Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ba$ior

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ba$ior

  1. Witam, Tak prezentuje sie lampa w B7 bez "pomarańczy" tylko ze srebrną żarówką i czarnym wkładem :th: Tak bym chciał zrobić A tu Ringi i zestaw opisany wyżej. W mojej opini RINGI to wielka śmierdząca kupa... ale to kwestja gustu...jak ktos lubi kupe to jego sprawa Lekko przyciemnione tylne lampy.
  2. chyba wyleciało im to z głowy. Pogrzebiemy na następnym spocie jak będzie nasz MiszczU od VAGa Ja sie pisze na zVAGowanie zeby swiecily halogenu (u mnie diody os s6) i tylne swiatelka :th:
  3. Taka konwersja jest możliwa ale...potrzebne są szersze blotniki od rs4 na przod i tyl bo nie ma sensu poszerzac samego przaodu czyli jeszcze tylny zderzak trzeba zapodac. Koszt tej przerobki jest wysoki. Według mojej poinii nie ma sensu a nawet nie wolno RS może byc tylko jeden... :th: A jak już tak sie Tobie podoba zderzak to zapraszam na strone firm, które maja kity RS4 www.hofele.com lub www.devalsport.com :th: Zderzaki od wersji DTM sa bardzo fajne :>, a zwłaszcza tylni jak dla mnie
  4. Witam, Co do LOGO Castrol to sa i bez tego logotypu. Wczoraj w salonie Auto-Viva lookałem R8 i tam był koreczek bez Castrola. Może jakiś grupowy zakum tego koreczka ??
  5. Witam, Proponuje mini mod za 100 zl a konkretnie korek wlewu oleju od AUDI R8 Polecam :th: Koszt tej części w salonie AUDI to 100 zl. Numer części to: 06C103485N i 079103485A Koreczek pasuje do nastepujących modeli AUDI: R8,A3 8P, S3, A3 Sportback,A4,A5,A6,TT 8J,Q7
  6. Może porozmawiamy z człowiekiem, który wykonał instalacje tych diod od R8 żeby pomógl rozebrać lampe, pomalowac na czarno, wywalic "pomarańcze" i ewentualnie wstawić czarny ring od TT lub didoy od R8 ale ja z diod rezygnuje z powodu instalacji dido od S6
  7. Dzienx za wszystkie pozytywne KOXy Do połowy marca postaram sie zakonczyc pierwszy etap modernizacji auta Fotki jakis zrobie i zamieszcze :th:
  8. Witam, Panowie z Audizine "wybili" pomarańczowy plastik od kierunków i nic nie zakładali, wymienili tylko żarówkę na srebrną. Jest to dobry pomysł jeżeli nie ma się dostępu do oryginalnych białych plastików.
  9. A czemu tak myślisz ??
  10. Masz racje jezeli to jest to samo co sprezyny S-line :th: W takim razie co polecasz do seryjnych amorow S-line, jakis inny zestaw ?? Eibah ma jeszcze zestaw Sportline, ktory obniza o 50 mm ale to juz za niskie loty jak dla mnie a moze ??. http://cgi.ebay.de/EIBACH-Sportline-Tieferlegungsfedern-Audi-A4-8E-45-35_W0QQitemZ320221298758QQihZ011QQcategoryZ44144QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem A sprezyny H&R ale nie chcem miec "dechy" Mysle jeszcze o stabilizatorze tylnim od S4/RS4, ktory chlopaki montuja w B7 i twierdza ze auto nie "bujaka" sie tak bardzo. Ktos z was instalowal taki anty-roll Kit ??
