Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Moje A4


jarau

Rekomendowane odpowiedzi

Witamy

czy masz jakiś wykres z hamowni potwierdzający moc auta ? Czy podajesz przybliżony ? :wink4:

i czy wiesz jaka była jej przygoda w USA ?? :gwizdanie: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogólnie kozak na maxa - choć kilka detali mi nie podchodzi :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jarau kupiles ja..? :naughty:

Poziek na pewno sie wypowie.. :naughty:

No i się wypowiedział, skromnie jakoś :naughty:

jarau no gratulujemy, jak się jeździ? :rolleyes: Wygląd nawet ok :good: Autko znane na forum - więcej info u wtajemniczonych :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi sie wydaje, ze kolega go nie kupil, tylko czeka na opinie.. :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale przecież widać, że go wysuszyli, wyklepali... więc wszystko gra :gwizdanie:

Ciągle podpytuję o silnik, żeby potwierdzić te 270KM :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę na wstępie powiedzieć, że to B7 umie pływać :polew:

oj no to ciekawa historia tego autka jest :gwizdanie:

ogólnie hmmm fajna ale czegos mi w niej brakuje :gwizdanie: srodek mi sie nie podoba :thumbdown:

ciekaw jestem jak ta audika "jeździ" :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że wiecie rzeczy, których ja mogę nie być świadom. Co do mocy to niestety nie mam dokumentacji z hamowni - jest to wartość deklarowana przez poprzedniego właściciela.

Poziek - co możesz mi więcej na jego temat powiedzieć?

ykk - nie bądź niewiernym Tomaszem, taka jest prawda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co tu więcej mowić :gwizdanie: sprawdź moc na hamowni obciążeniowej, jak będzie koło 250KM znaczy woda nie zrobiła spustoszenia w silniku :naughty:

albo podjedź na następnego spota we wtorek to moja dupohamownia zweryfikuje te 270KM

auto zostało sprowadzone z usa za kilka tysięcy dolarów, kilka anie kilkanaście...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedziałem o tym. Czy wiesz coś o tym czy był oprócz zatopienia rozbity? Chociaż po tym co przeczytałem zastanawiam się czy chcę wiedzieć…

trzeba bylo zapodac temat z zamiarem kupna i wkleic foty to bys sie dowiedzial.... :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba było - ale mądry Polak po szkodzie. Tak naprawdę auto przejechało już w Polsce ponad 60 tys. km. i było serwisowane w ASO, więc raczej gdyby było spustoszone, to chyba by to już wylazło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba było - ale mądry Polak po szkodzie. Tak naprawdę auto przejechało już w Polsce ponad 60 tys. km. i było serwisowane w ASO, więc raczej gdyby było spustoszone, to chyba by to już wylazło.

napewno poprzedni właściciel miał kase na doprowadzenie go do porządku, ja na twoim miejscu sprawdziłbym jedynie moc na hamowni...masz 3 do wyboru:

1.masters na jerozolimskich

2.vtg na dorodnej

3.unitronic w piasecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba było - ale mądry Polak po szkodzie. Tak naprawdę auto przejechało już w Polsce ponad 60 tys. km. i było serwisowane w ASO, więc raczej gdyby było spustoszone, to chyba by to już wylazło.

Ocynkowi nie zaszkodzi podtopienie, ale zalezy jak dlugo leżał pod wodą :confused4: Co do serwisowania w ASO, to mam lekkie watpliwosci, bo kojarze go z innego warsztatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...