Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ba$ior

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ba$ior

  1. ba$ior odpowiedział(a) na ba$ior temat w Audi A4 B7
    Witam, Chcesz je podlaczyc pod kostki od halogenow ?? Ja tak zrobilem i jest ok ale LEDy swieca bardzo mocno, za mocno bo dos taja duzy "strzal" energii. Zakupilem specjalny kontroler, który reguluje diody, wieksza/mniejsza moc swiecenie , nie ma "bulb error" na FISie itp. Koszt 100 Euro. Steuermodul für S6 LED TFL Tagfahrlicht Tagfahrleuchten ++NUR HIER mit Coming Home Funktion+ Kabelbaum http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&ssPageName=STRK:MEWNX:IT&item=160275350268 Co do podpiecia to ja zrobilem tak: - patrzac na kable od lewej strony są trzy żółte przewody: "+", "-" oraz "S" - sterowanie.
  2. ba$ior odpowiedział(a) na ba$ior temat w Audi A4 B7
    Te z allegro to kupa. Zapodaj ORI Audi S6 Led i bedzie GIT.
  3. masz ledy z tyłu? Jeszcze nie. Pracuje nad nimi. Wolno to idzie ale juz wyjolem diody z A6 i przycinam je pod lampy od B7. a no to chyba ze tak :gwizdanie: jak ja bym mial diody w tylnych lampach to tez bym sobie robil dzienne rowniez i z tylu :> To se kup
  4. masz ledy z tyłu? Jeszcze nie. Pracuje nad nimi. Wolno to idzie ale juz wyjolem diody z A6 i przycinam je pod lampy od B7.
  5. Tu nie chodzi o to czy Ciebie zlapie Policja czy nie. Rozchodzi sie o modyfikacje zgodne z polskimi przepisami oraz odpowiednie oswietlenie auta. Wiesz jak masz diody na przedzie i tyle to fajnie jak świecą razem Tutej informacje o swiatłach do jazdy dziennej o odpowiednie przepisy prawne: http://www.tagfahrlicht.de/PL/pdf/FAQs_Tagfahrlicht_pl.pdf http://www.tagfahrlicht.de/PL/pdf/tekst_rozporzadzenia.pdf "Ważne !! Polskie przepisy nakazuja instalacje świateł do jazdy dziennej w taki sposób, aby równocześnie świeciły się tylnie światła pozycyjne."
  6. NO co ty ?? U mnie przy włączonych DRL świeci się tylko przód więc albo coś jest nie tak albo Szwaby zle kodują... Musze miec palacy sie tyl bo mnie Paly zatrzymują jak na samych DRl'ach smigam a nie chce mi się tłumaczyc itp. bo przepiy polskie dokładnie mowia o tym, iż musi palic sie tył i przód podczas jazdy na światłach dziennych.Na stonie www.hella.pl są zamieszczone odpowiednie rozporządzenia dotyczące tej kwestii
  7. Wielkie DzienX Mam nadzieje ze sie uda Przetestuje we weekend
  8. Tak. Trzeba "zVAGowac" zeby dobrze swiecilo, czyli tak jak ja chce.
  9. Uuu to jest dzwiek!! Malik juz niedlugo i Twoja Czarnulka bedzie tak "chrapac A ja jeszcze musze czekac...na RS5
  10. To nie jest "chip chłop" a raczej KRYMINAL
  11. Witam, Chcialbym zmienic wersje oswietlenia w swoim Audi A4 B7 (grudzien 2004) na FINSKA. Dowiedziałem sie, ze w wersji finskiej przy swiatlach dziennych swieci sie rowniez tylne lampy. Prosze o pomoc. Pozdrawiam.
  12. Rowniez widzialem to "cus". Stare A3 z nowym grylem wyglada jak by mialo "doprzednia rotacje zuchwy" - wysunieta sczeke
  13. A tu troche z innej beczki (sorry za OT). Emblematy AUDI z kryształkami od SVAROWSKIEGO
  14. ?? Nie kumam tego posta ??
  15. Witam, Znalazlem sprzedawce, ktory moze sciagnac z USA Carbonowe obudwoy lusterek do AUDI A4 B7 w cenie 530 zl za komplet razem z przesylka. Popyta czy jezeli kupimy kilka kompletow to cena bedzie nizsza. Moze jeszcze inne czesci z USA do Audi ? Dam znac jak bede cos wiecej wiedzial. Na allegro ten sprzedawca wystawil obudowy do A3 i napisal ze w USA kosztuja 100 $ Kilka fotek tych obudow do A3
  16. Fajne ale drogo Wole czarny carbon ten srebr ny wyglada OK ale to nie to
  17. Dojrzałem do przyciemnienia wkładów. Chce zrobic cos takiego - ciemny środek + kierunek na diodach. A i jeszcze boczny kierunek na diodach...ale nie wiem dokładnie czy będzie paswoał. Taki sam kierunek ma Passat i Seat.
  18. O to dobra wiadomość. Potwierdzają się więc moje przypuszczenia. Warto zainstalować ten kicik ale pewnie będzie bardzo twardo...
  19. ba$ior odpowiedział(a) na jarau temat w Audi A4/S4/RS4 B7
    U fajna fajna. Widziałem jak śmigała po W-wa i dużo opowiesci slyszałem o tym aucie. Szkoda, że automacik ale ogolnie wypasik. Brak spryskiwaczy na xenony... :gwizdanie: Fele bym poprawił ale to juz indywidualna kwestja gustu, a carbonowa maske bym zabrał do siebie !!
  20. Te zarowki W5W z aukcji wygladaja jak "Suty" A tak na powaznie jak chcesz miec dobry efekt z Xenonami to te zarowki, ktore zamierzasz kupic to pewnie beda swiecic jak te Philipsa Blue...czyli na zolto Polecam te zarowki: http://cgi.ebay.de/Super-White-XENON-Standlicht-Glassockel-W5W-8000K-MTEC_W0QQitemZ180271116299QQihZ008QQcategoryZ33713QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem A tak wygladaja te Ledy postojowki w B7:
  21. Tak to są postojówki - Muskel1 z góry sorry za OT Postojówki świecą się razem z Xenonem więc może to być ciekawy efekt, a u mnie dodatkowo S6 Ledsy więc już kosmosik całkowity Jak by ktoś był chętny to możemy grupowo kupić z USA chyba, ze Helmuty już to zassały wcześniej
  22. A moze cos takiego zapodamy ?? ZiZa High Intensity LED City Light Conversion Kit - $49.95 http://www.ecstuning.com/stage/edpd/pagebuild_v2.cgi?make=Audi&engine=2.0T&model=B7%20A4&submodel=Quattro&category=Lighting&subcategory=Headlights&utm_source=audizine&utm_medium=forum&utm_content=B7A4&utm_campaign=mk5zizaled http://audizine.com/forum/showthread.php?t=227906
  23. dokładnie To czemu producent deklaruje (w katalogach, cennikach itp) 30 mm w zawiasie S-line ??
  24. FIS będzie pokazywał brak żarówki. Ja będę stosował rezystory - oporniki, po jednym na każdą lampę czyli w sumie 4. Nie znam nikogo kto by robił takie lampy "na zamówienie" - jest to dość kosztowna i czasochłonna modyfikacja.
  25. Takie lampki od A8 sa spox ale nic nie przebije tych z A6 Rozebrałem już klosze i wyjąłem LEDy ale bez przycinania, skracania sie nie obejdzie. Lampy w sedanie są o wiele mniejsze (krótsze), bardziej ścięte niż w A4 B7 AVANT. Będę zmieniał auto na AVANTA więc już połowę robót mam za sobą.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.