Treść opublikowana przez ba$ior
-
A4 B7 Bi-xenony 4300K na 6000K
Witam, Tez sie zorientowałem co do rodzaju żarówek i tego ze zły link wkleiłem. kupuję Philipsa D1s 4300K. Pozdrawiam.
-
A4 B7 Bi-xenony 4300K na 6000K
Dzienx za wszystkie info. Ja na allegro znalazlem taki komplecik żarówek za 190 zł o temp. 6000K. http://www.allegro.pl/show_item.php?item=265302630 Co wy na to ??
-
A4 B7 Bi-xenony 4300K na 6000K
Witam, Dziekuje za odpowiedzi ale nie uzyskałem dokładnej odpowiedzi. Jaki typ żarówek należy zakupić,jakie są najlepsze i czy seryjne przetwornice mogą zostać ??
-
A4 B7 Bi-xenony 4300K na 6000K
Witam, Po trzech latach użytkowania powoli wypalają mi się bi-xenoniki. Czy mogę zmienić z seryjnych, które maja temp. 4300 - 4500 K na 6000 K ?? Jaka to będzie barwa - mocno niebieska ?? Proszę o poradę i propozycje żarówek. Pozdrawiam.
-
[B7 BPW] Audi A4 B7 S-line ABT
Propozycja ciekawa ale te fele nie ze zlotym srodkiem a cale czarne. Ja swoje maluje na czarno - same ramiona ale jaki lakier matowy czarny czy orginalny metalik z auta ??
-
[B7 BPW] Audi A4 B7 S-line ABT
Mały photo update Fans :th:
-
Światła przeciwmgielne
Witam, Czekam na wieści bo ta opcja jest bardzo ciekawa
-
Światła przeciwmgielne
Witam, Czy ktos z forumowiczow ma wiedza jak uruchomic za pomoca VAG wlaczanie sie swaitel przeciwmgielnych tak aby po wylaczeniu auta i wyjsciu z niego swiecily sie one przez kilka sekund. Wiem ze tak jest w nowym modelu Audi A6 oraz w amerykanski wersjak B6-B7. Prosze o jakies wskazowki. Pozdrawiam
-
[B7 BPW] Audi A4 B7 S-line ABT
Fele SportTec sa dobre i rownie dobrze kosztuja. Szkoda taki ladnych felg na nasze drogi... A te zdjecia mojego Audi po photoshopie sa spox,czarny lakierek na felach i czerwony na zaciskach - popieram :th:
-
[B7 BPW] Audi A4 B7 S-line ABT
- [B7 BPW] Audi A4 B7 S-line ABT
Masz racje drogo. Najlepsza oferte cenowa jaka znalazlem to 160 euro.Mysle że cala instalacja wyniosla by 200 euro jezeli ktos ma zderzak S-line, jezeli normalny to trza ciac...ale efekt fajny- [B7 BPW] Audi A4 B7 S-line ABT
Wstawienie grilla od RS4 do wersji S-line (zderzak) to kwestja zdjecia zderzaka i klik-kili,a bez zderzaczka S-line (moje auto) trzeba kombinować,wyciąc ta dolna listwe ze zderzaczka i wspawać niżej i grill pasuje jak ta lala Ja planuje dokladke ABT pod zderzak i w ta dokladke diody od S6 ale jeszcze niew iem czy ten pomysl wypali bo nikt jeszcze tego nie robil w dokladce ABT no i $$$ hajs zbieram...- [B7 BPW] Audi A4 B7 S-line ABT
To twoja opinia, której nie podzielam. Fellgi S-line mi sie znudzilu dlatego zmieniłam na obecne "z innej bajki". Cos tam ABT...- [B7 BPW] Audi A4 B7 S-line ABT
Dzieki za pozytywne i negatywne słowa Mi osobiscie felgi podobaja sie bardzo - styl "retro" TO MI SIE Z GOLFEM 3 KOJARZY... W W-wi nie widziałem ciekawych felg na AUDICACH 9oprócz RS), czesto widze chromy na AUDI i nosi mnie na wymioty W moim aucie nie chcem żeby progi czy inne czesci "swirowały", ma byc ladnie, z klasa, ekskluzywnie dlatego wybrałem ABT a nie allegro... Fele od RS powinny zostac na RS-ie. Prosze podajecie ciekawe wzory felg - ja chcem na nowy sezon ramiona dac na czarny kolor i rancik tylko srebrny zostawic.- [B7 BPW] Audi A4 B7 S-line ABT
Witam. Chciałbym przedstawić swoje AUDI A4 B7 S-LINE 2.0 TDI Auto posiadam od grudnia 2004 roku. Przez ten okres udało mi sie dokonac kilku zmian w aucie. Fabryke auto opuscilo z: - pakietem wewnetrznym s-line - skorzana tapicerka - bixenonami - ogólnie full loaded bez nawi i szyberdachu Modyfikacje: - przedni grill od AUDI RS4 - progi ABT (dedykowane dla B6) - tylna dokładka ABT - trzy czesciowy spoiler na klape VOTEX - wydechy ABT - nakładki na pedały od AUDI RS4 - zestaw Xenon H.ID. w lampach przeciwmgielnych - chip V-Tech, moc wedlug wskazan hamowni 171 HP,415 NM- [B7] Końcówki wydechów
Czemu zonk Przykro mi to słyszec ;(- [B7] Końcówki wydechów
Mam 2.o TDI 170 Hp, 420 Nm. Jak końcówki moga wygladać na 4.2 ?? Chyba, że czytasz moc z rur... Kumam kumam sugerujesz sie rurkami z S4- [B7] Końcówki wydechów
Zgadzam sie, że w RSie wyglada lepiej - ale RS to RS i w mojej opini tylko RS moze mieć te "owalne" końcówy. Mi sie te podwójne ABT podobaja więc je założyłem A tak wyglądają z profilu bocznego- [B7] Końcówki wydechów
Witam. Ja mam 2x76 na kazdą strone. Jak dla nie to Boomba- Nowicjusz - wątek powitalny
Witam, Nazywam się Kamil ale co ważniejsze posiadam Cud Techniki Audi A4 B7 . Miło mi być na forum. Chętnie pogadam o Audi i jego Tuningu bo to mnie wciągnęło strasznie... Wielkie PzDrO for all Audi A4 Maniak's - [B7 BPW] Audi A4 B7 S-line ABT