Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] Kilka pomysłów - proszę o radę


rzeźnik.

Rekomendowane odpowiedzi

witam panowie , wiosna idzie i kilka pomysłów mi do głowy przyszło .wiem że taki spoiler zaj... wygląda na sedanie http://moto.allegro.pl/item591043991_lotka_aluminiowa_e36_a4_clica_calibra_tigra.html ale jak myślicie jak to będzie na avancie leżało ? kolejna sprawa brewki http://moto.allegro.pl/item572598352_audi_a4_typ_8e_po_2001_brewki_oryginalne_tc.html czy to prawda że ta moda wraca do nas z zachodu? Znalazłem też kozak zderzak http://moto.allegro.pl/item573636671_zderzak_przedni_audi_a4_8e.html ale boję się że stara mi go urwie na krawężniku , zawsze też marzyłem o lusterkach s4 i znalazłem takie http://moto.allegro.pl/item590074524_lusterka_m3_chrom_full_opcja_audi_a3_a4.html czy to ori? proszę o szczere opinie . chciałbym mieć najładniejszą a4 na forum i nie wiem czy w dobrym kierunku zmierzam :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prima aprilis?[br]Dopisany: 01 Kwiecień 2009, 20:45_________________________________________________

czy to ori?

:polew: :polew: :polew:

[br]Dopisany: 01 Kwiecień 2009, 20:47_________________________________________________

chciałbym mieć najładniejszą a4 na forum i nie wiem czy w dobrym kierunku zmierzam :hi:

jeśli chcesz mieć sesję zdjęciową pod koniec programu "operacja tuning" to kierunek :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

elegancko, zrób jeszcze działka kaliber 30 na masce i wyrzutnie rakiet na dachu i będzie kox :good::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry żart prima aprillisowy :polew: A jak założysz ten spojler na Avanta to będziesz musiał uważać bo nie pod każdym mostem się zmieścisz z czymś takim :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rzeźnik. jestes lepszy niz zarty Prima Apryllisowe na interii.pl :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to sie usmialem :decayed: Fajny temat :kox: A ten boiler na klape jest :kox:[br]Dopisany: Kwiecień 01, 2009, 09:38:08 _________________________________________________

chciałbym mieć najładniejszą a4 na forum i nie wiem czy w dobrym kierunku zmierzam :hi:

zły kierunek,dobry to pakiet S4 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakładaj wszystkie wyżej wymienione graty ale pamiętaj- po modach przed pierwszym wyjazdem pozdzieraj wszystkie znaczki audi i obowiązkowo żeby wszystko grało troche kolorowych neonów pod spód i do wewnątrz. Napis Calibra Team też by nie źle wyglądał.

:decayed: :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ossochodzi ja nie żartuję :mysli: proszę się nie naśmiewać bo zmienie klub :confused4: i przestane być członkiem :tongue4:. pomyślałem jeszcze czy na tym spoilerze na klapie dało by radę zamontować solara i żeby to w zimie za webasto robiło a w lecie zasilił bym z tego diody w spryskach . czy ktoś to rezał ? boberek? malik ? cuber ? pomóżcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli mówisz poważnie to Twoja ksywa jest odpowiednia :decayed: Prawdziwy rzeźnik samochodowy z Ciebie :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to teraz pojechałeś Kolego po całości....

W/g mnie to nie ta droga... :polew: ale moje zdanie to nic w porównaniu z wcześniejszymi opiniami

Pzdr PIXI :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

boberek? malik ? cuber ? pomóżcie

:polew: :polew: :polew:

no to żeś pojechał po bandzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te wszystkie graty które wymieniłeś wyżej pasują tylko do calibry lub golfa 3.Nie zakładaj tego badziewia,bo oszpecisz tylko ładny wygląd Audi.Pomyśl o ładnym felunku dobrej marki i o zawiasie to taka dobra rada :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te wszystkie graty które wymieniłeś wyżej pasują tylko do calibry lub golfa 3.Nie zakładaj tego badziewia,bo oszpecisz tylko ładny wygląd Audi.Pomyśl o ładnym felunku dobrej marki i o zawiasie to taka dobra rada :good:

Panowie nie róbcie sobie jaj... rzeźnik - gratulacje pomysłu na wątek :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...