Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B7] Żółlta barwa światla (TFL)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

mam w moim :audi: ori swiatla do jazdy dziennej. Jest to dosc fajne rozwiazanie ale dobija mnie ta zolta barwa swiatla, ktora daja.

Znalazlem wiec cos takiego:

http://cgi.ebay.de/LED-Tagfahrlicht-fuer-Audi-A3-A4-A6-TT-DRL-TFL-LEDs_W0QQitemZ120276858070QQihZ002QQcategoryZ72686QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem

Co o tym sadzicie?

P.S. Pominmy fakt, ze nie sa dopuszczone do ruchu :wink4:

Opublikowano

Bardzo fajne :good: pare osob juz narzekalo na siki w dziennych lampkach.. :naughty:

Ciekawe tylko jak z FISem.. :mysli:

Opublikowano
  • Autor

Ciekawe tylko jak z FISem.. :mysli:

Wedlug producenta w zestawie znajduja sie rezystory by FIS nie krzyczal.

"CAN BUS-/FIS- Wizard

Lastwiderstände für das CAN BUS bzw. FIS werden mitgeliefert."

Opublikowano

Mysle ze nawet by sie znalezli chetni na grupowy zakup.. :wink4:

Opublikowano
Mysle ze nawet by sie znalezli chetni na grupowy zakup..

:good: jak cos to ja sie pisze

Opublikowano

P.S. Pominmy fakt, ze nie sa dopuszczone do ruchu :wink4

w którym kraju ?
Opublikowano
  • Autor

P.S. Pominmy fakt, ze nie sa dopuszczone do ruchu :wink4

w którym kraju ?

No w Niemczech nie sa, pewnie w PL tez nie ale nie wiem,to musicie juz sami poszukac jak maja sie LED's do obowiazujacych ustaw o ruchu drogowym. :naughty: Z reszta czy to kogokolwieg w PL obchodzi?? "powiem" tylko HID'y :>

Opublikowano

Muskel1 skoro audi A8 (ktore ma LEDy) uzyskalo homologacje..

To logicznym jest ze legalne sa..

A tak poza tym to w Polsce jest tylkp powiedziane ze dzienne maja sie swiecic razem z postojowymi z tylu.. :)

Opublikowano
  • Autor

Muskel1 skoro audi A8 (ktore ma LEDy) uzyskalo homologacje..

To logicznym jest ze legalne sa..

A tak poza tym to w Polsce jest tylkp powiedziane ze dzienne maja sie swiecic razem z postojowymi z tylu.. :)

No tak ale tutaj sa ori LED podobnie jak w Nowym A4 czy A5, czy moze sie myle? :wink4:

Opublikowano

Muskel1 w A8 sa takie jak w A4 (B7) tyle ze na LEDach :)[br]Dopisany: 02 Lipiec 2008, 19:32 _________________________________________________led_audi_a82.jpg

:good:

Opublikowano
  • Autor

Muskel1 w A8 sa takie jak w A4 (B7) tyle ze na LEDach :)

No to nic tylko kupowac :naughty:

Jak wroce z urlopu (gdzies za tydz) to bede je kupowal. :good:

Opublikowano

ktore zarowki w b7 sa odpowiedzialne za swiatla drogowe pomijajac palnik xenon? nie ma takiego rozwiazania jak w b6 ze razem z xenonem zapalaja sie zarowki drogowe ?

Opublikowano
  • Autor

ktore zarowki w b7 sa odpowiedzialne za swiatla drogowe pomijajac palnik xenon? nie ma takiego rozwiazania jak w b6 ze razem z xenonem zapalaja sie zarowki drogowe ?

W B7 sa Bi-Xenony, ktore sluza jako swiatla mijania i drogowe, tak jak pisales. Z xenonem zapalaja sie tylko postojowe. Zwykle zarowki (Ba15s), sluza jako swiatla do jazdy dziennej. Przynajmniej tak jest u mnie.

Opublikowano

w b6 bi xenon dziala tak ze otwiera sie przeslona za soczewka i wtedy jest "pelna moc" zarnika :tongue4: i do tego zapala sie zarowka h7 -u ciebie nie ma h7 w tym miejscu tylko zarowka o ktorej pisales Ba15s

Opublikowano

Ktos sie orientuje czy takie LED'y jak na tej podanej aukcji mozna kupic gdzies w PL ?

Opublikowano
  • Autor

Ktos sie orientuje czy takie LED'y jak na tej podanej aukcji mozna kupic gdzies w PL ?

Jak pokryjesz koszty przesylki do PL to ci je kupie i wysle. Nie wiem tylko ile to moze wyniesc.

Oczywiscie koszty zakupu tez musisz pokryc :wink4:[br]Dopisany: 07 Lipiec 2008, 20:26 _________________________________________________

Ktos sie orientuje czy takie LED'y jak na tej podanej aukcji mozna kupic gdzies w PL ?

Jak pokryjesz koszty przesylki do PL to ci je kupie i wysle. Nie wiem tylko ile to moze wyniesc.

Oczywiscie koszty zakupu tez musisz pokryc :wink4:

Pisz na PW.[br]Dopisany: 07 Lipiec 2008, 20:27 _________________________________________________Alternatywne rozwiazanie do LED, ktore znalazlem na innym forum.

http://img90.imageshack.us/img90/9356/xenonwhite1ct0.jpg

http://img183.imageshack.us/img183/2676/dsc01566ue8.jpg

http://img175.imageshack.us/img175/1965/dsc01567lt4.jpg

http://img175.imageshack.us/img175/9754/dsc01570tt0.jpg

http://img165.imageshack.us/img165/5914/xenonwhite1hq2.jpg

http://img501.imageshack.us/img501/3747/xenonwhite2lv6.jpg

Tutaj zastosowane zarowki http://www.xenonwhite.de/02db6f98900d2b601/02db6f98900d2da06.php

A tutaj link do forum, na ktorym to znalazlem

http://www.motor-talk.de/forum/nebelscheinwerfer-mit-xenonwhite-birnen-t1434852.html

Opublikowano

na fotkach wyglada super :good:

Opublikowano

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.