  11. Witam, Posiadam seryjne zawieszenie Audi s-line, ktore jest niższe od wersji standardowej o 30mm. Chce zainstalowac Sprezyny Eibah Pro Kit, ktore sa dedykowane pod seryjne amorki S-line i rowniez obnizaja auto o 30 mm. http://pages.ebay.de/help/confidence/name-userid-email.html Czy ktos z Was stosowal ten KIT ?? Dorwałem gości z AudiZine, ktory zamontowal ten KIT i napisal, ze auto jest obnizone o 1,5 mm nizej niz na zawieszeniu S-line. Niby KIT obniza o 30 mm wiec nie wiem co jest grane ??
  12. Raczej nie porównując cena zderzaka S-LINE/S4 z całym kompletem, ktory kosztuje ponad 3 tys. zl w salonie.
  13. Zderzaczek fajny tez go kiedys namierzyłem ale jednak nie... Pamietaj, że halogeny opdadają jak zamontujesz ten zderzak, ale można schować lampy za kratkami ale to lipa , ceiżko będzie tez z montażem grila od RS4 (trzeba przycinać) i Ledy od S6 cięzko wepchnac ale da rade nawet kratki od S6 zapodać :th: Tylny spoilerek w carbonie DTM jakos powyżej 1000 zł w salonie Audi. Postaram sie namierzyć numer tej części i sobie sprawdzisz.
  14. Witam, Wiem, że Audi TT miało karbonowe "TACHO". Postaram się o wykonanie takiego "TACHO" do B7 :th:
  15. Z tą nakładką troche przesadzili tu macie racje :th:. Ja bardziej jestem za zrobieniem "nakLadki" z Carbonu na zegary monotwanej wewnątrz za szybą. Tu wzór Audi A4 B5, A6 4B A tu listwy do srodka. To jest fajny mod ale drogi
  16. Witam, Proszę o wasze opinie dotyczące zaprezentowanych ponizej "nakładek" carbonowych. ,, , , ,
  17. Ja w następny weekend będę instalował daszek. Mój jest firmy Caractere i według mojej opinii ten daszek jest najfajniejszy Daszki (blendy) od B6 pasują do B7 A tak się prezentuje daszek Caractere na czarnym B7 S4 i srebrnym B6
  18. Ja chcę u siebie założyć pro kit Eibach czyli sprężyny pod seryjne amorki s-line lub całe kompletne zawieszenie (amory + sprężyny). Myślałem nad firma WAITEC ale trochę boje sie obniżać auto bo już na zaiweszeniu S-line (niżej o 30 mm od serii) ciężko się jeździ po Polsce.
  19. Slusznie popieram ta decyzje :th: Jezeli nie spoiler na klape to moze na szybe delikatny daszek ??
  20. To wiem, że moge dać ledy wszędzie w swoim AUDI :th:
  21. Czy takie rezystorki mozna zastosowac przy instalacji diod w tablicy rejestracyjnej bo FIS dostaje "świra"??
  22. Fajne fajne lubie ten styl :th: Ale moje juz swiecą jak psu woreczek więc zostaje przy swoich...do czasu :> Dzienx za fotke
  23. Planujesz zakup samych sprężyn czy kompletu amory+sprężyny ?? Ja ma zawieszenie S-line, czyli obniżony o 30 mm w porównaniu do standardowego zawieszenia.
  24. ba$ior odpowiedział(a) na ba$ior temat w Audi A4 B7
    DzienX za wasze opinie. Jak juz pisałem wcześniej zostaje przy projekcie ORI Carbonowe Kratki + Ledy S6 :th: Myślę że bedzie jak wy to nazywacie "KOX" :>
  25. Znalazłem ciekawe diody a ich cenn nie jest wysoka ale przeraża mnie montaż... http://cgi.ebay.de/LED-Lichtpaket-12LEDs-vom-Audi-R8-S6-A8-S8-S5-Optik_W0QQitemZ220201244841QQihZ012QQcategoryZ72686QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem to nie są te same co w r8..w ogóle inaczej wyglądają.. Ok rozumiem. Ciężko jest dostać orginalne diody od R8 chyba, że rozbite lampy sie trafią ale koszty są i tak bardzow ysokie. Tak mysle.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.