Treść opublikowana przez ba$ior
-
[B7] Czarne ramiona czy czarny rant ??
Tak chcę zrobić ale z ta polerą to nie wiem czy mój "bodyshop" da rade...
-
[B7] Czarne ramiona czy czarny rant ??
Witam, Chłopaki prosiłem o opinie na temat lakierowania felg a nie polerki rantów
-
[B7] Czarne ramiona czy czarny rant ??
Witam, Planuje na wiosnę pomalować felgi pod kolor auta czyli na czarno. Czy malować same ramiona na czarno a rant zostawić srebrny czy zrobić odwrotnie czyli pomalować rant na czarno a ramiona pozostawić srebrne ?? Tak jest obecnie A tak ma być czarny rant: Proszę o poradę i opinie oraz "pomalowanie" w photoshopie chętnej osoby rantu na czarno i zostawienie środka srebrnego.
-
Światła LED od Audi S6
Moje diody już są w drodze. Szkoda ze tak późno dałeś znać bo ja kupiłem w dobrej cenie swoje LEDY a koleś miał 2 zestawy na sprzedaż więć jeszcze bardziej obniżył by cenę w sytuacji zakupu dwóch zestawów.
-
[B7] Jak zmienic kolor kierunku?
Witam, Można pozbyć się "pomarańczy" ale trzeba rozkleić reflektor, wybić "pomarańcze" i skleić ponownie wkładając do piekarnika albo zgrzać go w inny sposób.. Postępowanie jest takie samo jak wcześniej opisywałem instalacje diod jak w R8, S5. Można również kupić całe reflektory ale to droga opcja a na wymianę to raczej mało kto się zgodzi. Ja na wiosnę planuje wymianę tych "pomarańczy" oraz malowanie środka na czarny mat. Link do tej modyfikacji, która nosi wdzięczną nazwę "Clean Corners" http://forums.audiworld.com/s4b7/msgs/49114.phtml http://www.audiforums.com/m_315556/tm.htm
-
Światła LED od Audi S6
Witam, Z tego co przeczytałem to orientujesz się w tematyce instalacji elektrycznych . Ten moduł z linka nie jest oryginalną częścią Audi więc nie wiem czy pomoże w użytkowaniu S6 LED-ów
-
Światła LED od Audi S6
Witam, Tego czego potrzebujesz i to co znajduje się w orginalnym zestawie AUDI S6 TFL do instalacji, z którą poradzi sobie dobry elektronik samochodowy to (po Niemiecku): - LED-Standlicht und Tagfahrleuchte, links (diody LED strona lewa kierowcy) - LED-Standlicht und Tagfahrleuchte, rechts ( diody LED strona prawa kierowcy) - Innensechsrund-Blechschraube 5x21 (4x) (śrubki) - passender 3-poliger Stecker (2x) (wejścia, wtyczki) - passende Einzelleitung mit 2 Kontakten (3x) (przewody,kable) - Einzelleitungsabdichtung (6x) A tu schematy dla Pana elektornika (elektryka ) - wersja Nemecka http://www.audi4ever.at/f...ahrlicht_drl%20mod_de.pdf http://www.audi4ever.at/f...fahrlicht_nachruesten.pdf
-
Światła LED od Audi S6
Witam, Link już działa Ja chciałbym podpiąć Led-y pod instalacje halogenów gdzie jest żarówka typu H11, moc: 55W oraz zasilanie 12V. Według twojej propozycji należało by zainstalować stabilizator napięcia oraz włączyć w szereg oporniki. Myślę, że ekipa elektroników do, których się wybieram poradzi sobie z instalacją. Wszystko się zgadza ale... Na światłach dziennych, które są za takie uważane przez producentów AUDI nie można jeździć w naszym kraju (jak już pisałem wcześniej) ponieważ palą się tylko żarówki w przednich reflektorach a tylnie nie świecą się. Można używać postojowych, w których świecą się tylnie lampy ale z kolei w przednich reflektorach świecą się małe postojówki (te obok xenonów), które są słabo widoczne. Moje rozwiązanie czyli włączenie postojówek (świeci przód-tył) plus halogeny (albo tak oczekiwane S6 LED-y) i mamy komplet. Jeżeli jeździmy na światłach przeciwmgielnych w mieście dostajemy mandat i łamiemy przepisy ale jeżeli będą to diody S6, które są światłami do jazdy dziennej wszystko jest ok (tak myślę). Oczywiście nie wiem jak to wygląda od strony prawnej czyli homologacja (Niemiecki TUV) ale powinno byc ok bo jest to produkt dopuszczony do sprzedaży.
-
Światła LED od Audi S6
Hmmm, Czyli ten moduł jednak jest przydatny ?? http://cgi.ebay.pl/Comfort-control-for-Audi-S6-TFL-LED-day-driving-lights_W0QQitemZ170182048312QQihZ007QQcategoryZ72241QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem
-
Światła LED od Audi S6
Tego jeszcze nie wiem. Myślę,że można jakoś to wszystko skonfigurować. Popytam Niemców co i jak z instalacją. W swoim aucie będę również usuwał halogeny i próbował się pod ich "resztki" podpiąć. Potrzebny jest "niby" ten moduł ale z jego opisu wnioskuję, że nie jest mi on tak naprawdę przydatny bo będę tych diód używał będę jako halogenów i nie potrzebuje takiego sterowania jak w opisie tego urządzenia. potrzebnyhttp://cgi.ebay.pl/Comfort-control-for-Audi-S6-TFL-LED-day-driving-lights_W0QQitemZ170182048312QQihZ007QQcategoryZ72241QQrdZ1QQssPageNameZWD2VQQcmdZViewItem?_trksid=p1638.m122 Ja dopiero dokonam instalacji za 1-2 miesiące jak zgromadzę wszystkie potrzebne części.
-
Jakie postojówki do xenonów Audi?
O ja tez bym sie pisał na takie sprawdzenie ale kiedy ?? Cały czas w pracy a w weekendy szkoła Ja mam kody do B7 na VAG'a jak cus trzeba to moge wkleić.
-
Światła LED od Audi S6
No tniemy Trochę jestem zły na to, że kupuje oczyma a nie główką... Wloty od s6 kosztują 35 Euro a ja za karbonowe dałem 120...a różnicy i tak nie będzie widać jak się te kratki za 35 euro pomaluje...Nie wiem czy teraz zapłacić dla tego Niemca... Po nemecku to się nazywa S6 TFL-Gitter ale wystarczy, że wpiszesz S6 leds. Jednak wybrałem jakość i styl Mam już te kratki :th: Są wykonane z Carbonu , wykończenie jest wyskojej jakości
-
Światła LED od Audi S6
Wloty znalazłem na ebay.de szukając diód od S6 i jest to jakaś nietypowa wersja cała w karbonie. Kratki (wloty) od S6 nie będą pasować bankowo bo zderzak od S6 jest szerszy o 5 cm.Trzeba będzie ciąć. Zderzak od S4 mam już w domu :th:.Kratki będą jakoś za kilka tygodni razem z diodami S6 (razem z całym okablowaniem) bo czekam na transport z Germany Myślę, że efekt będzie super bo zestaw jest kompletny to znaczy są orginalne kratki i diody od S6 i nie trzeba będzie tych kratek jakoś dorabiać,przerabiać tylko muszę znaleźć czas na instalacje tego całego zestawiku Jeżeli ktoś jest zainteresowany to mogę zaoferować na sprzedaż zderzak non s-line, do którego pasuje grill S-line, S4 i RS4 oraz zestaw halogenów z żarówkami xenonowymi 4500K i przetwornicami.
