Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ba$ior

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ba$ior

  1. He he A JAk !! Zapodaj biały szpachel a na to czarny sylikon pod kolor lakieru i będzie GITes A na poważnie to dobry lakiernik na luzaku "wpasuje się" z lakierowaniem pod kolor zderzaków i nie będzie widać nic poza 4 auspuffami No chyba, że chcesz całe zderzaczki dać w kolor Ok. Ja czekam na LEDy od S6 i wtedy będzie JAZDA
  2. O proszę Postaram się też w Swoim autko przymocować tablicę w opisany (no prawie szczegółowo ) przez was Panowie sposób. Malik zaszpachluj te "USandA oranges" w zderzakach (przód - tył) Broń Boże nie maluj bo to wygląda dziwnie, nie pisze, że źle tylko dziwnie
  3. Super to wygląda ale lepiej jak byś te diody w DRL'ach odpalił Jedno pytanko. Jak przykręciliście tablice do podkładki, bo śrub nie widać ? Ja u siebie mam ORI podkładkę pod tablice od RS4 ale musiałem przykręcić "na zewnątrz" i widać te śruby . W tej podkładce od grilla RS4 nie ma chyba innej możliwości no chyba, że na klej...
  4. Super robota ! Pełen profesjonalizm Ja też taką chcę
  5. DzienX za opinie . Też mi się wydaje, że ci wszyscy "renomowani" tunerzy klepią sprężyny .itp w jednym miejscu. Nie będę przepłacał bo koszt sprężyn to 533 zł . Też słyszałem pozytywne opinie o produktach firmy TEIN. Ja mam zawieszenie S-line i chce troszeczkę obniżyć auto tak, żeby koła 18" ładnie wypełniały nadkola i nie stracić na "komforcie" zbyt wiele... Myślałem również nad zawieszeniem KONI FSD + dedykowane pod ten zestaw sprężyny Eibach ale nie znam żadnej opinii na temat KONI FSD . Jeżeli coś wiecie to piszcie .
  6. Tak. W linku są lampy do Avanta ale podałem numery do lamp w wersji Sedan i Avant więc zamawiaj
  7. Witam, Mam możliwość zakupu nowych sprężyn obniżających firmy ABT dedykowanych do modelu A4 B6 i B7. Obniżenie: przód - 35 mm, tył - 40. Pasują do ORI zawieszenia S-line. Produkt nowy. Prosto od Helmutów. Czy ktoś miał kontakt z produktami "zawiechowymi" ABT ??
  8. Ja proponuje zakupić jakiś ładny kit: ABT, RIEGER, CARACTER itp., jakieś ładne fele 19"-20 " i obowiązkowo LEDY na tył. Podaje numery LEDów do B8, które można zamówić w salonie oraz zakupić na ebayu (pewnie już niedługo): Limousine: Links binnen 8K5 945 093 B Rechts binnen 8K5 945 094 B Buiten links 8K5 945 095 B Buiten rechts 8K5 945 096 B Avant: Binnen links 8K9 945 093 B Binnen rechts 8K9 945 094 B Buiten links 8K9 945 095 B Buiten rechts 8K9 945 096 B Cena 600 Euro
  9. Też jestem ciekaw. Chętnie zrobię jakiegoś moda "pod maską" oprócz Virusa (pipka). Jakbyście zrobili listę min. 3 osób chętnych to cena z coolerem i montażem jest 1600zł. A co do zdjęć to pod maską nic nie widać a uwierzcie mi że zdjęcia Wam nic nie dadzą. Bo każdy cooler indywidualnie się dorabia pod samochód ( Założyliśmy już tego dziesiątki jak nie setki i wiem co pisze). No tak a jakich efektów działania po montażu można się spodziewać??
  10. Ktoś tu kradnie marzenia... Ktoś tu ukradł moje marzenie... Boże daj mi siłę do pracy abym ja mógł być złodziejem cudzych marzeń... Gratuluje...
