Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Tylne ledy z S4 do zwyklej A4


prezik

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak... ale to cena za same lampy. One nie są plug & play potrzebny jest inny moduł komfortu lub może samo przekodowanie modułu. I w tym jest problem bo ja lampy to mam już z 1.5 roku :wink4: Także nie jest to takie proste.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie Firma Navi Service w Jozefowie pod Warszawa ma kody i moze zamontowac takie lampy bez zadnych dodatkowych modulow. ASO tego nie potrafi. Ta firma jest jedynym miejscem w polsce gdzie mozna to zrobic. Wystarcza same lampy i auto. Operacja trwa okolo 2 godzin i kosztuje okolo 900 zl. Ale i tak warto poniewaz nikt inny tego nmie potrafi. A nie wie ktos moze gdzie mozna zakupic spojlerek (lotke) na tylna klape do B8 sedana? Szukam i nie moge znalezc. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie wie ktos moze gdzie mozna zakupic spojlerek (lotke) na tylna klape do B8 sedana? Szukam i nie moge znalezc. Pozdrawiam

:mysli: ASO, Allegro, albo jakieś zamienniki lub chinska plastelina...

P.S raczej nie ma nic ciekawego, chyba, że słabo szukałem... może ktoś znalazł taki ciekawy spojlerek do B8 na klape?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mozesz napisac ile cie to wszystko wynioslo? bo tez planuje wymienic na LED-y

lampy na rynku wtórnym można znaleść za ok 1,6-1,8 tyś zł komplet

w ASO wyjdą ok 2,5 tyś nówki sztuki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Z tego co wiem, to jeszcze do ledów wymagana jest adaptacja w komputerze... moze wyjsc drozej

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pasowało będzie, trzeba tylko wymienić moduł komfortu na taki który obsługuje ledy, zmienić wtyczki do lamp, poprzekładać trochę kabelków we wtyczkach MK i oczywiście wszystko zaprogramować :) i cieszyć się ledami :>

niedawno przerabiałem, dzięki koledze elektrykowi, udało się :hi:

A cos wiecej mozesz napisac na ten temat ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Omg tyle zachodu żeby założyć ledy. Napisz kolego jaki całkowity koszt usługi i jakiego modułu komfortu trzeba szukać , może być na pw.

W Krakowie jest chłopak który zrobił do seryjnej instalacji adapetry :naughty: koszt ok 450-500 zł ( nie trzeba zmieniać modułu komfortu nie trzeba zmieniać kodowania ) i samemu mozna to załozyć do siebie :cool1:

U mnie śmigają aż miło :naughty: jak cos to pw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Koledzy muszę odświeżyć temat...

Cuber dzięki za pomoc, ale niestety kolega nie pomoże mi na odległość a raczej nie opłaca mi się wozić auta na lawecie bo jestem ze Szczecina i koszt by mi nie wyszedł na dobre...

Koledzy nie znacie jakiegoś pojętnego elektryka w okolicach Szczecina????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Koledzy muszę odświeżyć temat...

Cuber dzięki za pomoc, ale niestety kolega nie pomoże mi na odległość a raczej nie opłaca mi się wozić auta na lawecie bo jestem ze Szczecina i koszt by mi nie wyszedł na dobre...

Koledzy nie znacie jakiegoś pojętnego elektryka w okolicach Szczecina????

Masz sedana czy avanta bo jest róznica w cenie tyvh lamp ...i to spora :whistling:

Temat kodowania w KOMFORCIE zostal juz rozgryziony , ci co mają kod dostepu to krzycza sobie 400 PLN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sedan to lampy 1200-1500 PLN plus wspomniane kodowanie 400 PLN i instalacja 100 PLN = 2000 PLN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...