Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Tylne ledy z S4 do zwyklej A4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Powiem szczerze, ze na tył planuje takie lampki

http://moto.allegro.pl/lampy-tylne-audi-a4-b8-07-11-diodowe-led-sedan-d-i2093125515.html

bo myślę, że będą dobrze pasować do białego koloru.

Szukam jeszcze tylko na przód tych bixenonów. A każdy elektryk, z którym rozmawiam to mi tylko odradza narzekając na takie lampy, że są awaryjne i ciągle coś z nimi nie tak, że się przepalają ledy itd.

Zaczynam się zastanawiać czy gra jest warta świeczki...

Jak wygląda wasze doświadczenie z tymi lampami?

Opublikowano

Lampy te sa z adapterami i nie bedzie zadnych problemow z podłączeniem i błędami .

Jezeli chodzi o przednie ORI LED to nie słyszałem ze komuś cos przepaliło.

Opublikowano

Ale po montażu przodu trzeba chyba zmienić Gateway... :eusathink:

Opublikowano
Ale po montażu przodu trzeba chyba zmienić Gateway... :eusathink:

Do przodu trzeba redukcje wtyk bo jest inna instalacja oraz trzeba puścic kilka kabli do MCE . Oczywiście jeszcze odpowiednio zakodować LongCoding :kox: a i pewnie tez w MMI cos trzeba pogrzebać .

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Koledzy, a ma ktoś może doświadczenia z lampami tył do avanta po lifcie z 2012 roku ? przedwczoraj właśnie sobie zamontowałem, w sumie proste, ale nie chce działać mi przecwmgłowe i pasek led jest chyba trochę za ciemny, prawie go nie widać w dzień, kodowania nie zmieniałem (bo nie znam z nowego A4) tylko piny we wtyczkach trzeba było poprzekładać. Ma ktoś może jakiś pomysł ?:wallbash:

Opublikowano
Koledzy, a ma ktoś może doświadczenia z lampami tył do avanta po lifcie z 2012 roku ? przedwczoraj właśnie sobie zamontowałem, w sumie proste, ale nie chce działać mi przecwmgłowe i pasek led jest chyba trochę za ciemny, prawie go nie widać w dzień, kodowania nie zmieniałem (bo nie znam z nowego A4) tylko piny we wtyczkach trzeba było poprzekładać. Ma ktoś może jakiś pomysł ?:wallbash:

Na pewno masz błędy w KOMFORCIE , przy zmianie lamp na te 2012 są na pewno inne napiecia tylko odpowiednie rezystory cie ratują .

A kodowanie :eusathink: to nikt nie robił jeszcze na swiecie , chyba ze słynny DavidB8 z Canady da radę :kox: Mogę ci dać namiary na niego [email protected]

Masz moze kod dostępu do KOMFORTU ?

Opublikowano

Nie mam kodu dostępu, błędy sprawdzę, co do rezystorów, też tak myślałem, masz może jakieś kodowanie modułu komfortu z lampami zwykłymi ? (nie ledy)

Opublikowano
Nie mam kodu dostępu, błędy sprawdzę, co do rezystorów, też tak myślałem, masz może jakieś kodowanie modułu komfortu z lampami zwykłymi ? (nie ledy)

W Kodowaniu tu nic nie zrobisz :kwasny: tylko ADAPTACJA 10 kanały 181-230 ale sa niedostępne bo trzeba mieć kod dostępu odpawiadający za oswietlenie tyłu.

Opublikowano

A orientujesz się skąd można taki kod dostępu zdobyć ?

Opublikowano
A orientujesz się skąd można taki kod dostępu zdobyć ?

Nawet w AUDI w fabryce go nie znają :wink: ASO zaleca przecież przy wymianie lamp ze zwykłych na LED wymianę MODULU KOMFORTU . Ale kod został złamany przez wspomnianego DavidB8 z Canady .

Poszukaj na http://www.audizine.com/forum/forumdisplay.php/97-B8-A4 temat bardzo gorący .

Opublikowano

Koledzy jeśli macie ledy na przednich lampach możecie podpowiedzieć czy macie jakąś sprawdzoną firmę, od której braliście?

Może któś wrzucić fote jak wyglądają po podłączeniu w waszych autach?

Opublikowano
Koledzy jeśli macie ledy na przednich lampach możecie podpowiedzieć czy macie jakąś sprawdzoną firmę, od której braliście?

Może któś wrzucić fote jak wyglądają po podłączeniu w waszych autach?

Lampy przednie chcesz zmienić ze zwykłych na LED ?

Opublikowano

obecnie nie mam żadnych bo to auto z USA wiec i tak będę musiał jakieś wstawić. A jak już mam wstawiać to chciałbym jakieś ładniejsze lampy.. myślałem o ledowych

Opublikowano

Troszkę komplikuje sprawa lamp z USA u ciebie :kwasny: Ale temat do ogarniecia , pierwsze to musisz przekodowac ( wyłączyć lampki obrysowe )

[ MCE 09 ] --> [Kodowanie 07] --> [LongCodingHelp ] --> Byte 10 Bit 3 - Zmiana 1 do 0 .