  11. Też jestem ciekaw. Chętnie zrobię jakiegoś moda "pod maską" oprócz Virusa (c*paa).
  12. Very nice Zapodaj jeszcze wydechy w te puste miejsce... no i czekamy na LEDy - tył
  13. Furka Jak bedziesz sprzedawal felunek to ja sie pisze Ja mam taki felunek od 2 lat na sprzedaż. ORI 5 sztuk felg Audi S-line 17" + opony 235/40
  14. Panowie Audi A5/S5 produkowana od grudnia 2008 dostaje nowe ORI światła tylne LED oraz nową, III generację MIM, a poźniej podobno ma być nowy silnik taki jak w S4 B8, czyli w oznaczeniu AUDI to 3.0 T. Zaczyna się "update" modelu Światła cofania (te srebrne) przenieśli na dół lampy i jest fajnie . Kończymy ten OT i czekamy na coś do B7
  15. Roboty jest sporo. W Twoim przypadku jest trochę lepiej (łatwiej ?) bo masz wersje Avant, do której wchodzą wkłady LED od A6 na lekkim "luzaku",a w mojej sytuacji (wersja sedan) trzeba będzie przycinać diody itp. Jak ktoś się upora z tymi ledami wcześniej to ufunduje mu statuetkę oczywiście na DIODACH [br]Dopisany: 19 Listopad 2008, 23:13_________________________________________________Witam, Są już tylne ORI lampy do A5/S5 więc istnieje szansa, że i do A4 B7 (sedan, avant) coś powstanie
  16. Why ?? Panowie spokojnie. Powoli gromadzę części. Mam już 3 wkłady LED od z Lamp Audio A6 Avant. Dziś dorwałem jedną lampę (w nadkole) od Audi A4 B7 Sedan do testów. Jeżeli wynik testów będzie zadowalający to lampy będą gotowe na Święta (25 grudzień). Cały etap będzie zaprezentowany i opisany na forum. Proszę o jeszcze trochę cierpliwości.
  17. Nie.
  18. No sorry ale to nie jest moje auto TO jest AUDI S4 kolesia z USA. Posty do skasowania.
  19. Pół krwi Włoch, więc prawie trafiłeś Ale na prawdę spoko koleś. Załatwił mi eSe w dobrej cenie [br] Niestety to nie jest takie hop siup. Procedura przełożenia samych LEDów z kloszy A6 jest dosyć skomplikowana. Czekam aż ba$ior przez to przejdzie i wtedy pewnie się tego podejmę u siebie. Ta ba$ior da rade Powoli przekładam graty...a raczej zaczołem pieczenie Dobrze, że jeszcze ktoś we mnie wierzy Mieczysław fajny ale to E-klasa a jest tylko jeden KING OF THE RINGS
  20. Czytam uważnie. Ładnie siedzi na - 20 mm S-line vario-tech ostra gleba nie szkoda auta na te dziury, garby, koleiny...a co to za dziwne "owiewki" masz na tylnej szybie... naughty
  21. No no ładnie siedzi. Zapodaj szerokie 18" -19" i jazda w lato 2009
  22. Kolega ma racje. Nie chciałem o tym pisać bo myślałem, że to jest oczywiste...no ale nie dla wszystkich Te śrubki czarne są ok ale lepiej pod kolor dać niebieskie i białe niestety nie mam znaczka s-line ;( sprzedałem ze starym grilem a mocowanie równiez sie rozni znaczka s4/sline Proponowałem grill od RS4 B7 tam nie ma "mocowania" znaczka RS4 i wygląda o niebo lepiej
  23. Kolega ma racje. Nie chciałem o tym pisać bo myślałem, że to jest oczywiste...no ale nie dla wszystkich Te śrubki czarne są ok ale lepiej pod kolor dać niebieskie i białe
  24. Jesteś posiadaczem bardzo ładnego Audi a4 b7 w wersji Avant

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.