Treść opublikowana przez gryfit
-
[ALL B6] Wspomaganie po wymianie maglownicy
HEJ Znajomy ostatnio w swoim aucie A4 B6 regenerowal przekladnie, wszystko sie udało - NIE MA WYCIEKOW,PLYN NIE UBYWA ITD. Jednak zastanawia go fakt, ze troszke ciężej chodzi wspomaganie, nie ma tragedii - ale jest ciut gorzej jak przed zabiegiem wymiany przekladni..czy to normalny objaw ze troszke ciezej chodzi , byc moze po jakims czasie wszystko sie dotrze i bedzie jak wczesniej.?? POZDRAWIAM
-
[ALL B5] który kabel do zmieniarki?
tez wlasnie mi sie tak wydaje, w zmieniarce mam wlasnie okragle wejscie ale musze sprawdzic ilu pinowe.... natomiast w radiu sa wejscia ale wsztskie bardziej prostokątne, nie ma idealnego wejscia pod tą niebieską wtyczke - eydaje mi sie ze ja sie wpina w to jedno prostokątne wejscie.
-
[ALL B5] który kabel do zmieniarki?
Witam Mam nadzieje ze chociaz w tej kwestii mi pomożecie? musze kupic kabel do zmieniarki Audi Panasonica i radyjka concert I... jednak nie wiem do konca który kabel mam dokupic? mam rozwazania pomiedzy tymi dwoma 1 . http://allegro.pl/audi-a4-b5-lift-org-kabel-zmieniarki-zmieniarka-i1922208708.html 2. http://allegro.pl/show_item.php?item=1891458742&msg=Tw%C3%B3j+e-mail+zosta%C5%82+wys%C5%82any.&msgtoken=048a25b10f8bf5405c1e387864ffa85323220a1444b540a86acf77d00be2ff62 dzieki i pozdr.
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
a co myslicie o tej aukcji? http://allegro.pl/olej-motul-8100-x-cess-5w40-5l-5w-40-megapromocja-i1833254459.html i jak tu sprawdzić czy to ori czy jakas podróba, gosc handluje różnymi olejami i nie wydaje mi sie zeby bawił sie w podrabianie różnych marek itp...
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
I ROZUMIEM ZE NIE POWINNO NIC ZLEGO SIE DZIAC?
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
AVG 1.9 110PS
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
ja również nie moge sie zdecydowac, człowiek od tych roznych opinii głupieje, a wiadomo ze chce jak najlepiej dla swojego autka. Napewno wymienie na motula, jednak nie wiem czy półsyntetyk czy pełen syntetyk, ludzie z forum piszą ze jezdza na jednym i drugim i zero propblemow. Jednak jakos dziwnie boje sie przejsc z polsyntetyka na full syntetyk, zawsze oleje syntetyczne kojarzyly mi sie z samochodami nowymi max do 5-6 lat ( byc moze zle mysle ).....co byscie zrobili na moim miejscu? 1.9 tdi 260 km nalatane , aktualnie na polsyntetyku.
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
ok a co z ta zamiana na syntetyk?
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
witam Jak uwazacie czy ten olej bedzie ori czy jakas lipa...?http://moto.allegro.pl/olej-motul-8100-x-cess-5w40-5l-5w-40-megapromocja-i1833254459.html gosc ma dużą sprzedaż wiec chyba powinno byc ok. Dodatkowo zapytam, bo juz sie pogubilem...czy smialo moge zalac ten olej do mojej audi 1.9 tdi 110km, przebieg ok. 260 tys, aktualnie jest zalany polsyntetyk...czy proponujecie cos innego? pzdr.
-
[ALL B5] jaka żarówka do podswietlenia przebiegu ?
Witam Tak jak w temacie...od jakiegos czasu nie działa u ojca w audi podswietlenie przebiegu km....z forum wywnioskowałem ze na 90 % jest to zarówka do wymiany ( chyba ze sie myle to mnie poprawcie ), dodam ze przebieg działa , poniewaz jak dobrze słonce zaswieci i spojrzy sie pod odpowiednim kątem to widac przebieg...więc prosze o pomoc - jaka to musi byc zarówka? pozdrawiam
-
goraca prosba o sprawdzenie auta
oki oki juz szukam:)
-
goraca prosba o sprawdzenie auta
Witam nie wiem czy w dobrym dziale pisze, ale chodzi mi o to czy jest ktos w stanie sprawdzic mi po vinie historie auta, chce jutro jechac zobaczyc ale mam bardzo daleko i nie chce jechac w ciemno i na marne, moja prosba oo cene auta jest w dziale kupujemy...jezeli chce ktos zobaczyc. jeswt to dla mnie bardzo istotne, chyba ze ktos chcialby pomoc i podjechac rzucic okiem jezeli ktos ma blisko. dzieki
-
[ALL B5] wymiana kierownicy
Witam Panowie mam jedno pytanko...czy ta kiera bedzie pasowac do a4 1997 r. wiem ze tam sa rozniece pomiedzy otworami z rocznikow do i po 98, wiec nie wiem czy ta bedzie pasować? http://allegro.pl/kierownica-airbag-s3-s4-audi-a4-1998r-i1505259037.html pzdr.
