Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ba$ior

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ba$ior

  1. Ja juz niczego nie ładuje do swojego auta. Mysle tylko nad modułem: Cable for the S6 TFL LED day driving lights :th: Tylko nie wiem, który wybrać bo jest kilka opcji...? http://www.car4style.de/catalog/index.php?cPath=77
  2. He he Dobra decyzja :th:
  3. Witam, Panowie co sądzicie o tych Ringach na diodach do Audi A4 B7 ?? Link dla chętnych do kupna: http://www.umnitza.com/product_info.php?cPath=73_142_402&products_id=1202 Dziwi mnie tylko to, ze pasuja tylko do: A4 2007-2008 - ja mam B7 z 2004 więc nie bedą pasować według producenta...ale według mnie będą bo lampy są te same
  4. albo ja mam takiego pecha albo poprostu nie mam szczescia do allegro.. wczoraj zakonczyla sie aukcja na grill od rs4 i na 8 sekund przed zakonczeniem aukcji ktos mnie przelicytowal.. pupa zbita.. ;( ;( ;( Takich elementów sie nie licytuje tylko kupuje !! Dzwonisz, ustalasz cene i kupujesz !! :th:
  5. ba$ior odpowiedział(a) na ba$ior temat w Audi A4 B7
    Ale DISCOMUŁY
  6. ba$ior odpowiedział(a) na ba$ior temat w Audi A4 B7
    Oj lipa... Jakoś mi nie podchodzi
  7. Drogo ?? Malik dał za swoja 480 Euro razem z przesylką. Innej lepszej okazji raczej nie znajdziesz...a może Chcesz z A4 B7 ?? Ja ma kierownice S-line ze swojej B7 ale bez multi.
  8. ba$ior odpowiedział(a) na ba$ior temat w Audi A4 B7
    Super !! W B5 S4 wyglada Mistrzosko :th: lepiej niz w moim B7...
  9. YOU BID HERE ON AN AUDI SPORT STEERING WHEEL WITH AIRBAG MULTIFUNKTION EXECLUSIVE !!! THE STEERING WHEEL IS @@@ NEW @@@ AND @@@ ORIGINAL @@@ THE STEERING WHEEL FITS IN MANY AUDI MODELLS THE AIRBAG HAS TWO PLUGS !!! ( SEE PICTURE ) PAYMENT METHODS ARE: PAYPAL, BANK TRANSFER
  10. Witam, Mam namiary na gostka z ebay, ktory oferuje mi Pania kierowniczke od TT/R8 multi za 440 euro (cena razem z kosztami przesylki do Niemiec). Jezeli ktos jest chetny moge odstapic.
  11. GOD! DAMN IT! Bylismy na ostatnim pietrze parkingu w Promenadzie A czemu nie na zewnatrz - od strony budowanego osiedla... No nic moze innym razem...
  12. Fajnie...Byłem na Torwarze (19:15)...Byłem pod Promenadą (20:00) i nic... ;(
  13. Hi hi :> Juz dorwalem na ebayu kierowniczke...Pania kierowniczke...juz prawie :gwizdanie:
  14. Ale dziwne pytanie Do oświetlania "drogi do domu" - oswietla obszar prze audtm - po bokach (w a6) itp. do czego jest przydatna ta funkcja ?
  15. ba$ior odpowiedział(a) na ba$ior temat w Audi A4 B7
    Obserwuje rynek "tuningowy" i zauwazylem, ze coraz wiecej renomowanych firm "tuningowych" (pomijajac setki produktow made in China) xeroje LEDy od Audi !! OK rozumiem, ze wzoruja sie na najlepszych ale niech robia to konkretnie a nie... Osobiscie uwazam ze wszystkie produkty ORI AUDI powinny byc "przeszczepiane" tylko do modelow AUDI + koncern VAG + PORSHE (ewentualnie). A tu przyklad - BRABUS FAK
  16. Rozumiem dziekuje za wyjasnienie. Narazie nic nie moge wiecej napisac pozatym, ze mam juz komplet sprawnych lamp i jestem psychicznie przygotowany do rezania. Wszystkie niezbedne akcesoria (miejsce pracy, narzedia, rezytory, silikon itp) jada z Niemcow (oprocz garazu ) i beda z lipcu na miejscu w Polsce (Mragowo). Przy modzie bedzie pomagal wieloletni pracownik AUDI (Nemcy) oraz absolwent politechniki Nemeckiej (Polak)
  17. Szpachla ?? Jaka szpachla...da sie ze 4 kylo sylikonu i bedzie gites Termin rozpoczecia prac to poczatek lipca - data ukonczenia projektu...jeszcze nie jest znana
  18. O FAK MEJT Fajne te lampki :th: ale do B7 będą ładniejsze jak je zrobie...
  19. ba$ior odpowiedział(a) na ba$ior temat w Audi A4 B7
    Kierując się słowami fachowca (malik) zaczynam zbierać na Lenkratz od TT :th: Adamoo a ta kierowniczka dla Ciebie
  20. ba$ior odpowiedział(a) na ba$ior temat w Audi A4 B7
    O dobrze wiedzieć, że to jest ten Gostek ,który potrafi modzić :> Ma dużo fajnego stuffu do AUDI :th: Mam już kilka pomysłów, żeby coś "wyrezać" we wnętrzu swojego AUDI (Bluetooth, RS 4 Steering Wheel itp) Miło Mi, że widziałeś Mnie ale jechałem na światłach dziennych od Audi S6, a nie na halogenach Taką definicję świateł również podaje dla POLICAJ Mogłeś zamrugać światłami czy coś Często jeżdżę tą trasą.
  21. ba$ior odpowiedział(a) na ba$ior temat w Audi A4 B7
    No no ładne znalezisko :th: Ja bym się chętnie tym zajął ale już mam diody od S6 a nie chcę robić "FESTINO". Efekt po instalacji tych diód od R8 musi być kosmiczny !!
  22. trzeba sie z tym liczyc wystawiajac furmanke do oceny .... [ale widze ze dobrze to zniosles ] z tego co piszesz to bedzie troche roboty ... zastanow sie czy warto ? [w koncu to Twoje auto i Tobie ma sie podobac] Ja nie wystawiałem Swojego auta do oceny. Ja je tylko Wam zaprezentowałem na zdjęciach. Namysliłem sie i nie zamierzam juz niczego zmieniać, poprawić. Zostaje tak jak jest + LEDY od A6 na tyl :th:
  23. bo trzeba umieć robić dobre foty Hej hej uważaj - moje fotki sa ładne A żadne zdjęcie nie przedstawi prawdziwego obrazu rzeczy, którą przedstawia... Jakbyś wpadł w końcu na spota to bysmy wydali wyrok cz jest hej :th: czy yey Postaram się przyjechać w nastepny wtorek (22.04.2008) i nie po to, źebyście wydawali wyroki tylko po to żeby WAS poznać !!
  24. bo trzeba umieć robić dobre foty Hej hej uważaj - moje fotki sa ładne A żadne zdjęcie nie przedstawi prawdziwego obrazu rzeczy, którą przedstawia...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.