Teraz musisz dokupić lampy oraz przejściówki pod xenon . Na słynnej stronce KUFATEC to kupisz z instrukcją montazu :wink:

http://www.kufatec.de/shop/product_info.php/info/p1054_c284_Adapter-Xenon-Scheinwerfer-Audi-A4-8K.html

Opublikowano

Nawet w AUDI w fabryce go nie znają :wink: ASO zaleca przecież przy wymianie lamp ze zwykłych na LED wymianę MODULU KOMFORTU . Ale kod został złamany przez wspomnianego DavidB8 z Canady .

Poszukaj na http://www.audizine.com/forum/forumdisplay.php/97-B8-A4 temat bardzo gorący .

No właśnie wcześniej montując ledy wymieniałem również moduł komfortu, teraz wrzuciłem lampy z 2012 roku. Kierunkowskazy, stop i cofania są OK, natomiast pozycje jak pisałem wcześniej świecą za słabo (w nocy jest w miarę dobrze, natomiast w dzień ledwo widoczne), przeciwmgłowe w tych nowych lampach też jest w LED, właczyć się da, natomiast, żeby wyłączyć trzeba wyłączyć zapłon

Opublikowano

Koledzy więc na tył chciałbym te lampki

http://allegro.pl/lampy-tylne-audi-a4-b8-07-11-diodowe-led-sedan-d-i2179729466.html

a na przód zastanawiałem się nad tymi aukcjami

http://allegro.pl/audi-a4-bi-xenon-b8-nowy-model-diody-led-kompletne-i2180481167.html

lub

http://allegro.pl/audi-a4-bi-xenon-b8-skretne-diody-led-komplet-i2202178234.html

tylko nie wiem czy skrętną czy nie???

możecie podpowiedzieć jaka jest różnica i co lepiej brać??

no i chyba ten adapter :

wrclaguna - to jest chyba ten sam co podesłałeś z niemieckiej aukcji..

http://allegro.pl/audi-a4-b8-led-bixenon-redukcja-adapter-przejscie-i2210701987.html

Opublikowano

Nawet w AUDI w fabryce go nie znają :wink: ASO zaleca przecież przy wymianie lamp ze zwykłych na LED wymianę MODULU KOMFORTU . Ale kod został złamany przez wspomnianego DavidB8 z Canady .

Poszukaj na http://www.audizine.com/forum/forumdisplay.php/97-B8-A4 temat bardzo gorący .

No właśnie wcześniej montując ledy wymieniałem również moduł komfortu, teraz wrzuciłem lampy z 2012 roku. Kierunkowskazy, stop i cofania są OK, natomiast pozycje jak pisałem wcześniej świecą za słabo (w nocy jest w miarę dobrze, natomiast w dzień ledwo widoczne), przeciwmgłowe w tych nowych lampach też jest w LED, właczyć się da, natomiast, żeby wyłączyć trzeba wyłączyć zapłon

Tylko rezystory pozostają :wink:

Koledzy więc na tył chciałbym te lampki

http://allegro.pl/lampy-tylne-audi-a4-b8-07-11-diodowe-led-sedan-d-i2179729466.html

a na przód zastanawiałem się nad tymi aukcjami

http://allegro.pl/audi-a4-bi-xenon-b8-nowy-model-diody-led-kompletne-i2180481167.html

lub

http://allegro.pl/audi-a4-bi-xenon-b8-skretne-diody-led-komplet-i2202178234.html

tylko nie wiem czy skrętną czy nie???

możecie podpowiedzieć jaka jest różnica i co lepiej brać??

no i chyba ten adapter :

wrclaguna - to jest chyba ten sam co podesłałeś z niemieckiej aukcji..

http://allegro.pl/audi-a4-b8-led-bixenon-redukcja-adapter-przejscie-i2210701987.html

Przednie lampy BIX skrętne mają 3 przetwornice w lampie :wink: Na tej Aukcji sa tylko przejsciowki z lamp zwykłych 10 PIN na 14 PIN .

A zas lampy tylne LED (te podróbki) nie potrzeba nic kodować w KOMFORCIE , zakładasz P&P .

Opublikowano

Czyli rozumiem ze brać te adeptery z niemiec co podeslales?

Powiem szczerze ze jestem zielony w elektryce i wiem jaka to co jest korzystniejsze... co lepiej brać na przód:doh:??

Opublikowano
Czyli rozumiem ze brać te adeptery z niemiec co podeslales?

Powiem szczerze ze jestem zielony w elektryce i wiem jaka to co jest korzystniejsze... co lepiej brać na przód:doh:??

Tam masz przynajmniej instrukcję jak podłączyć :wink:

Opublikowano

W sumie masz racje..

a jeżeli chodzi o te lampy na przód???

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.