Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Tylne ledy z S4 do zwyklej A4


prezik

Rekomendowane odpowiedzi

DO BIXA skrętnego trzeba tez zrobić odpowiedni LongCoding w MCE 09 aby lampy prawiodłowo działaly . Do tego dochodzi jeszcze sprawa czy twój MODUŁ to obsługuje ?

Niestety w ETCE nie ma zadnych podpowiedzi :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy są może adaptery na tył pod ledy do kupienia czy trzeba rezać ??

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy są może adaptery na tył pod ledy do kupienia czy trzeba rezać ??

Pozdrawiam

http://www.kufatec.de/shop/product_info.php/info/p1404_c284_Komplett-Set-LED-Heckleuchten-Audi-A4-S4-Limousine.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe dobre , to już wole odsprzedać lampy .

pozdrawiam

Mozna tez wyrezać tylko trzeba znalezc odpowiednie przetworniki napiecia oraz sprawdzić jakie ida wartosci z lamp zwykłych i LED z Komfortu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, dzięki Grzegorz, będę coś kombinował.

A jeszcze małe pytanko, masz może wiedzę i schemat podłaczenia podgrzewanych foteli do B8 ? wymieniłem na skóry od S4 a wcześniej nie miałem grzanych, na pewno potrzebny będzie sterownik i co jeszcze ???:eusathink:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, dzięki Grzegorz, będę coś kombinował.

A jeszcze małe pytanko, masz może wiedzę i schemat podłaczenia podgrzewanych foteli do B8 ? wymieniłem na skóry od S4 a wcześniej nie miałem grzanych, na pewno potrzebny będzie sterownik i co jeszcze ???:eusathink:

Pozdrawiam

Ci co zakładają te rezystory ( przetworniki napiecia) biorą 400 PLN za zalozenie , sam koszt ich to chyba 60 PLN za szt.

A co do foteli i schematow to pisz w TROOP B8 na forum zeby nie zasmiecać tu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, a ma ktoś może doświadczenia z lampami tył do avanta po lifcie z 2012 roku ? przedwczoraj właśnie sobie zamontowałem, w sumie proste, ale nie chce działać mi przecwmgłowe i pasek led jest chyba trochę za ciemny, prawie go nie widać w dzień, kodowania nie zmieniałem (bo nie znam z nowego A4) tylko piny we wtyczkach trzeba było poprzekładać. Ma ktoś może jakiś pomysł ?:wallbash:

Na pewno masz błędy w KOMFORCIE , przy zmianie lamp na te 2012 są na pewno inne napiecia tylko odpowiednie rezystory cie ratują .

A kodowanie :eusathink: to nikt nie robił jeszcze na swiecie , chyba ze słynny DavidB8 z Canady da radę :kox: Mogę ci dać namiary na niego [email protected]

Masz moze kod dostępu do KOMFORTU ?

Wczoraj zrobiłem mod taki jak David.

Zmiana lamp USA na EUR w A4 B8 2010 r. na ledach z tyłu BEZ WYMIANY KOMFORTU.

Więc już nie ma monopolu. :D

Nie to, żebym się chwalił ;P

PS: jak teraz wstawiać buźki, bo nie umiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo było małe potknięcie i musiałem poprawiać, poza tym czekaliśmy na dostawę pizzy hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To była zmiana kodowania z US na EU :naughty: Pewnie tez zaróweczki poszły inne :decayed:

Mam nadzieje że wreszcie będę miał ori LED :dancing:

Mnie to będzie więcej kosztowało chyba niz pizza :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie kierunkowskazy jeszcze czerwone, ale właściciel raczej zmieni na pomarańczowe.

---------- Post dopisany 21-04-2012 at 23:27 ---------- Poprzedni post napisany 06-04-2012 at 19:35 ----------

Mam nadzieje że wreszcie będę miał ori LED :dancing:

Dawaj foty, niech zazdroszczą. :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po ośmiu godzinach walki nareszcie są :banan: Dwa kompy chodziły non-stop , dodatkowo trzeci był w pogotowiu :kox:

Kodowanie prawidłowe zostało przeprowadzone i brak jakichkolwiek błędów .

Podziekowania dla Sławka szoguna :notworthy::notworthy::notworthy:

024.jpg 023.jpg 022.jpg 026.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:oklasky::oklasky: kolega ostatnio założył od B8 po licie i powiem duża różnica kierunek w ledzie robi robotę :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie tak się zbieram i szukam opini i nie wiem które by fajnie ładnie wyglądały?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie tak się zbieram i szukam opini i nie wiem które by fajnie ładnie wyglądały?

Zawsze jest ryzyko przy załozeniu zamiennika ze jakas dioda kiedys sie przepali lub nie daj Boze stłuczka itd. , wtedy tylko zakup kompletu lamp :kwasny:

Wpadaj do mnie to załozymy ORI w podobnej cenie :wink:

http://a4-klub.pl/audi-a4-b8-154/lampy-led-ledy-sedan-hella-orginal-montaz-317979/#post4103017

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ok a te zamienniki np maja jescze led na kierunkach i wstecznym to chyba tez nie zly bajer i chyba fajnie musi wygladac mial ktos z tym doczynienia?? no twoje widze 1300zł+dojazd do rzeszowa i wyjdzie mnie 1500;/?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...