Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ba$ior

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ba$ior

  1. ba$ior odpowiedział(a) na ba$ior temat w Audi A4 B7
    Masz troche racji ale "fachowcy" z mojego podwórka też juz nie jedno dłubali i otrzymałem od nich informacje, że trzeba będzie dorobić wszystkie kanty itp. i z tym jest masa roboty. A jezeli nie szpachla ("kit") to czym mozna jeszcze jakąś żywicą ?? Mysle że dadzą radę. Trzymam sie wcześniej ustalonego projektu :th:
  2. ba$ior odpowiedział(a) na ba$ior temat w Audi A4 B7
    Witam, Panowie prosze pomożcie mi w podkeciu decyzji. Nie dostane zderzaka od S6 żeby wpasowac idealnie orginalne "otwory" od S6 do swojego B7. Sa dwie opcje: 1. Rezanie zderzaka tak aby kratki i ledy od S6 idealnie psowały - dużo recznej roboty i jeszcze więcej szpachla - efekt mega. 2. Wpasowanie ledow od S6 bez carbonowych kratek a pod Ledami kratka na wzór od RS4- efekt pewne też mega. Nie chcę wycofywać się z projektu bo mam już wszystkie części do opcji pierwszej czyli kratki,ledy itp. ale boje sie tylko, ze jak bedzie napchane dużo "kitu" to zderzak przy pierwszym uderzeniu popeka... Pomożecie...??
  3. ba$ior odpowiedział(a) na ba$ior temat w Audi A4 B7
    W jakim zderzaku?? Do mojej wersji nadwozia B7 jest tylko dokładka, a niekompletny zderzak.
  4. ba$ior odpowiedział(a) na ba$ior temat w Audi A4 B7
    Witam, świtała LED dokładnie nie pasują ale można je wcisnąć na siłę no ale jakoś to wygląda. Takie rozwiązanie nie wchodzi w grę w moim przypadku ponieważ chcę uzyskać inny efekt czyli taki dokładnie jak w S6..Ja chcę wsadzić zestaw razem z oryginalnymi kratkami od S6 i tu jest problem bo wszystko jest znacznie dłuższe od otworu w zderzaku A4 S-LINE/S4. Na fotkach Panowie z USA wsadzili diody i pod nie zrobili kratki dlatego u nich pasuje. Wersja zderzaka a6 S-line również nie pasuje!! Szukam zderzaka może być w 2 częściach od S6 a na sprzedaż mam od a6 S-line...
  5. Bardzo fajne B7 :th: Do tych felg się przymierzałem. Ja się Tobie znudzą to daj znać Jakieś ciekawe mody planujesz w najbliższym czasie ??
  6. ba$ior odpowiedział(a) na ba$ior temat w Audi A4 B7
    Witam, Zgromadziłem już wszystkie części. Z całym pakunkiem udałem się do lokalnego Bodyshopu.Kratki oraz Ledy od Audi S6 nie pasują do zderzaka od Audi A4 S-line/S4.Można je wcisnąć na siłę i napchać szpachli (kitu) ale to mija się z celem.Decyzja padła aby zakupić zderzak od Audi A6 S6/S-line i wyciąć całe otwory na kratki i Ledy.Po krótkich poszukiwaniach znalazłem zderzak od A6 S-line, który jest identyczny z wersją od S6 oprócz najważniejszego szczegółu...mocowań na LEDY. Kratki od S6 pasują, a mocowania na Ledy zostaną dorobione.Zapowiada się dużo rzeźbienia (wycinanie, spawanie plastiku itp) ale gra warta jest świeczki (a raczej LEDów).Jutro będę podłączał diody,do których należy poprowadzić kabelki przed instalacją całego "sprzętu". Cała instalacja zostanie przeprowadzona w następna sobotę. Zdam szczegółową relację. Pozdrawiam
  7. Znalazłem ciekawe diody a ich cenn nie jest wysoka ale przeraża mnie montaż... http://cgi.ebay.de/LED-Lichtpaket-12LEDs-vom-Audi-R8-S6-A8-S8-S5-Optik_W0QQitemZ220201244841QQihZ012QQcategoryZ72686QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem
  8. Do wersji s-line pasuje tylko spoiler od S4 DTM EDITION, ktory jest dostepny w kazdym autoryzowanym serwisie audi. Rownie? mo?esz poszuka? na ebayu bo sa dostepne spoilery do wersji s-line juz polakierowane pod kolor nadwozia.
  9. moim zdaniem masz racje, piszę tak bo widziałem ten Twój na żywo Moim zdaniem macie racje, piszę tak bo wiem jak spoiler wygląda na moim aucie - SUPER :th:
