Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Szukam zdjęć A4 z carbonowym dachem

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Interesują mnie zdjęcia A4 B6 z karbonowym dachem ,chodzi mi oczywiście o folię .Może macie w Swoich wielkich zbiorach fotki ?

Opublikowano

mnie też by interesowały... :slina:[br]Dopisany: 17 Kwiecień 2009, 20:00_________________________________________________http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic860712.html

Opublikowano
  • Autor

po co folie??

grrrrrr tylko nie folie...

Ciężko zrobić karbonowy dach :cool1:
Opublikowano
2be0970bc07e93e2.jpg
Opublikowano

Kiepsko to wyglada wedlug Mnie..

Karbon to w malych iloscia ma swoj smak przesada juz jest jednak.. :thumbdown:

Maska w karbonie jest fajna :good:

Opublikowano
  • Autor

Dokładnie co za dużo to nie zdrowo :naughty: dlatego mam pomysł na dach :gwizdanie: [br]Dopisany: 18 Kwiecień 2009, 10:44_________________________________________________

2be0970bc07e93e2.jpg

widzę że z Warszawy :naughty: a masz inne zdjęcia ? tego A4 ?

Opublikowano

Kurcze Ciezko bedzie dokladnie okleic tak aby nie bylo pecherzykow powietrza.. No ale jak sie uda :good:

Zobaczymy miejmy nadzieje na fociach efekt koncowy powodzenia :decayed:

Opublikowano

mnie się podoba ale też pozostałbym przy samym dachu... czyli w tym b7 jest nakładka karbonowa??? :blink:[br]Dopisany: 18 Kwiecień 2009, 11:00_________________________________________________to ktoś z forum?

Opublikowano

c6203.jpg

c6216.jpg

c6206.jpg

źródło: http://www.ag-tuning.pl/[br]Dopisany: 18 Kwiecień 2009, 11:20_________________________________________________Ta folia mozna by ladnie obkleic listwy wnetrza :gwizdanie:

Opublikowano

"mnie się podoba ale też pozostałbym przy samym dachu... czyli w tym b7 jest nakładka karbonowa???"

na co nakładka?

Opublikowano

Witam

Tol furke widzialem ostatnio w lublinie albo smiga taka sama ale co powiem to powiem ale ladnie o wyglada

Opublikowano
  • Autor

w poniedziałek będę miał wycenę są dwa rodzaje koloru karbonu :naughty:

Opublikowano

Ta folia mozna by ladnie obkleic listwy wnetrza :gwizdanie:

Listwy wew. oklejane folia a'la carbon to masakra :)

Opublikowano

"mnie się podoba ale też pozostałbym przy samym dachu... czyli w tym b7 jest nakładka karbonowa???"

na co nakładka?

no nakładka na dach.... z cienkiej warstwy. tylko pytałem.. chyba nie sądzisz że ktoś wyrezał sobie dach z samego arbonu :confused4:

Opublikowano

nakładka na dach raczej nie, myśle ze to bezpośrednio nakładane i laminowane było innej metody nie widze

Opublikowano

Ta folia mozna by ladnie obkleic listwy wnetrza :gwizdanie:

Listwy wew. oklejane folia a'la carbon to masakra :)

Sadzisz ze taka masakra to nic sadzilem ze moze ladnie wygladac ale :gwizdanie:

Opublikowano

Widzialem takie listwy na zywo...

Opublikowano

Widzialem takie listwy na zywo...

No tak to widziales to wiesz lepiej.. To w sumie dobrze ze wspomiales bo myslalem nad rezaniem tego.. No ale jak kaszana to dam sobie spokoj.. :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.