-
[B5 AJM] Czas na mnie pokazać swojego paździocha
Jeden lubi pomarancze drugi banany... mi tam sie bardziej sedan podoba, kombi ewentualnie jak jest zrobione na s4. Kombi to dla mnie rodzinny woz a w sedanie czuc powiew mlodzienczej fantazji... :> pozdr
-
[B5 AJM] Czas na mnie pokazać swojego paździocha
Planujesz zmiane autka? ja za 3 miechy bede sie rozgladal za audi, a taka jak twoja najbardziej mi podchodzi...napisz na priva ile bys chcial ewentualnie za swoje oooo. ogolnie autko super, podoba mi sie wyposazenie audio.
-
[ALL B5] A4 by HAWAJ- dalej do przodu i końca nie widać :DD
Czekamy na dalsze zdjecia..dawaj,dawaj...projekt SUPER
-
[B6 AVF] Kilka pomysłów - proszę o radę
..no no niezłe plany...ale ja do tego full pakietu proponuje przyciemnić wszystkie szyby ala lustro weneckie , łącznie z przednią...
-
[ALL B5] Grill RS4 - opinie
Witam,, Przed zakupem mojej wymarzonej audi:) pomalutku zaczynam rozglądać sie za "gratami" i chce zacząc już kupywać co nie co...chciałbym poznać wasze zdanie na temat tego grilla, bo najbardziej mi sie podoba od rs4,, może z czasem pojde w calą stylizacje ,,ale s4...co sądzicie i czy cena jest ok? http://cgi.ebay.com/ebaymotors/Parts-Accessories_Car-Truck-Parts-Accessories__Audi-A4-B5-S4-RS4-type-MESH-FRONT-GRILL-GRILLE-RARE_W0QQitemZ400032736786QQddnZPartsQ20Q26Q20AccessoriesQQadiZ2865QQddiZ2811QQadnZCarQ20Q26Q20TruckQ20PartsQ20Q26Q20AccessoriesQQcmdZViewItemQQptZMotors_Car_Truck_Parts_Accessories?hash=item400032736786&_trksid=p4506.c0.m245&_trkparms=72%3A543%7C65%3A12%7C39%3A1%7C240%3A1318 Zakupem nie bedzie problemu bo jestem w NY i koszt przesyłki nie bedzie napewno taki jakbym chciał to kupic w Polsce. pozdrawiam
-
[ALL B5] Panel sterowania NAVI w tunelu środkowym
sory Panowie ze tak mmarudze, interesuje sie juz troche audi ale nadal nie wiem do jakiej nawigacji ( tej miedzy zegarami - jak tak to co tam sie nawiguje bo przeciez nie maly monitorek ktory pokazuje jak jechac i gdzie ) dla mnie nawigacja to jak ktos ma navi plus - to jest dla mnie nawigacja i umieszczona jest na konsoli srodkowej a nie miedzy zegarami,,wytlumaczcie mi bo ja chyba czegos nie kumam. pzdr
-
[ALL B5] Panel sterowania NAVI w tunelu środkowym
Raczej nie wystepowalo to od 94 roku , poniewaz ojciec ma a4 z 97 mam znajomych ktorzy jezdza a4 b5 a ja pierwszy raz widze takie cos na oczy, wiec dlatego pytam w jakich rocznikach to wystepowalo a moze bylo to za dodatkowa oplata, i co sie ustawia tak naprawde tym panelem,,wytlumaczcie prosze jak dziecku :>
-
[ALL B5] Panel sterowania NAVI w tunelu środkowym
tak jest to zdj z b5,,,, wiec w jakich rocznikach to wystepowalo
-
[ALL B5] Panel sterowania NAVI w tunelu środkowym
wiem ze jest komputer miedzyz zegarami ale jak mam rozumiec stwierdzenie sterowanie nawigacją,,,chyba nie chodzi tu o nawigacje drogowa
-
[ALL B5] Panel sterowania NAVI w tunelu środkowym
Panowie do czego słuzy ten panel...http://img10.imageshack.us/my.php?image=panelod4.jpg ...domyslam sie ze jest to sterowanie komputerem, czy ktos moglby mi opisac jakie to ma funkcje i co dzieki temu mamy???w jakich rocznikach wystepowala ta zabawka?
-
[B5 AFN] Audi Avant TDI
niestety interesuje mnie model po lifcie i nalepiej 116km
-
[B5 AFN] Audi Avant TDI
bardzo fajny kolorek, ja szukam wlasnie w tym kolorze i w sedanie, ciekawa maszyna, mam nadzieje ze posłuży ... jak mozesz napisz na PW ile poplaciles przy dzisiejszym kursie euro.