-
Światła LED od Audi S6
Witam, Więc plan jest taki: 1. Zakup używanego zderzaka od wersji s-line. 2. Instalacja diód od S6 i zainstalowanie oryginalnych "wlotów" od S6 (Carbon !! ) Te częściu już jadą od naszych Zachodnich "przyjaciół"... 3. Dokładka zderzaka przedniego RIEGER. Proszę o wstawienie (photoshop) Ledów od S6 do to tej czerwonej audicy, którą juz wcześniej przerobiłem, a teraz nie mam photoshopa
-
Światła LED od Audi S6
Będąc wczoraj na stacji benzynowej widziałem ładnie zapakowane i przypominające te od S6 gotowe do instalacji diody made in china za 80 zł. Takich poszukaj u siebie Nie robił bym tego bo wyjdzie "festyn" ale to Twoje auto Twój wybór. Te oryginalne lampki jak je nazwałeś...eeee no comento Ja postanowiłem kupić zderzak od wersji s-line i w nim zamontować "oryginalne lampki".
-
Światła LED od Audi S6
Moduł jest potrzebny,żeby komputer (FIS) nie wyrzucał błędu o braku żarówek. Najlepiej spytać sprzedającego te diody LED od Audi S6 czy potrzeba jeszcze jakiś elementów do montażu, a może sam zestaw, który jest oferowany przez sprzedającego wystarczy. Jeżeli nie ma się w audi opcji "powrót do domu" (włączanie się świateł halogenowych przy wsiadaniu i wysiadaniu z auta, u Ciebie jak zainstalujesz to w miejsce halogenów pojawią się diody) to można kupić "moduł" i ja tak chcę zrobić. http://cgi.ebay.de/Coming-Home-Leaving-Home-Modul-Lichtsensor-2x-15A_W0QQitemZ170180566805QQihZ007QQcategoryZ61545QQcmdZViewItem A jak chcesz te diody od S6 zamontować w swojej A4 B7 ?? Ja chyba poczekam i kupie zderzak z miejscem przeznaczonym na instalacje diód albo kupie zderzak od wersji s-line.
-
Światła LED od Audi S6
Takie rozwiązanie chciałem zaproponować.Będzie ładnie,czysto i stylowo
-
Światła LED od Audi S6
W modelu Audi b6 można je śmiało zamontować bez większych przeróbek pozostawiając halogeny. Co do instalacji to można sie podpiąć pod halogeny i wszystko działa.Jeżeli są halogeny i ledy to już faktycznie robi się świąteczna choinka,a tego w Audi nie lubimy Mój pomysł to zrobienie customowej nakładki na przedni zderzak na wzór ABT z lekko powiększonymi otworami, w które wejdą Ledy od S6 ale boje się, że będzie zbyt "świątecznie". Pobawie się w photoshopie i wklejek efekt. Sprawdźcie linka, którego podałem wcześniej tam są zdjęcia różnych modeli aut z diodami od S6.
-
Światła LED od Audi S6
Witam, Z montażem diód od S6 to nie taka łatwa sprawa w modelu B7. Jeżeli masz wersje przedniego zderzaka w wersji S-line gdzie kratki od halogenów się wyjmuje. Kratkę się przerabia osuwając miejsce na halogeny i doklejając te poziome plastikowe "pałąki" w ten sposób pojawia się miejsce do instalacji diód do S6.Można też wstawić siatkę "tuningową" o kształcie plastra miody w miejsce tych kratek,przyciąć ja odpowiednio i wstawić diody albo wstawić jakieś kratki z innych Audi np. TT..Automatycznie pozbywamy się halogenów.Jeżeli nie masz zderzaka od wersji S-line (tak jak ja) to trzeba zderzak ciąć a to już inna bajka...Takie kratki można zrobić ale lepiej poczekać na zderzak który będzie miał już oryginalnie przygotowane miejsce dla diód od S6. Tutaj przykład jak nie powinno sie instalować a raczej wciskać na siłę diód od S6 do B7 zostawiając halogeny. Zderzaki z miejscem na ledy s6 firmy RDX RACEDESIGN. Obecnie w swojej ofercie nie podiadają zderzaków do A4 B7...może w nowym roku coś sie pojawi. A tu kilka fotek jak powstają takie kratki. A tu już efekt końcowy. A tak prezentują się kratki z innego modelu Audi lub z siatki plastra miodu. Tutaj znajdziecie spis potrzebnych części okablowania,wymiary i dużo zdjęć. http://www.passatplus.de/umbauteile/audi-s6-tfl/index.htm
-
Jakie postojówki do xenonów Audi?
