisał co i jak zrobic zeby to działało wszystko bo samo założenie nie jest chyba czyms trudnym :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie zauwazylem ze juz pojawiaja sie zwykle B8 rocznik 2009 w ledach fabrycznie wiec chyba nie powinno byc problemu z założeniem(kodowaniem) tylko ciekawe jaki koszt w salonie bedzie bo watpie zeby na aukcjach itp. takie lampy sie szybko pojawily. przykład:

http://switon-paczkowski.otomoto.pl/audi-a4-2-0-tdi-limited-edition-C9886284.html[br]Dopisany: 20 Wrzesień 2009, 11:00_________________________________________________i jak nikt jeszcze nie zakladal ledow z zwyklej a4?? troche czasu juz minelo.ruszylo sie cos?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam pytanie. Samochód kupiłem na początku 2009 roku. Niedawno będąc na przeglądzie zauważyłem, że model 2010 ma lampy tylne LED. Czy jest możliwość zamontowania lamp LED do mojego samochodu ? Chodzi o bezproblemową przekładkę ? Ile taki komplet lamp tylnych może kosztować ? Mam Sedana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poszukaj na allegro albo zapytaj w ASO (nie zawsze allegro jest tańsze od ASO!)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest możliwość zamontowania lamp LED do mojego samochodu ? Chodzi o bezproblemową przekładkę ?

na bank się da, nie wiem czy później nie trzeba Vag'iem coś robić żeby działały czy będą od razu działały ale się da

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odgrzebie temat, czy komuś udało się przełożyć ledy tył do zwykłej a4 B8 ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pasowało będzie, trzeba tylko wymienić moduł komfortu na taki który obsługuje ledy, zmienić wtyczki do lamp, poprzekładać trochę kabelków we wtyczkach MK i oczywiście wszystko zaprogramować :) i cieszyć się ledami :>

niedawno przerabiałem, dzięki koledze elektrykowi, udało się :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się udało, co prawda bujałem się z tym dość długo (nie miałem możliwości zdobycia schematów), ale w końcu się udało i działają.

Musiałem zmienić moduł komfortu, wtyczki do lamp, piny, elektryk ciągnął dodatkowe kabelki od lamp do modułu komfortu i coś tam przekladał we wtyczkach modułu.

Poza tym wizyta w servisie, trzeba było zdjąć ochronę komponentu z modułu i przeprogramować immo (w B8 jest w module komfortu), jest trochę zachodu, ale było warto, efekt jest super :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Omg tyle zachodu żeby założyć ledy. Napisz kolego jaki całkowity koszt usługi i jakiego modułu komfortu trzeba szukać , może być na pw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co wiem to mozna zakupic taki zestaw w ASO koszt ok 3 tys zl - plug & play

zgadza się ostatnio dostaliśmy pocztą ulotkę z audi w której były podane różne rzeczy do kupienia i m.in. są tam lampy led do a4 za 2750 jak dobrze pamiętam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...