Treść opublikowana przez ba$ior
-
Tylne światła LED do Audi A4 B7
Układ Ledów w lampach In/Pro jest podobny do układu zastosowanego przez Dectane w lampach do A6 Avant In.Pro wykonało fajne lampy do A3 Sportback. Mogliby zrobić takie do Sedana i Avanta B7. A może by tak wsadzić te od Sportbacka do B7 SEDAN. Może wejdą...
-
Tylne światła LED do Audi A4 B7
Fajne lampy. Mam nadzieję, że do sedana zrobią równie udane, a nie jak te pierwsze, które okazały się...gównem. Ja już czekam 6 lat (23 grudnia będzie 7), więc co to jest ta połowa 2010... A ktoś tu zapomniał o firmie In.Pro... Może nie wyglądają jak ORI A6 albo Dectane Nowy model ale zawsze jest to jakaś alternatywa... Ktoś jest chętny do Świątecznych zakupów ?? Wszystkie do Avanta...a co z Sedanem Wersje - czerwone/jasny szkło, czerwone/ciemne szkło/, ciemne szkło http://www.in-pro.de/cms/front_content.php?pid=137 Essen is a GUT SHIT Podświetlenie tablicy rejestracyjnej też ciekawe i FIS nie szczeka . Cena wysoka 50 Euro z przesyłką...
-
[ALL B7] DAYLINE headlights
Jest w miarę ale jak się xenon 6000 K zapoda do tych lampek. Jedno pytanie się nasuwa. Czy właściciele B7 chcą aby ich auta wyglądem przednich lamp upodobniły się do B8 ?? Ja wolę ORI wygląd B7 od B8. W B7 można modzic LEDY od S6 lub w ORI lampy wmontować fajne LED np. od R8 (mam fotki tego moda na forum).
-
Tylne światła LED do Audi A4 B7
Troche "dziwnie" wyglądają ale te u mirona78 są do avanta, a te do sedana. Nie zapominajcie u użytkownikach sedanów
-
Tylne światła LED do Audi A4 B7
Odświeżę temat bo stroche się dzieje. Tu proszę bardzo pokazane step by step jak ciąć... Filmik: http://s720.photobucket.com/albums/ww205/yud_racing/?action=view¤t=M4V00648.flv
-
Montaż LED zamiast postojówek
Ja wszystkim użytkownikom odradzam zakup tych żarówek. Jak już pisałem wcześniej grzeją się i pękają, topią się itp. Nie następuje to po 1-2 dniach ale po jakimś czasie.
-
Jakie postojówki do xenonów Audi?
No i ch***j. bzdurny, nie wnoszacy nic, watpliwej polszczyzny - post Za co te ostrzeżenie ?? Podkreśliłem dramaturgie sytuacji związaną z LEDami W5W. Ciągle jest błąd i "fabrycznie " montowane rezystory nie sprawdzają się. Powtórzę się. Te żarówki LED W5W są chu....morzaste.
-
Jakie postojówki do xenonów Audi?
No i c**j. bzdurny, nie wnoszacy nic, watpliwej polszczyzny - post
-
Jakie postojówki do xenonów Audi?
Takie próbowałem w B7 założyć ale wyskakiwał błąd więc odpuściłem.
-
Jakie postojówki do xenonów Audi?
Zapodaj link do zamontowanych żarówek LED W5W.
-
[ALL B7] Wymiana zderzaka na S-Line WWA
Proponuje użyć opcji "szukaj". Pisałem już o tym ponieważ zrobiłem taką przekładkę i inni forumowicze też.
-
LEDy w miejsce świateł postojowych i dziennych - fotostory
Spox. Stary jest luz i proszę nie porównuj forum audi do forum torrentów !! Każdy rozważy/ł nasze propozycję i wybierze/wybrał odpowiednią dla siebie
-
Audi TT RS z napędem na oś przednią...
TT RS jest za***iste i zjada na śniadanie S4 V8, które "PODOBNO" jest dla facetów z małym przyrodzeniem. RS4 B7 objeżdża nowe S4 - ba$ior sam linka wklejałeś. Ja to wszystko wiem ale są tacy, którzy twierdzą inaczej...
