Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7] Żółlta barwa światla (TFL)


Muskel1

Rekomendowane odpowiedzi

HiRide są LEDy które wyglądają jak zwykłe żarówki, mam takie w oświetleniu wnętrza :) wyglądają jak postojówki tylko starszego typu w metalowym korpusie z 2 wypustkami po bokach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HiRide są LEDy które wyglądają jak zwykłe żarówki, mam takie w oświetleniu wnętrza :) wyglądają jak postojówki tylko starszego typu w metalowym korpusie z 2 wypustkami po bokach.

wiem jakie masz na mysli tylko pytanie jak to swieci bo chyba wcale ?zwykla zarowka swieci cala moca na okolo i do przodu a dioda led o ktorej piszesz swieci tylko do przodu

chcialem u siebie zamontowac diody w pakiecie oswietlenie tzn w podswietleniu przestrzeni na nogi i oswietlenie przestrzeni obok samochodu po otwarciu drzwi ale gdybym zalozyl to o czym piszesz panowalaby ciemnosc :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HiRide moje świecą do okoła i śwaitło jest całkiem cool, dla wzmocnienia efektu nakleiłem na małą blaszkę folię chromowaną, nie powiem ale poprawiło to trochę moc LEDów, LEDów jest kilka modeli, mogę fotkę wstawić tej co ja mam zamonotwaną :)

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HiRide moje świecą do okoła i śwaitło jest całkiem cool, dla wzmocnienia efektu nakleiłem na małą blaszkę folię chromowaną, nie powiem ale poprawiło to trochę moc LEDów, LEDów jest kilka modeli, mogę fotkę wstawić tej co ja mam zamonotwaną :)

Pozdro

no zrob foty tam gdzie wstawiles diody i wklej tu :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2523eed6410d3f9e.jpg

03cce10c41ecea67.jpg

16845f09b54bcbe4.jpg

Mówisz, masz :)[br]Dopisany: 31 Październik 2008, 19:28_________________________________________________Światło zimne białe a nie żółte które mnie wnerwiało, LED tak jak mówiłem wygląda jak zwykła żarówka lekko mleczna.[br]Dopisany: 31 Październik 2008, 19:31_________________________________________________HiRide z tego co kojarzę to w pakiecie Light w środku i w drzwiach są żarówki rurkowe, zaqmienniki LED są bardzo wydajne, oprawki do takiego oświetlenia widziałem na eBay.de dlatego śmiem tak twierdzić, że rurkowe. Co do rurkowych to na 100% niebieskie i czerwone dają silne światło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za fotki :) poza efektem wizualnym zalezy mi jescze na tym zeby oswietlalo to tak jak powinno.Watpie zeby ledy ktore masz oswietlaly wnetrze auta tak jak ori zarowki a wlasnie to dla mnie wazne.W drzwiach nie mam rurkowych zarowek -ani te biale od spodu ani te "czerwone "z boku.Jesli dobrze widzialem sa tam takie jak te montowane w pozycyjnych z przodu.Wiec poki co nic nie poradze :thumbdown: jedynie moge zalozyc listwy z diodami led tam gdzie teraz mam zarowki do oswietlania miejsca na nogi

Pisales cos o kolorze niebieskim lub czerwonym-to rzecz gustu ale nie trawie czegos takiego jako podswietlenie w podsufitce na nogi i to samo sie tyczy niebieskiego.Inna sprawa co ori to ori np diody oswietlajace konsole-To akurat jest ladne i ze smakiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, gdyby ORI dawali na LEDach to nie trzeba by było kombinować, oświetlenie z podsufitki jest do połowy, na nogi z przodu założyłem ledy a z tyłu dla dzieciaków mam neony Folia-Tec'a. Co do kolorów to rzecz gustu, jeden lubi brunetki a drugi blondynki. Nie znoszę żółtej poświaty zwykłych żarówek i dlatego zmieniłem na inne :) jak bym mógł to nawet w całym domu LEDy bym zainstalował. Każdy ma wybór i z tego co widze to tylko producent auta zmusza do używania żółtego :)

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, gdyby ORI dawali na LEDach to nie trzeba by było kombinować, oświetlenie z podsufitki jest do połowy, na nogi z przodu założyłem ledy a z tyłu dla dzieciaków mam neony Folia-Tec'a. Co do kolorów to rzecz gustu, jeden lubi brunetki a drugi blondynki. Nie znoszę żółtej poświaty zwykłych żarówek i dlatego zmieniłem na inne :) jak bym mógł to nawet w całym domu LEDy bym zainstalował. Każdy ma wybór i z tego co widze to tylko producent auta zmusza do używania żółtego :)

w nowym A6 przestrzen na nogi jest oswietlana za pomoca diod led :gwizdanie: fajnie to wyglada ale nie oswietla tak dokladnie jak powinno w aucie tej klasy

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki koledzy za podpowiedzi napewno wniosą wiele do tematu.Jeśli chodzi o problem z postojami to dotyczy on tylko B6 oraz B7.

Na obecną chwile najlepszą alternatywą jest W5W o niebieskim kolorze która daje bardziej pozytywny efekt przy xennon.Led jeszcze nie sprostał zadaniu.Miałem wszystko wrzucone z led cokolwiek wyszło i niestety klapa.Albo pokazuje sie FIS albo przepalają diody w zestawach z rezystorkami(58Euro).Mam nadzieje że ktoś wymyśli coś naprawde niezawodnego :good: :

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do LED w przednich lampach to pozostaje kupić A4-B8 albo A5 albo nowe A6 :)

niekoniecznie :) mi razem z postojowkami swieca sie na pomaranczowo kierunki lekko wiec spokojnie moge zalozyc ledy i fis nie bedzie wariowal :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...