  10. Witam, Ja proponuje 3 cześciowy spoilerek na klape VOTEX,ABT Ciekawy jest równierz spoiler firmy Nothelle oraz carbonowy od S4 DTM 25th Anniversary lub firmy DEVAL. Orginalne części Nothelle są na www.ebay.de bezpośrednio od przedstawiciela. VOTEX ABT S4 DTM 25th Anniversary (pasuje do wersji S-line) DEVAL Nothelle
  11. Witam, Ja u siebie w B7 zainstalowalem zarowki rurkowe biala dioda efekt super ale wyskakiwal mi sygnal "brak żarówki" Pewnie trzeba sie bawic z opornikami. A w b6 nie ma tego problemu ??
  12. Myślę że to jedyny egzemplarz w takim wydaniu..bardzo kosztowne, czasochłonne..itd itp. basior jak coś to możemy razem podjechać i zobaczysz jak wygląda na żywca Eee to lipa Koszty przy tego typu modach zawsze są wysokie. No nic próbowałem się dowiedzieć kto,gdzie,jak i jakie koszty. Jedno wiem W-wa - wysokie koszty Jeżeli uda się Tobie namówić właściciela to poproś o jakieś fotostory z przebiegu pracy lub opis modu. Ja zostaje narazie przy LEDach od S6 ale wkład lampy na czarno bym pomalował,od TT Black ringi i biały kieruneczek :th: ale jak soobie pomyśle o tym rozklejaniu reflektorów... ;( Super mod Respect dla twórcy i pomysłodawcy tej modyfikacji
  13. Ale gruuuuuuuuuuuubo !! :th: Napisz kto,gdzie,jak i za ile robi takie mody !! Jestem w W-wa więc chętnie bym to zobaczył i pogadał !! Więcej fotek proszę !!
  14. Witam, Dzisiej rozmawiałem z osoba, która ma dokonać polerki i lakierowania felg. Jest pewien problem. Po dokonaniu polerki i pomalowaniu ramion moga pojawić się lekkie "szarpania" na końcach polakierowanych ramion ponieważ ręcznie nie jest mozliwe dokładne,równe polakierowanie tych łączeń ramiona-rant tak jak we fabryce. Nibe nie będzie widać tych "szarpań" ale jak sie z bliska przyjrzymy to będą widoczne Jezeli bym zostawił orginalny ciemny chrom rantu to łatwiej bedzie polakieroać same ramiona niz na polerce. Jakas porada ??
  15. ba$ior odpowiedział(a) na ba$ior temat w Audi A4 B7
    Pewnie ze bez brewek !! i w SEDANIE !! :th:
  16. ba$ior odpowiedział(a) na ba$ior temat w Audi A4 B7
    Zawsze służę pomocą dla forumowiczów. Proszę odmieniać Ba$iora , ==> nie Ba$ora [br]Dopisany: 30 Styczeń 2008, 20:00 _________________________________________________Witam, Tak będzie sie prezentować auto z dokładką firmy RIEGER i Ledami (+ kratki Carbon) od S6.
  17. Zastanawiam sie czy diody od A8 nie sa ladniejsze i latwiejsze w dopasowaniu do "bebechow" lamp od B7. Co myslicie o tych diodach od A8 ?? Ale te z A6 Avant tez sa fajne i chyba bardziej mi podchodza Nowy model Audi Q5 tez ma fajne lampy...
  18. DzienX za mile slowa W Twoim aucie instalacja powinna przebiegac bez problemow bo masz idealna dlugosc lamp i wszystko wchodzi,a w sedanoe trza ciac Nie wiem czy bede pierwszy czy drugi czy ostatni bo wogóle mnie nie interesuje kolejnosc. Ja ten mod bede realizowal na wakacje i dla Siebie a nie dla kolejnosci !!. Jezeli ktos jest gotow na ten mody to niech "reza" swoja B7 i sie pochwali efektami pracy
  19. OLDSHOOL :th:
  20. Witam, Pobawiłem się w photoshopie a oto efekt: Nie mam zdolności artystycznych ani dużych umiejętności w programach graficznych ale uwierzcie mi starałem sie bardzo
  21. Tak tez uczynie. Rant zostanie wypolerowany i będzie sie świecił jak psu jajca, a ramiona zostana polakierowane na czarny kolor nadwozia.
  22. Grill od RS4 B7 pasuje. Nie mam dojścia do spoilera na klapę.
  23. Jest jeszcze opcja proszkowego "pomalowania" ramion na czarno. Nie wiem jak przebiega en proces technologicznie ale wiem, że efekt fajny i drogo...
  24. :th:Straszna kupa z tym białym kolorem

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.