Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ba$ior

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ba$ior

  1. Myślałem o efekcie zbliżonym do A5 lub do efektu z początku posta. Czyli więcej diód na pasku. U Ciebie jest inaczej ale fajnie, delikatnie i oryginalnie :th: Jest GIT :th: Gratuluje pomysłu :th: oraz Respekt za włożony wysiłek
  2. Witam, Ciekawy efekt :th: ale myślałem o czymś innym Wklejam te zdjęcia żeby były widoczne na forum. Bardzo ładne Audi A4 B6. Jakaś wiosenna sesja zdjęciowa się szykuje ??
  3. ba$ior odpowiedział(a) na ba$ior temat w Audi A4 B7
    Ja juz powoli robie "forme" zderzaka pod LEDy i kratki od S6. Dokonam kalkulacji i postaram sie przedstawic oferte. Jezeli uda mi sie zrobic diody na tył tez pomysle nad zrobieniem krotkiej seryjki dla forumowiczow :th: Ja też już czekam na ledy do tyłu i jakoś nic w temacie nie drgneło Ja też już czekam na ledy do tyłu i jakoś nic w temacie nie drgneło Ja juz czekam 4 lata... na diody i stwierdzile, że jak sam sobie zrobie to będzie najlepiej :th: tyle
  4. :th: SI si senior
  5. ba$ior odpowiedział(a) na ba$ior temat w Audi A4 B7
    He he :> Masz racje fotki z Nokii 6280 - te zdjecia to wersja robocza odrazu po montazu wiec prosze uzbroic sie w cierpliwosc :th: Fotki beda ale jak zaloze letnie felgi i pogoda dopisze. Przyblizony termin fotoseszyn to next week
  6. A opiszesz jak zrobiles swoje lampy wiesz krok po kroczku tak w skrocie ??
  7. Witam, Podsumowując Twojego posta wymieniesz w przednich reflektorach: - zarowke zwyklan na LED + rezystory (prosze o fotke zarowek i rezystora lub link), - chromowane obwodki reflektorow (bi-xenonow), - malowanie wkladow na czarno, - wymiana "pomaranczy" na baily kierunek od BENZA, Ja osobiscie polecam wstawienie ORI bialego kierunku od modeli AUDI A4 ktore fabrycznie juz maja taki kierunekl ub wyjac "pomarancze" i wstawic srebrna zarowke., bo ten od CLK jakis taki dziwny... A tak prezentuje sie lampa bez pomaranczy ze srebrna (chromowana) zarowka. Czekam na efekty pracy :th: Ja rozwazam kilka opcij ale poczekam na wasze projekty
  8. Tez tak chce !! Czarny środek lamp to jest KOX
  9. ba$ior odpowiedział(a) na ba$ior temat w Audi A4 B7
    Wiem z własnego doświadczenia jak ciężko jest przekonać (wytłumaczyć) sens modyfikacji Auta swoim bliskim (żonie,dziewczynie rodzinie). Przy tej modyfikacji spotykałem się z określeniem, które padło z ust mojego Taty "Niemiecki, wieśniacki tuning" ale jak pokazałem niżej zamieszczone zdjęcia i opisałem na czym to polega zmienił zdanie :th: ba nawet uważa, że moje diody wyglądają o niebo lepiej niż w tym Bentlejjjjuuuu... [br]Dopisany: 30 Marzec 2008, 17:03 _________________________________________________ Co do rezystorów to ja bede montowal rezystory tego typu: http://www.v-leds.com/Shop/Control/Product/fp/vpid/4481145/vpcsid/0/SFV/32481
  10. Witam, A ba$iorowi nie podziekujesz ?? Te didoy sa ok...ale jak sie jakas przepali to trzeba rozklejać reflektory !! więc dla mnie juz odpada ten mod. Moje diody są super a szpachle,kratki itp. to juz kwestja fantazji jak nie chcesz to możesz je na sile wcisnąć w wyciente (Boschem) otwory i tez będzie swiecic. Mozna pomyslec nad adaptacją całych wkładów reflektorów z B8 lub R8 ale to juz inna bajka... Ja obecnie walcze z tylnimi diodami bo kazdego dnia (7:00) widze A6 i jej piekne tylnie lampy LED...
  11. Witam, Jestem z okolic Olsztyna. Gdzie w Olsztynie i jak często się spotykacie ?? Chętnie bym odwiedził stolice Warmii i Mazur :th:
  12. Fajna bryka co by tu dużo pisać. Ja bym ją inaczej zrobił ale to kwestia gustu. Spox są ciemne lampy i fele 19" ale szkoda mi Audi bo te nasze drogi dobijają ten samochów i właściciela (a raczej jego portfel) Powodzenia w modach i miłej jazdy :th:
  13. ba$ior odpowiedział(a) na ba$ior temat w Audi A4 B7
    Patrzą patrzą Trzeba uważać bo inni kierowcy mogą się zagapioć i mi wjechać...a tego bym nie chciał "evrydoby's łoczyn"
  14. Fajnie to wygląda :th: Wiszący misiek też spox Wiesz czego Ci brakuje...LEDów od S6
  15. Na mnie chcesz czekać ?? Ja narazie się zastanawiam ale chyba zrezygnuje z malowania. A ty masz w swoich czarnych lampach FK Ringi jak w BMWu ... ?
