Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Moje A4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nie ma sensu dalsza dyskusja...

Opublikowano

jarau kupiles ja..? :naughty:

Poziek na pewno sie wypowie.. :naughty:

Opublikowano

Witamy

czy masz jakiś wykres z hamowni potwierdzający moc auta ? Czy podajesz przybliżony ? :wink4:

i czy wiesz jaka była jej przygoda w USA ?? :gwizdanie: :kox:

Opublikowano

ogólnie kozak na maxa - choć kilka detali mi nie podchodzi :wink4:

Opublikowano

jarau kupiles ja..? :naughty:

Poziek na pewno sie wypowie.. :naughty:

No i się wypowiedział, skromnie jakoś :naughty:

jarau no gratulujemy, jak się jeździ? :rolleyes: Wygląd nawet ok :good: Autko znane na forum - więcej info u wtajemniczonych :polew:

Opublikowano

Mogę na wstępie powiedzieć, że to B7 umie pływać :polew:

Opublikowano

A mi sie wydaje, ze kolega go nie kupil, tylko czeka na opinie.. :gwizdanie:

Opublikowano

Ale przecież widać, że go wysuszyli, wyklepali... więc wszystko gra :gwizdanie:

Ciągle podpytuję o silnik, żeby potwierdzić te 270KM :kox:

Opublikowano

Mogę na wstępie powiedzieć, że to B7 umie pływać :polew:

oj no to ciekawa historia tego autka jest :gwizdanie:

ogólnie hmmm fajna ale czegos mi w niej brakuje :gwizdanie: srodek mi sie nie podoba :thumbdown:

ciekaw jestem jak ta audika "jeździ" :evil:

Opublikowano
  • Autor

Widzę, że wiecie rzeczy, których ja mogę nie być świadom. Co do mocy to niestety nie mam dokumentacji z hamowni - jest to wartość deklarowana przez poprzedniego właściciela.

Poziek - co możesz mi więcej na jego temat powiedzieć?

ykk - nie bądź niewiernym Tomaszem, taka jest prawda.

Opublikowano

Widzialem ja w zaprzyjaznionym warsztacie :decayed:. Robi wrażenie :notworthy:

Opublikowano

jarau spoko :hi:

Opublikowano

A co tu więcej mowić :gwizdanie: sprawdź moc na hamowni obciążeniowej, jak będzie koło 250KM znaczy woda nie zrobiła spustoszenia w silniku :naughty:

albo podjedź na następnego spota we wtorek to moja dupohamownia zweryfikuje te 270KM

auto zostało sprowadzone z usa za kilka tysięcy dolarów, kilka anie kilkanaście...

Opublikowano
  • Autor

Nie wiedziałem o tym. Czy wiesz coś o tym czy był oprócz zatopienia rozbity? Chociaż po tym co przeczytałem zastanawiam się czy chcę wiedzieć…

Opublikowano

Bity nie.

Opublikowano

Nie wiedziałem o tym. Czy wiesz coś o tym czy był oprócz zatopienia rozbity? Chociaż po tym co przeczytałem zastanawiam się czy chcę wiedzieć…

trzeba bylo zapodac temat z zamiarem kupna i wkleic foty to bys sie dowiedzial.... :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

trzeba było - ale mądry Polak po szkodzie. Tak naprawdę auto przejechało już w Polsce ponad 60 tys. km. i było serwisowane w ASO, więc raczej gdyby było spustoszone, to chyba by to już wylazło.

Opublikowano

no to wtopa , mam nadzieje że doprowadzili to auto do dobrego staniu a nie po łebkach...

Opublikowano

trzeba było - ale mądry Polak po szkodzie. Tak naprawdę auto przejechało już w Polsce ponad 60 tys. km. i było serwisowane w ASO, więc raczej gdyby było spustoszone, to chyba by to już wylazło.

napewno poprzedni właściciel miał kase na doprowadzenie go do porządku, ja na twoim miejscu sprawdziłbym jedynie moc na hamowni...masz 3 do wyboru:

1.masters na jerozolimskich

2.vtg na dorodnej

3.unitronic w piasecznie

Opublikowano

trzeba było - ale mądry Polak po szkodzie. Tak naprawdę auto przejechało już w Polsce ponad 60 tys. km. i było serwisowane w ASO, więc raczej gdyby było spustoszone, to chyba by to już wylazło.

Ocynkowi nie zaszkodzi podtopienie, ale zalezy jak dlugo leżał pod wodą :confused4: Co do serwisowania w ASO, to mam lekkie watpliwosci, bo kojarze go z innego warsztatu.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.