-
MMI 3g+ problem z internetem (Audi Connect)
dokładany Nikt nic nie wie?
-
MMI 3g+ problem z internetem (Audi Connect)
Cześć, mam problem ze swoją jednostką mmi 3g+, mianowicie żeby połączyć sie z audi connect za każdym razem muszę wchodzić w green menu i uruchamiac połączenie internetowe. Problem pokazany na filmiku Czy ktoś wie jak zrobić aby cały czas było połączenie? niestety po wyłączeniu jednostki problem powraca, notabene nie moge wejść w ustawienia połączenia internetowego oraz cały czas pokazuje mi zasieg telefonu po bluetooth na MAX choć żadne urządzenie nie jest sparowane
-
znaczek "AUDI EXCLUSIVE" z tapicerek przednich
niestety nie ma
-
znaczek "AUDI EXCLUSIVE" z tapicerek przednich
bez przesady... zamówiłem to w niedziele ---------- Post dopisany 03-12-2012 at 18:13 ---------- Poprzedni post napisany 01-12-2012 at 13:33 ---------- Panie i Panowie... o to jest audi exclusive 4H0853713D3Q7 strona lewa oraz 4H0853714D3Q7 strona prawa dla potomnych co nie potrafili znaleźć tego w etce Gdyby ktoś był chętny to moge załatwić dowolną ilośc w cenie 88,26zł
-
znaczek "AUDI EXCLUSIVE" z tapicerek przednich
Ja też ale w dalszym ciągu d*pa :/
-
znaczek "AUDI EXCLUSIVE" z tapicerek przednich
w dalszym ciagu czekam na przesylke... mam nadzieje ze jutro dojdzie
-
znaczek "AUDI EXCLUSIVE" z tapicerek przednich
oby to było to... szukanie tego zajeło mi jakieś 5 minut wiec mam małe obawy
-
znaczek "AUDI EXCLUSIVE" z tapicerek przednich
na 99% to będzie ten numerek 4H0853713D na czwartek powinno być u mnie wiec dam znać czy to to
-
Olej MOTUL- oryginał i podróbka
Panowie, a ten sklep ktoś zna? może to być ori olej? http://allegro.pl/motul-specific-504-00-507-00-5w30-5w-30-5l-promo-i2237607510.html
-
Parktronic PDC MMI 2G 3G wizualizacja CONCERT w Audi A4 B8 2007-2011
Grzesiek a co z przyciskiem do uruchamiania czujników jeśli ktoś nie ma mmi high? tylko radio concert? w ktorym miejscu sie montuje ten przycisk?
-
Q7, BTR 4.2TDI 326PS, S-line, Panorama, Pneumatyka, itd
U mnie tłucze i wali Nie wiem jak w q7 ale w a6 jeden amor 5 tys
-
Q7, BTR 4.2TDI 326PS, S-line, Panorama, Pneumatyka, itd
Myslałem o tym a ponarzekać trochę trzeba
-
Q7, BTR 4.2TDI 326PS, S-line, Panorama, Pneumatyka, itd
Pneumatyka jest fajna do momentu aż się nie zj**ie (szczególnie amory) dopiero wtedy można żałować że jest w naszym aucie Sam się o tym przekonałem
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Po duzym rabacie w ASO 1250 PLN To prawie jak darmo do mojej c6 kosztuje tylko 3500
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Potwierdzam, że taka lampka była od samego początku produkcji (oczywiście biorąc pakiet oświetlenie)