-
LEDy w miejsce świateł postojowych i dziennych - fotostory
Witam, Tez miałem problem z mruganiem mimo instalacji odpowiednich rezystorów. Ledy mrugały, przepalając się jedna po drugiej. Zastosowałem, po wcześniejszym sprawdzeniu ledów, stabilizatory napięcia (po jednym do każdego rezystora), które spowodowały to, iż ledy już nie mrugają. Jeżdżę tak już ponad 6 miesięcy ciągle na DRL'ach i wszystko gra.
-
LEDy w miejsce świateł postojowych i dziennych - fotostory
Popieram przedmówcę w 100 %. Ja wybrałem Ledy + rezystory + stabilizator napięcia (to już według gustu). Jest estetycznie i bezawaryjnie a to najważniejsze dla mnie.
-
Audi TT RS z napędem na oś przednią...
Racja TT ale nie TT RS bo jak dobrze wiesz to dwa inne auta. To tak jak byś porównywał A4B7 do RS 4 B7...
-
Audi TT RS z napędem na oś przednią...
Ale z was GRZYBY. Zrobiliście jeden wielki OFF Grzyb NIENAWIDZĘ WAS !!
-
[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
Ja proponuje ORI fele od nowej AUDI TT RS.
-
Audi TT RS z napędem na oś przednią...
Witam, Dziś konfigurując swoje auto marzeń na polskiej stronie audi.pl natknąłem się na wielki błąd, a mianowicie Adui TT RS (Cupe i Roadster) z napędem na oś przednią... Pomyłkę już zgłosiłem ale wyobraźcie sobie jaki inne problemy mogą wynikać gdy zamawiamy w Polsce... Wszyscy dobrze wiedzą, że na polski rynek idą "biedniejsze" wersje aut. Porównując niemiecki konfigurator z polsim znalazłem wiele braków w naszym "rodzinnym" konfi Zamierzam kupić auto w niemczech gdzie mam "full wypas" np. ledowe podświetlenia wnętrza, dodatki carbonowe, specjalne tapicerkę dla modelu RS itp. w niższej cenie niż w Polsce. To troche chora sytuacja ale takie są "dziwne" porozumienia między polskim importerem a niemieckim... Załączam dowód (zaraz usuną błąd) na "PRO" podejście polskich sprzedawców naszej kochanej marki AUDI Wiem, że się czepiam ale To mocna pomyłka !!
-
[ALL B7] Wymiana zderzaka na S-Line WWA
w takim razie od premiery podskoczyli trochę z ceną ponieważ ja dostałem 12% rabatu :-) zresztą zadowolenie jest ważniejsze niż pieniądze w tym przypadku Zgadzam się Czekam na fotki i see Ya on W-wa streets
-
[ALL B7] Wymiana zderzaka na S-Line WWA
700 euraków z rabatem Oj to dużo. Twój zderzak to produkt firmy Hofele (jeżeli się nie mylę ??). Mi proponowano ten zderzak za 400 Euro + 30 przesyłka do Polski. tak Hofele - kto proponował taką cenę? Hofele Odkryłem ten zderzak w momencie jego premiery na ich stronie i wysłałem maila z zapytaniem. Sprzedawca był mile zaskoczony, że tak śledzę ich produkty i zaproponował taką cenę. To było dawno, więc dużo mogło się zmienić.
-
[ALL B7] Wymiana zderzaka na S-Line WWA
700 euraków z rabatem Oj to dużo. Twój zderzak to produkt firmy Hofele (jeżeli się nie mylę ??). Mi proponowano ten zderzak za 400 Euro + 30 przesyłka do Polski.
-
[ALL B7] Wymiana zderzaka na S-Line WWA
za późno Też jest fajnie ale drogo wyszło Super wygląda. Zapodaj więcej fotek całego auta.
-
[ALL B7] Wymiana zderzaka na S-Line WWA
pO CO TEN WZOROWANY NA rs4 ? Zapodaj ORI S-line i będzie GIT
-
Montaż LED zamiast postojówek
Zgadza się. Używałem tych żarówek. Dałem ich opis i fotorelacje. Żarówki świecą bardza fajnie, idealnie pasują do bi-xenonów .itp ale mocno się grzeją i pękają, topią obudowy i to jest ich największa wada