Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ba$ior

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ba$ior

  1. Witam, Tez sie zorientowałem co do rodzaju żarówek i tego ze zły link wkleiłem. kupuję Philipsa D1s 4300K. Pozdrawiam.
  2. Dzienx za wszystkie info. Ja na allegro znalazlem taki komplecik żarówek za 190 zł o temp. 6000K. http://www.allegro.pl/show_item.php?item=265302630 Co wy na to ??
  3. Witam, Dziekuje za odpowiedzi ale nie uzyskałem dokładnej odpowiedzi. Jaki typ żarówek należy zakupić,jakie są najlepsze i czy seryjne przetwornice mogą zostać ??
  4. Witam, Po trzech latach użytkowania powoli wypalają mi się bi-xenoniki. Czy mogę zmienić z seryjnych, które maja temp. 4300 - 4500 K na 6000 K ?? Jaka to będzie barwa - mocno niebieska ?? Proszę o poradę i propozycje żarówek. Pozdrawiam.
  5. Propozycja ciekawa ale te fele nie ze zlotym srodkiem a cale czarne. Ja swoje maluje na czarno - same ramiona ale jaki lakier matowy czarny czy orginalny metalik z auta ??
  6. Mały photo update Fans :th:
  7. Witam, Czekam na wieści bo ta opcja jest bardzo ciekawa
  8. Witam, Czy ktos z forumowiczow ma wiedza jak uruchomic za pomoca VAG wlaczanie sie swaitel przeciwmgielnych tak aby po wylaczeniu auta i wyjsciu z niego swiecily sie one przez kilka sekund. Wiem ze tak jest w nowym modelu Audi A6 oraz w amerykanski wersjak B6-B7. Prosze o jakies wskazowki. Pozdrawiam
  9. Fele SportTec sa dobre i rownie dobrze kosztuja. Szkoda taki ladnych felg na nasze drogi... A te zdjecia mojego Audi po photoshopie sa spox,czarny lakierek na felach i czerwony na zaciskach - popieram :th:
  10. Masz racje drogo. Najlepsza oferte cenowa jaka znalazlem to 160 euro.Mysle że cala instalacja wyniosla by 200 euro jezeli ktos ma zderzak S-line, jezeli normalny to trza ciac...ale efekt fajny
  11. Wstawienie grilla od RS4 do wersji S-line (zderzak) to kwestja zdjecia zderzaka i klik-kili,a bez zderzaczka S-line (moje auto) trzeba kombinować,wyciąc ta dolna listwe ze zderzaczka i wspawać niżej i grill pasuje jak ta lala Ja planuje dokladke ABT pod zderzak i w ta dokladke diody od S6 ale jeszcze niew iem czy ten pomysl wypali bo nikt jeszcze tego nie robil w dokladce ABT no i $$$ hajs zbieram...
  12. To twoja opinia, której nie podzielam. Fellgi S-line mi sie znudzilu dlatego zmieniłam na obecne "z innej bajki". Cos tam ABT...
  13. Dzieki za pozytywne i negatywne słowa Mi osobiscie felgi podobaja sie bardzo - styl "retro" TO MI SIE Z GOLFEM 3 KOJARZY... W W-wi nie widziałem ciekawych felg na AUDICACH 9oprócz RS), czesto widze chromy na AUDI i nosi mnie na wymioty W moim aucie nie chcem żeby progi czy inne czesci "swirowały", ma byc ladnie, z klasa, ekskluzywnie dlatego wybrałem ABT a nie allegro... Fele od RS powinny zostac na RS-ie. Prosze podajecie ciekawe wzory felg - ja chcem na nowy sezon ramiona dac na czarny kolor i rancik tylko srebrny zostawic.
  14. Witam. Chciałbym przedstawić swoje AUDI A4 B7 S-LINE 2.0 TDI Auto posiadam od grudnia 2004 roku. Przez ten okres udało mi sie dokonac kilku zmian w aucie. Fabryke auto opuscilo z: - pakietem wewnetrznym s-line - skorzana tapicerka - bixenonami - ogólnie full loaded bez nawi i szyberdachu Modyfikacje: - przedni grill od AUDI RS4 - progi ABT (dedykowane dla B6) - tylna dokładka ABT - trzy czesciowy spoiler na klape VOTEX - wydechy ABT - nakładki na pedały od AUDI RS4 - zestaw Xenon H.ID. w lampach przeciwmgielnych - chip V-Tech, moc wedlug wskazan hamowni 171 HP,415 NM
  15. Czemu zonk Przykro mi to słyszec ;(
  16. Mam 2.o TDI 170 Hp, 420 Nm. Jak końcówki moga wygladać na 4.2 ?? Chyba, że czytasz moc z rur... Kumam kumam sugerujesz sie rurkami z S4
  17. Zgadzam sie, że w RSie wyglada lepiej - ale RS to RS i w mojej opini tylko RS moze mieć te "owalne" końcówy. Mi sie te podwójne ABT podobaja więc je założyłem A tak wyglądają z profilu bocznego
  18. Witam. Ja mam 2x76 na kazdą strone. Jak dla nie to Boomba
  19. Witam, Nazywam się Kamil ale co ważniejsze posiadam Cud Techniki Audi A4 B7 . Miło mi być na forum. Chętnie pogadam o Audi i jego Tuningu bo to mnie wciągnęło strasznie... Wielkie PzDrO for all Audi A4 Maniak's

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.