  16. Witam, Co myslicie o czarnych emblematach AUDI na przod i tył auta ?? Zastanawiam sie nad po malowanies swoich emblematów ale jestem ciekaw waszych opinii. Wklejam kilka poglądowych fotek. prosze pisac temat zgodnie z regulaminem tym razem poprawilem
  17. ba$ior odpowiedział(a) na ba$ior temat w Audi A4 B7
    Spoko dam znac. Czekam na LEDy do swiateł DRL i bedę sie pod nie podpinał z LEDami os S6 więc będą potrzebne 4 rezystory po daw na DRL i 2 na LEDy od S6. Ładna pogoda nareszcie zawitała do Stolicy więc smigam sobie na DioDach :th:Ciesze sie jak dziecko z nowej zabawki
  18. ba$ior odpowiedział(a) na ba$ior temat w Audi A4 B7
    hI HI :> Czarne lampy super opcja ale narazie brak czasu i hajsu. Cała ta moja "przebudowa" była robiona 300 km od Wwa w wolne weekendy i pochłoneła dużo $$$...
  19. ba$ior odpowiedział(a) na ba$ior temat w Audi A4 B7
    Ta dokładka od Cupry to troche Kupa jak dla Mnie - od Audi A4 DTM Carbon lepsza jest Moja dokładka to kwestja przyzwyczajenia i obycia sie z jej "łyzwowatym" kształtem. Tak chciałem i tak mam !! KONIEC NARZEKAŃ NA NAKŁADKE !! Nie będę więcej marudził !! Jest GIT :th:
  20. ba$ior odpowiedział(a) na ba$ior temat w Audi A4 B7
    Mozna ja zdemontować ale będą slady i nie ma sensu narazie. Ale jak ja zdejme (prędzej urwe) to będzie zderzaczek od S4 więc fajny albo pokombinuje i zapodam nakładke ABT.Mocno sie zastanawiam ale jak popatrze na przód auta to - AGRESSOR MAX :th: i już mi przechodzi
  21. ba$ior odpowiedział(a) na ba$ior temat w Audi A4 B7
    Witam, Napewno sie pojawie na spotach i zlotach. Jak juz troche sie uspokoiłem po instalacji diod to przyjrzałem sie tej nakładce Rieger. Patrząc na przód auta nakładka wygląda świetnie,agresywnie,masywnie itp. ale patrząc z boku to troche - płetwa ;(,mocno odstaje,troche mnie to denerwuje ale to chyba kwestja przyzwyczajenia... mam nadzieje że z czasem to "dziwne uczucie" minie
  22. ba$ior odpowiedział(a) na ba$ior temat w Audi A4 B7
    Witam, Bardzo dziękuje za pozytywne komenty. Ciężko zrobić fotki nocą bo nie mam dobrego aparatu w W-wa, a wszystkie poniższe zdjęcia robiłem telefonem. Diody świecą fenomenalnie, bardzo jasno i mocno!! świecą mocniej niż moje xenon H.I.D 4300 K, które miałem w przeciwmgielnych. Obiecuje ładne zdjęcia już na letnich felach i na mazurskich miejscówkach :th:
  23. ba$ior odpowiedział(a) na ba$ior temat w Audi A4 B7
    Witam, Dziś (25.03.2008) od 7:30 zaczęła się akcja "LED S6" w tym o to WorkShopie :th: Zderzak i nakładka już polakierowana. Te dwa elementy zostały sklejone i skręcone po instalacji kratek i diód od S6 w zderzaku. Na pierwszy ogień - deinstalacja seryjnego zderzaczka. Stary wysłużony zderzaczek już odpoczywa... Diody zostały podpięte pod oryginalne kostki lamp halogenowych - wystarczy wpiąć dołączone do zestawu kable w gniazda halogenów i wszystko świeci. Są trzy żółte przewody: "+", "-" oraz "S" - sterowanie i te przewody wpinamy w ORI kostki.Ledy uruchamia się jak światła halogenowe więc można jeździć z pozycjami (świecą również tylne lampy) lub z xenonami. Ja w przyszłości spróbuje podłączyć się pod światła DRL jak kupie ciekawe diody.Wyskakuje brak żarówki ale ten błąd można zabić stosując oporniki, które zamierzam nabyć później bo jakoś te piszczenie mi narazie nie przeszkadza. LEDy świecą na biało-niebiesko są mega mocne, w nocy i w dzień bardzo widoczne. A tu już diody w zderzaku, a potem kratki zostały przykręcone w specjalnie zrobione mocowania. Efekt końcowy :th: Myjemy autko Odpalamy DIODY Więcej lepszych fotek po założeniu letnich felg. Obiecuje !!
  24. Super auto. Wielki szacunek dla właściciela i wszystkich osób tworzących ten projekt. Gratulacje :th:
  25. ba$ior odpowiedział(a) na ba$ior temat w Audi A4 B7
    Ja już dużo zjadłem i ciągle jestem głodny... Trzeba było pytać Niemców Mogą być jakieś gotowe lampy ale raczej są to przeróbki na lampy A5/S5. ana ebay.de masz dużo pasków LED SMD, które po zainstalowaniu wyglądają podobnie jak w A5/S5. Mi osobiście lampy z A4 B8 nie podobają się aż tak mocno jak LED S6 lub LED A5/S5. Dobry tuning bez dobrego lakiernika... Nie może być

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.