Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Grill RS4 - opinie


gryfit

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,,

Przed zakupem mojej wymarzonej audi:) pomalutku zaczynam rozglądać sie za "gratami" i chce zacząc już kupywać co nie co...chciałbym poznać wasze zdanie na temat tego grilla, bo najbardziej mi sie podoba od rs4,, może z czasem pojde w calą stylizacje ,,ale s4...co sądzicie i czy cena jest ok?

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/Parts-Accessories_Car-Truck-Parts-Accessories__Audi-A4-B5-S4-RS4-type-MESH-FRONT-GRILL-GRILLE-RARE_W0QQitemZ400032736786QQddnZPartsQ20Q26Q20AccessoriesQQadiZ2865QQddiZ2811QQadnZCarQ20Q26Q20TruckQ20PartsQ20Q26Q20AccessoriesQQcmdZViewItemQQptZMotors_Car_Truck_Parts_Accessories?hash=item400032736786&_trksid=p4506.c0.m245&_trkparms=72%3A543%7C65%3A12%7C39%3A1%7C240%3A1318

Zakupem nie bedzie problemu bo jestem w NY i koszt przesyłki nie bedzie napewno taki jakbym chciał to kupic w Polsce.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cena dobra bo liczac $ po ok 3zl to wychodzi 150zl :good: z tym ze nie jest to ori RS4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WTF :shocked:, co to jest, to napewno nie jest ORI, to bardziej przypomina jakieś kółka niż plaster miodu, ja bym sobie odpuścił, dołożył i kupił ORI od RS4, jest o niebo ładniejszy :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest to ORI, ale za tę cenę chyba warto go wziąć :good: na pewno będzie wyglądał lepiej niż zwykły :gwizdanie: wiem że wszyscy na forum nie uznają niczego co nie jest ORI ,ale w przypadku takich części jak grill (dla mnie) nie ma to znaczenia :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak Ci się podoba to bierz, mówisz że za tą cenę, a ile kosztuje nówka, może wcale to nie jest taka atrakcyjna cena, i nie wszyscy uznają tylko ORi, bo ja na przykład spryski reflektorów mam od Octavii 2 :decayed:, chodzi tylko o to czy Ci się podoba, osobiście bym go nie kupił :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem że wszyscy na forum nie uznają niczego co nie jest ORI

Nie prawda :tongue4: A co do grilla to akurat mi nie podchodzi nie dla tego że jest nie ori ale dlatego że ta kratka jest jakaś dziwna :confused4: Poprostu plaster miodu RS4 uważam za ładniejszy. Najważniejsze że Tobie się podoba :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cena dobra bo liczac $ po ok 3zl to wychodzi 150zl :good: z tym ze nie jest to ori RS4.

49$ grill i 29$ przesyłka = 78$*3,4 = 265zł :thumbdown:

http://moto.allegro.pl/item601675389_atrapa_grill_audi_rs4_rs_4_1994_2001r.html

i na miejscu przynajmniej...

Tylko ze pęknięty. A co do kolegi to przeczytaj pierwszego posta i on jest na miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...