Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ba$ior

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ba$ior

  1. Nie będę wkładał reflektorów do pieca. Kupie czarne lampy z białym kierunkiem.[br]Dopisany: 16 Styczeń 2008, 20:07 _________________________________________________Witam, Co sądzicie o pomalowaniu ramion lakierem z wersji AUDI Titanium ??
  2. Każdy salon AUDI. Ebay.de, Ebya.com Firma VOTEX.
  3. Przykładowo: - 3 częściowy spoiler VOTEX - 2 częściowa dokladka na przód VOTEX - wiekszość nakładek na przód renomowanych firm Jeżeli chcesz moge przygotować zestaw tego co jest dostepne z akcesoriów (spoilery, dokladki itp) dla wersji S=Line i Non-S-line oraz jakie części bez problemow ("rezania") pasują do obu wymienionych wersji.
  4. "Arcahiczne"...dam ramiona na czarno i polerke rantu im zafunduje więc będą troche mniej "archaiczne" Ja mam pakiecik S-line wewnętrzny bo zewnętrznego jeszcze nie było w ofercie...a i S-line troche ogranicza modyfikacje bo niewszystkie akcesoria pasują.
  5. Witam, Wczoraj dokonałem pomiarów lamp. Okazało sie, że lampy w sedanie są inne niż w avancie. Avant ma krótsze lampy w błotnikach, a dłuższe w klapie dlatego idealnie pasują diody od a6. W sedanie jest odwrotnie więc diody wchodzą z lekkim zapasem do lamp w błotnikach,a w klape bagażnika nie wejdą bo są zadługie (o kilka centymetrów !!) Ale istnieje mozliwosc "przycięcia" diód tych które wchodzą w klape i powinno buć ok. Postaram sie przygotować (na poniedziałek - wtorek) wizualizacje jak chcem dokonać tej "operacji diodowej". Damy rade !!
  6. Będzie fotostory krok po kroku ale dopiero w okresie letnim do tego czasu pewnie ktoś mnie wyprzedzi W photoshopie chce tylko zobaczyć jak to się będzie prezentować na aucie.
  7. ba$ior odpowiedział(a) na ba$ior temat w Audi A4 B7
    Ja mam ziomka z Niemców, ktory jest w stanie sprzedac jeden zestaw ORI LEDów od S6 za 180 euro plus shipping cost to Poland. Gościu jest pewniakiem bo juz od niego kupowałem swoje LEDy. Moge go zapytać czy ma więcej kompletów i w tym momencie jeżeli bedzie miał więcej kompletów to moge ponegocjować cenę. Dajcie znać jak sie zdecydujecie i pamietajcie !! "... if you wanna play, you gotta pay!"
  8. ba$ior odpowiedział(a) na ba$ior temat w Audi A4 B7
    Zapytam za jaka kwotę jesteście wstanie kupic zestwa LED 6 bo powoli mam wrażenie, że chcecie znależć LEDY za 100 zł za komplet. "You know... if you wanna play, you gotta pay!" 180 Euro + przesyłka do Polski lub z Polski za 431 zł.
  9. Tego "rezania" dokonamy wspolnie po lampie na glowe Kumpel ma zaplecze techniczne (narzędzia) i jest pracownikiem w Nemeckiej firmie Tuningowej MHW, a ja więc...bedzie Gites. Postaram sie zrobić mała wizualizacje w photoshopie jak to sie prezentuje w sedanie.
  10. A te lampki już są u mnie...oby tylko do czerwca bo dopiero na wakacje je zainstaluje !! Ja dobrze Ciebie rozumiem i źle nie mysle o Tobie bo wiem, że jest czym się podniecać !! Czekam jeszcze na lampy w klape...
  11. A tak prezentują się światła w dzień
  12. Witam, Super furka. Mi sie podobają obwódki szyb w czarnym kolorze !!
  13. ba$ior odpowiedział(a) na ba$ior temat w Audi A4 B7
    Witam, Dzisiej dostałem do rąk własnych zamówione części: A tak prezentuje sie kratka + Ledy od S6. Proponuje zakup tych diód: http://www.vwautoczesci.pl/sklep,3447,,,03,,pl-pln,507896,0.html Cena 431 zł za sztuke, a jak bys kupowął na ebayu to trzeba doliczyc znaczne koszty zwiazane z przesyłką i przelewem zagranicznym.Cena bedzie porównywalna więc oplaca sie kupic te z wyżej podanego linku chyba, ze "wyrwiesz" bardzo tanie ledy na ebayu.
  14. Witam, Dorzo zestawów nie dedykowanych pod konkretne auto do indywidualnego montazu LEDów pojawiło się na rynku. Uważam, że oryginalne LEDy od S6 są najlepszym rozwiązaniem Ja znalazłem diody ale w światła halogenowe do Jeep Grand Cherokee. http://cgi.ebay.pl/Halo-Lampy-przeciwmgielne-Jeep-Grand-Cherokee-LED-!!!_W0QQitemZ170176363977QQcmdZViewItem
  15. ba$ior odpowiedział(a) na ba$ior temat w Audi A4 B7
    Witam, Wrzucam kilka foteg gostka z USA, który zamontował diody LED od S6 do swojego Audi b7 wykorzystując zderzak na wzór od RS4 firmy DEVAL. Efekt fajny oraz lampy z czystym kierunkiem i czarnym wkładem(chyba) i kupą w postaci ringów Może ktoś mi pomoże i przerobi te zdjęcie wstawiając w photoshopie Ledy + kratki od S6 ??
  16. :drool: :drool: Te Ledy to Custom Made więc są jedynym egzemplarzem jak narazie... Wiem, że wiele osób planuje "zrobienie" takich lampek do B7 bo ile można czekać !! ??...ja już czekam3 lata na jakieś światła firmowe na diodach do swojej Audiczki a tu nic . A i koszt można zredukować jak się znajdzie lampy od A6 w dobrej cenie
  17. Witam, Mi sie wydawało, że sedan i avant ma takie same lampy ale mogę sie mylić. Ja już namierzyłem komplecik LED'ów za 400 zł !! (prywatny import z Niemców) Spain = Hiszpania już poprawione
  18. Witam, Lampy w sedanie i w avancie są takie same. Ta didoda, która tak mocno świeci i powoduje efekt, że się nie komponuje w całość jest tylko po wciśnięciu hamulca/stopu a jest to żarówka od A6 Allroad. Można wsadzić normalną żarówke i nie będzie tego efektu przy hamowaniu. Normalnie efekt jest taki sam jak w A6. Ja będę przeprowadzał taką instalacje ale szukam tanich lekko uszkodzonych lamp od A6. Jeżeli ktoś ma za rozsądne pieniądze to proszę pisać na priva
  19. Witam. Sprytni Hiszpanie ci sami, którzy wstawili diody podobne do tych z a5 w przednie reflektory do A4 B7 teraz zainstalowali diody w tylnich lampach Audi b7 przekladając "bebechy" z lamp Audi A6. Tutej fotostory: http://www.audisport-iberica.com/foro/index.php?showtopic=137127
  20. Fele mają wymiary: - przód wielkość 19", szerokość 8,5 - tył wielkość 19", szerokość 9,5 Obawiam się o tylne fele bo są szerokie i mogą obcierać ale ogólnie fajne koła.
  21. Grill mam już czarny Takie felasie na allegro znalazlem
  22. Dzienx za pozytywne słowa. Proszę nie denerwujcie mnie z tymi felgami !! Możecie zrzucić się i kupić mi nowe Pozdrawiam.
  23. Dzienx !! Fajnie to wyglada !! Mi sie podoba Nie wiem co wybrac A jak bys jeszcze w drugim zdjeciu do tych czarnych ramion rancik spolerwoal w photoshopie...?
  24. Witam, Z polarewaniem rantu jest problem bo po polercen nie mozna juz nalozyc lakieru bo nie ma do czego sie przykleic Efekt jest fajny ale do czasu az zaczna sie pojawiac plamy... Sprobuje polerki i czarnych ramionek. Dzieki za rady.
  25. ba$ior odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B6
    Ja do swojego B7 zapodaje coś takiego, a i do B6 "wejdzie" :drool: Delikatny,stylowy

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.