-
[CDNB] Srebrny Avancik S-line Competition Plus, B&O, Eibach kit, 19" 8,5J S4 8W, 345/330 mm, kiera RS i wiele wiele innych...
Ja się martwiłem czy ładnie przytniesz boczki a tu proszę jaka profeska. Kierownicę najlepiej trzeba w łapy wziąść żeby poczuć róznicę - sam dobór materiałów (design) to już kwestia gustu każdego właściciela.
-
Projekt FMIC TDI instalacja własna > podręcznik dla każdego
sorry ze az tyle mi zajelo odpisanie ale moze komus sie przyda taka informacja: tak, to dodatkowy dolocik
-
[ALL B6] Lampy tylne L.E.D...krótkie fotostory+filmik strona 1,co sadzisz??
W duzym uproszczeniu wlasnie tak to wygladalo + kilka godzin lacznie na projekt, plan materialow do uzycia, szblon i samo wykonanie. Ale w koncu od czego sa zimowe wieczory
-
[ALL] Malowanie CHROMU na czarny mat
ja wprawdzie u siebie nie mialem chromu ale grafit ale po malowaniu u lakiernika 2 sezony i 0 odpryskow. Moim zdaniem z chromem jest podobnie > tylko porzadnie zetrzec ta powloke do "golego" plastiku i wyjdzie git. Oczywiscie ma to sens jezeli nie masz dostepu do czarnego ori grilla. Poza tym ja chcialem miec powloke jak lakier na samochodzie czyli nie mat tylko klarem przejechane
-
[ALL B6] Lampy tylne L.E.D...krótkie fotostory+filmik strona 1,co sadzisz??
Ja rowniez nie moglem nic dla siebie znalezc w tym temacie i zdecydowalem przerobic na wlasna reke ori lampy audi: http://img685.imageshack.us/i/cimg1984.jpg/ http://img580.imageshack.us/i/cimg1965l.jpg/ oczywiscie aparat przeklamuje barwy bo np diody swieca na czerwono a lampy nie sa calkiem czarne ale daje to jakies pojecie
-
[ALL B7] Vredstein Ultrac
tak sie sklada ze takowe uzytkowalem w sezonie 2009. Dokladnie model Sessanta 225/40/18 Plusy: - rewelacyjne trzymanie na zakretach - nie piszcza - na suchym ciezko zerwac przyczepnosc na starcie (swietnie sie "odpychaja" od asfaltu - na mokrym pewne prowadzenie i kontrola - bardzo ciche - super wzór bieznika - naprawde solidny rant ochronny felgi - rewelacyjny stosunek jakość/cena Minus: - praktycznie po 1 sezonie zostało jakies 3mm bieznika na przodzie (na tyle tez wiele lepiej nie jest) > zapewne to wynik dosc dynamicznej jazdy Moim zdaniem: Nie mialej jeszcze lepszej opony. Gdyby nie ta scieralnosc to opona WZÓR.
-
[B6 AVF] opona 255/35/18 wejdzie na tył bez obcierania?
witam nie pytajcie skad ten pomysl zastanawiam sie czy do tylu idzie cos takiego wsadzic na feldze o szerokosci 10,5" i ET26 zaweias obnizony o jakies 40-50mm
-
Projekt FMIC TDI instalacja własna > podręcznik dla każdego
ciezko to przelozyc na polskie warunki bo graty byly sciagniete ze stanów
-
Projekt FMIC TDI instalacja własna > podręcznik dla każdego
jezeli masz mozliwosc zrobienia tego TANIO i SOLIDNIE z naciskiem na to 2-gie to czemu nie. Jezeli natomiast szukasz oszczednosci 100-200zł to nie warto bawic sie w az taka rzezbe
-
Projekt FMIC TDI instalacja własna > podręcznik dla każdego
zycze jak najmniej kombinacji > mnie to ogolem zajelo 2 dni ale wszystko robilem sam od A do Z
-
Projekt FMIC TDI instalacja własna > podręcznik dla każdego
ten patent pozwala wlozyc spory cooler > szkoda tylko ze sam musialem na niego wpasc
-
Projekt FMIC TDI instalacja własna > podręcznik dla każdego
ad 1 > USA ad 2 > cala ale jak sie temu przyjrzec dokladnie to roboty jest na 30min
-
Projekt FMIC TDI instalacja własna > podręcznik dla każdego
po testach dlugo i krotko dystansowych w roznych warunkach pogodowych moge tylko powiedziec: WARTO po prostu samochod nie dostaje zadyszki i ma stały ciag na kazdym biegu co do belki > mam oryginalna co do wysokosci to jest to okolo 17cm
-
Szukam zdjęć A4 z carbonowym dachem
kladz carbon. zrob to dla nas:) czekamy szczerze to jeszcze nie widzialem okleiny ala carbon o ciekawej fakturze...ale moze jeszcze za malo widzialem na tym swiecie
-
[ALL B6] Jakie wybrać zawieszenie ?
Nie jestem pewien, czy wsadzisz wogóle takie laczki do siebie.. :gwizdanie: Może ładnie ocierać sens moze byc tylko jeden ... lans musisz jednak miec na uwadze jeden parametr ktory na tym napewno ucierpi...osiagi samochodu ...przemysl dobrze tym bardziej ze zarowno markowe felgi jak i dobre opony w rozmiarze 19" to juz naprawde spory wydatek
guardian
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta