Treść opublikowana przez ba$ior
-
[B7] Orion™ LED Angel Eyes
Ja juz niczego nie ładuje do swojego auta. Mysle tylko nad modułem: Cable for the S6 TFL LED day driving lights :th: Tylko nie wiem, który wybrać bo jest kilka opcji...? http://www.car4style.de/catalog/index.php?cPath=77
-
[B7] Orion™ LED Angel Eyes
He he Dobra decyzja :th:
-
[B7] Orion™ LED Angel Eyes
Witam, Panowie co sądzicie o tych Ringach na diodach do Audi A4 B7 ?? Link dla chętnych do kupna: http://www.umnitza.com/product_info.php?cPath=73_142_402&products_id=1202 Dziwi mnie tylko to, ze pasuja tylko do: A4 2007-2008 - ja mam B7 z 2004 więc nie bedą pasować według producenta...ale według mnie będą bo lampy są te same
-
[B7 BRE] Moja A4 2.0 TDI S-LINE !
albo ja mam takiego pecha albo poprostu nie mam szczescia do allegro.. wczoraj zakonczyla sie aukcja na grill od rs4 i na 8 sekund przed zakonczeniem aukcji ktos mnie przelicytowal.. pupa zbita.. ;( ;( ;( Takich elementów sie nie licytuje tylko kupuje !! Dzwonisz, ustalasz cene i kupujesz !! :th:
-
Światła LED od Audi S6
Ale DISCOMUŁY
-
Światła LED od Audi S6
Oj lipa... Jakoś mi nie podchodzi
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:th:
-
Instalacja kierownicy multifunkcyjnej S3/R8/S6/TT/A4 B7/B8 w A4 B6
Drogo ?? Malik dał za swoja 480 Euro razem z przesylką. Innej lepszej okazji raczej nie znajdziesz...a może Chcesz z A4 B7 ?? Ja ma kierownice S-line ze swojej B7 ale bez multi.
-
Światła LED od Audi S6
Super !! W B5 S4 wyglada Mistrzosko :th: lepiej niz w moim B7...
-
Instalacja kierownicy multifunkcyjnej S3/R8/S6/TT/A4 B7/B8 w A4 B6
YOU BID HERE ON AN AUDI SPORT STEERING WHEEL WITH AIRBAG MULTIFUNKTION EXECLUSIVE !!! THE STEERING WHEEL IS @@@ NEW @@@ AND @@@ ORIGINAL @@@ THE STEERING WHEEL FITS IN MANY AUDI MODELLS THE AIRBAG HAS TWO PLUGS !!! ( SEE PICTURE ) PAYMENT METHODS ARE: PAYPAL, BANK TRANSFER
-
Instalacja kierownicy multifunkcyjnej S3/R8/S6/TT/A4 B7/B8 w A4 B6
Witam, Mam namiary na gostka z ebay, ktory oferuje mi Pania kierowniczke od TT/R8 multi za 440 euro (cena razem z kosztami przesylki do Niemiec). Jezeli ktos jest chetny moge odstapic.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
GOD! DAMN IT! Bylismy na ostatnim pietrze parkingu w Promenadzie A czemu nie na zewnatrz - od strony budowanego osiedla... No nic moze innym razem...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Fajnie...Byłem na Torwarze (19:15)...Byłem pod Promenadą (20:00) i nic... ;(
-
Instalacja kierownicy multifunkcyjnej S3/R8/S6/TT/A4 B7/B8 w A4 B6
Hi hi :> Juz dorwalem na ebayu kierowniczke...Pania kierowniczke...juz prawie :gwizdanie:
-
Światła przeciwmgielne
Ale dziwne pytanie Do oświetlania "drogi do domu" - oswietla obszar prze audtm - po bokach (w a6) itp. do czego jest przydatna ta funkcja ?
