Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ba$ior

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ba$ior

  1. No no fajnie to wygląda. Myślę, że pod zderzakiem s-line/s4 będzie prezentowało się równie dobrze, a nawet lepiej niż pod non-sline
  2. Ja chcę taką dokładkę w Carbonie. Kto może ją "obłożyć" carbonem ?
  3. Witam, No jest OK. Lepsze wyczucie hamulców, lepsze hamowanie ale na razie mocno popiskują - prawie gwiżdżą Mam nadzieje, że to minie po "dotarciu" Ja mam swoje stare, przednie tarcze 288 mm, więc może się skuszę na podmiankę. Będziesz zmieniał klocki, zaciski, jarzma na większe, czy pod "seryjke" wpakujesz 288 mm na tył ?
  4. He he. To prawie tak jak ja ze swoim B7. Tylko do B7 nie ma fajnych diód na tył, więc stoję w miejscu
  5. Jak będę miał dobre fotki to opisze dokładniej co się zmieniło
  6. Mega fury, mega fotki i mega miejscówka RespectPa
  7. Noo, to masz chyba potężne pokłady cierpliwości... :gwizdanie: Hi hi Zapomniałem dopisać, że Tylko czekam aż dziury załatają na drodze do mojego miejscowego wulkanizatora... Dzisiaj łatali będą poprawiać ze 3 razy, więc może na Święta będą fele i hamulce Tarcza Tarox G88, którą kupiłem prezentuje się całkiem fajnie i mam nadzieję, że hamują lepiej niż wyglądają A tak pod ciemną felą
  8. Ruszyłem się na miasto do zaprzyjaźnionych "Warksztatów" i jarzma się znalazły Dziś zdejmuje zaciski i będę je malował w czarny lakerrrrr, później tarcze,klocki i fela 18". Będzie fajno Tylko czekam aż dziury załatają...
  9. Spotkałem się z opinią, że do tych tarcz należy zakładać bardziej miękkie klocki (nie EBC) - tak aby klocki zużywać znacznie szybciej, wtedy z tarczami nie ma takich problemów. Ma to sens? Ja zakupiłem całość (tarcze+klocki). Ten zestaw jest rekomendowany przez producenta, więc polegałem na jego "fachowości". Powiem szczerze, że seryjne "bremsen" sprawowały się o wiele lepiej
  10. Ej Wąski Co Ty ?? Przecież napisałem co kupiłem i nawet fotki dałem
  11. Oj weź mnie nie zawstydzaj To nie jest zestaw tylko oddzielne elementy pod seryjne zaciski. Cena jest naprawdę konkurencyjna i o wiele niższa niż u "regionalnych przedstawicieli". Jeżeli ktoś jest chętny do zakupu to polecam bo można się dogadać i wszyscy będą zadowoleni. Też jestem ciekaw jak to będzie hamować. Obecnie jeżdżę na tarczach EBC Turbo Groove i zielonych klockach EBC. Nie polecam tego zestawy. Po roku delikatnego użytkowania tarcze są "przypalone" i wydają dźwięk "woof woof" podczas hamowania powyżej 100 km/h, więc
  12. Witam, Jednak zakupiłem tarcze Tarox G88 312 mm oraz klocki Tarox Strada. W następnym tygodniu będę montował całość. Wszystko u głównego przedstawiciela firmy Tarox na Polskę --> www.tarox.com.pl Dla klubowiczów rabat !!
  13. Ee taniej się da Zobaczymy jestem w trakcie rozmów. Albo Tarox 312 mm albo Zestaw z "dużym talerzem" Będę dawał znać
  14. Eee nie będę kombinował. Kupie zestaw Taroxa z zaciskami 6 tłoczkowymi i po sprawie
  15. Racja. Tylko, że nie moge nigdzie znaleźć samych jarzm.
  16. Więc szukam jarzm do tarcz 312 mm, czyli takich, które w B7 są montowane do 2.0 T, 3.0 TDI oraz A6. Czy jesyem na dobrej drodze ? Chyba, że dorwe cały komplet to załaduje większe tarcze. Jakieś namiary na "jarzm dilera" ?? Talie się nadają ?? http://allegro.pl/item583630635_zacisk_zaciski_hamulcowe_przod_audi_a6_05_3_0d.html
  17. Chyba musisz jeszcze poczytać... :gwizdanie: Jakiej średnicy tarcze chcesz wstawić? Ty też czytaj uważnie Chcę zamontować 312 lub większe. Dostałem info, żebym zakupił jarzma od 312 mm i będzie GIT.
  18. Witam, Panowie potrzebuje waszego profesjonalnego, fachowego wsparcia. Chcę wymienić w swoim Audi A4 B7 2.0 TDI, FWD tarcze na przodzie. Seryjne są wielkości 288 mm. Z tego co wyczytałem w całym poście musze zmienić zaciski, żeby wstawić większą tarcze np. 312 i większe, a może źle zrozumiałem ?? Na celowniku mam komplet firmy Tarox. Proszę o poradę. czy zostawić 288 mm, a może załadować większe "talerze" ??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.