Z moich informacji wynika, iż firma z USandA przymierza się do produkcji takich lamp.Dziwie się że takie firmy jak Hella, MHW, In Pro jeszcze nic nie zrobiły bo model Audi A4 B7 jest już na rynku od 3 lat !!.Ten zestaw od Audi A8 W12 jest ciekawą propozycja ale nie mogę go zainstalować w oryginalnych reflektorach Audi bo tworzą one całość i nie można wyjąć poszczególnych elementów reflektora ale będe próbował dalej Co do tylnich świateł na diodach. Mam zdjęcie wstawionych diód LED do tylnich seryjnych lamp Audi b7. Jeżeli jesteś zainteresowany światłami do jazdy dziennej proponuje oryginalne diody od Audi S6 Koszt takiego zestawu to 160 euro. Co do żarówek w5w. Jestem z nich zadowolony i polecam ich zakup. Pisałem o tym w poniższych postach i tam również jest link do aukcji Myślę że zdjęcia oddają efekt ich świecenia i różnice w porównaniu do żarówek Philips Blue Vision.
-
Jakie postojówki do xenonów Audi?
światła do jazdy dziennej to DRL lub z niemieckiego TFL. Typ żarówki to P21W.Nie można na nich jeździć w Polsce ponieważ tylne lampy sie nie świecą tylko przednie. Ciężko dobrać dobrą żarówkę.Najlepsze są diody ale wyskakuje błąd, że żarówka jest przepalona.Trzeba się bawić z opornikami.Ja teraz myślę o instalacji tych z AUDI A8 W12 ale nie wiem czy uda mi się je zainstalować.Firma Hella ma gotowe zestawy.
-
Jakie postojówki do xenonów Audi?
Witam, Długo szukałem odpowiednich zarówek. Znalazlem na ebay.de żaróweczki w5w 8000K http://cgi.ebay.de/GP-THUNDER-SUPER-WHITE-8000K-STANDLICHT-12V-W5W_W0QQitemZ260192969293QQihZ016QQcategoryZ33713QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem Wygladaja jak te tanie niebieskie w5w z allegro ale mam nadzieje, że efekt świecenia będzie lepszy. Będe je montował w okresie Świąt jak tylko dotrą z Niemców Foto niebawem. Obiecane fotoski. Wymieniłem żarówkę w prawym reflektorze na GP-THUNDER-SUPER-WHITE-8000, a w lewym zostawiłem Philips BlueVision. Różnica jest widoczna, żarówekczka świeci na biało i ładnie komponuje się z bi-xenonami oraz z H.I.D Fogsami (4500 K).Zdecydowanie polecam zakup tych żarówek.
-
[ALL] Światła Led
Zgadza się ale są z Ringami i najczęściej do B6 a do B7 jeszcze nic ciekawego się nie pojawiło. Myśle że w najbliższym czasie pojawią sie tylne lampy na diodach i przednie a'la AUDI A5/S5 R8 albo A4 B8
-
[ALL] Światła Led
Witam, Ciekawy temat ale dość trudny w realizacji... Kilka fotek i adresik tuturiala co i jak zamontować http://www.audisport-iberica.com/foro/index.php?showtopic=132728 Prosze o opinie i ewentualne namiary na kogoś kto mógłby podjąc się tego typu instalacji. Mnie osobiście przeraża jedna rzecz - podgrzewanie reflektorów w piecu A co z wymianą ledów jak jedna padnie ??
-
[B7 BPW] Audi A4 B7 S-line ABT
Witam, Zestaw H.I.D 4500 K z żarówkami H11,montujesz przetwornice, wsadzasz żarówki i ładnie świeci na biało-niebiesko. Nie posiadam zdjęć. Pozdrawiam.