-
Światła LED od Audi S6
Obserwuje rynek "tuningowy" i zauwazylem, ze coraz wiecej renomowanych firm "tuningowych" (pomijajac setki produktow made in China) xeroje LEDy od Audi !! OK rozumiem, ze wzoruja sie na najlepszych ale niech robia to konkretnie a nie... Osobiscie uwazam ze wszystkie produkty ORI AUDI powinny byc "przeszczepiane" tylko do modelow AUDI + koncern VAG + PORSHE (ewentualnie). A tu przyklad - BRABUS FAK
-
[B6 Sedan] Tylne lampy LED - fotostory
Rozumiem dziekuje za wyjasnienie. Narazie nic nie moge wiecej napisac pozatym, ze mam juz komplet sprawnych lamp i jestem psychicznie przygotowany do rezania. Wszystkie niezbedne akcesoria (miejsce pracy, narzedia, rezytory, silikon itp) jada z Niemcow (oprocz garazu ) i beda z lipcu na miejscu w Polsce (Mragowo). Przy modzie bedzie pomagal wieloletni pracownik AUDI (Nemcy) oraz absolwent politechniki Nemeckiej (Polak)
-
[B6 Sedan] Tylne lampy LED - fotostory
Szpachla ?? Jaka szpachla...da sie ze 4 kylo sylikonu i bedzie gites Termin rozpoczecia prac to poczatek lipca - data ukonczenia projektu...jeszcze nie jest znana
-
[B6 Sedan] Tylne lampy LED - fotostory
O FAK MEJT Fajne te lampki :th: ale do B7 będą ładniejsze jak je zrobie...
-
Światła LED od Audi S6
Kierując się słowami fachowca (malik) zaczynam zbierać na Lenkratz od TT :th: Adamoo a ta kierowniczka dla Ciebie
-
Światła LED od Audi S6
O dobrze wiedzieć, że to jest ten Gostek ,który potrafi modzić :> Ma dużo fajnego stuffu do AUDI :th: Mam już kilka pomysłów, żeby coś "wyrezać" we wnętrzu swojego AUDI (Bluetooth, RS 4 Steering Wheel itp) Miło Mi, że widziałeś Mnie ale jechałem na światłach dziennych od Audi S6, a nie na halogenach Taką definicję świateł również podaje dla POLICAJ Mogłeś zamrugać światłami czy coś Często jeżdżę tą trasą.
-
Światła LED od Audi S6
No no ładne znalezisko :th: Ja bym się chętnie tym zajął ale już mam diody od S6 a nie chcę robić "FESTINO". Efekt po instalacji tych diód od R8 musi być kosmiczny !!
-
[B7 BPW] Audi A4 B7 S-line ABT
trzeba sie z tym liczyc wystawiajac furmanke do oceny .... [ale widze ze dobrze to zniosles ] z tego co piszesz to bedzie troche roboty ... zastanow sie czy warto ? [w koncu to Twoje auto i Tobie ma sie podobac] Ja nie wystawiałem Swojego auta do oceny. Ja je tylko Wam zaprezentowałem na zdjęciach. Namysliłem sie i nie zamierzam juz niczego zmieniać, poprawić. Zostaje tak jak jest + LEDY od A6 na tyl :th:
-
[B7 BPW] Audi A4 B7 S-line ABT
bo trzeba umieć robić dobre foty Hej hej uważaj - moje fotki sa ładne A żadne zdjęcie nie przedstawi prawdziwego obrazu rzeczy, którą przedstawia... Jakbyś wpadł w końcu na spota to bysmy wydali wyrok cz jest hej :th: czy yey Postaram się przyjechać w nastepny wtorek (22.04.2008) i nie po to, źebyście wydawali wyroki tylko po to żeby WAS poznać !!
-
[B7 BPW] Audi A4 B7 S-line ABT
bo trzeba umieć robić dobre foty Hej hej uważaj - moje fotki sa ładne A żadne zdjęcie nie przedstawi prawdziwego obrazu rzeczy, którą przedstawia...