Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi TT RS z napędem na oś przednią...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

Dziś konfigurując swoje auto marzeń na polskiej stronie audi.pl natknąłem się na wielki błąd, a mianowicie Adui TT RS (Cupe i Roadster) z napędem na oś przednią...

Pomyłkę już zgłosiłem ale wyobraźcie sobie jaki inne problemy mogą wynikać gdy zamawiamy w Polsce...

Wszyscy dobrze wiedzą, że na polski rynek idą "biedniejsze" wersje aut. Porównując niemiecki konfigurator z polsim znalazłem wiele braków w naszym "rodzinnym" konfi :(

Zamierzam kupić auto w niemczech gdzie mam "full wypas" np. ledowe podświetlenia wnętrza, dodatki carbonowe, specjalne tapicerkę dla modelu RS itp. w niższej cenie niż w Polsce. To troche chora sytuacja ale takie są "dziwne" porozumienia między polskim importerem a niemieckim...

Załączam dowód (zaraz usuną błąd) na "PRO" podejście polskich sprzedawców naszej kochanej marki AUDI :)

ttrs.jpg

ttrsc.jpg

Wiem, że się czepiam ale To mocna pomyłka !!

Opublikowano

Tyle razy pisałem że Polska to dziwna kraina

Opublikowano

Tak, tak. "Polska to bardzo dziwna Kraj" :decayed:

Opublikowano

Tyle razy pisałem że Polska to dziwna kraina

Tak, tak. "Polska to bardzo dziwna Kraj" :decayed:

co wy gadacie :chytry:

w Polsce jest za***iście :kox:

na przykład:

dzisiaj byłem w pięknym,Polskim lesie na grzybach i dwa razy się bzykałem :cool1:

a w innych krajach,niby takich fajnych,z tego co wiem,na grzyby się nie chodzi :gwizdanie:

Opublikowano

co wy gadacie :chytry:

w Polsce jest za***iście :kox:

na przykład:

dzisiaj byłem w pięknym,Polskim lesie na grzybach i dwa razy się bzykałem :cool1:

a w innych krajach,niby takich fajnych,z tego co wiem,na grzyby się nie chodzi :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

w NL holendrzy nie wiedzą co się robi z tymi grzybami z lasu :naughty::polew:

Opublikowano

w NL holendrzy nie wiedzą co się robi z tymi grzybami z lasu :naughty::polew:

jebać holendrów :evil:

...ale holenderki mógłbyś uświadomić :gwizdanie:

Opublikowano

lepsze są tutaj turczynki :naughty::decayed:

Opublikowano

Tyle razy pisałem że Polska to dziwna kraina

Tak, tak. "Polska to bardzo dziwna Kraj" :decayed:

co wy gadacie :chytry:

w Polsce jest za***iście :kox:

na przykład:

dzisiaj byłem w pięknym,Polskim lesie na grzybach i dwa razy się bzykałem :cool1:

a w innych krajach,niby takich fajnych,z tego co wiem,na grzyby się nie chodzi :gwizdanie:

grzybiarki przy drogach :naughty:
Opublikowano

...ale holenderki mógłbyś uświadomić :gwizdanie

Mało jest tam urodziwych kobiet..chyba , że ..

turczynki :naughty::decayed:

:naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

U nas to tylko papierzoki w lesie sa. :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Ale z was GRZYBY.

Zrobiliście jeden wielki OFF Grzyb :)

NIENAWIDZĘ WAS !! :)

Opublikowano

Ale z was GRZYBY.

Zrobiliście jeden wielki OFF Grzyb :)

NIENAWIDZĘ WAS !! :)

:D

Opublikowano
:decayed:
Opublikowano

:gwizdanie:

Opublikowano

BTW: Podobno TT to gey car :)

Opublikowano

ja to bym się polansował nową tetką w cabrio :gwizdanie: brakowało by mi tylko tylnej kanapy :decayed:

Opublikowano

w NL holendrzy nie wiedzą co się robi z tymi grzybami z lasu :naughty::polew:

Wiedza wiedza oni lubia grzybki halucypki :kox:

Opublikowano
  • Autor

BTW: Podobno TT to gey car :)

Racja TT ale nie TT RS bo jak dobrze wiesz to dwa inne auta. To tak jak byś porównywał A4B7 do RS 4 B7...

Opublikowano

Racja TT ale nie TT RS bo jak dobrze wiesz to dwa inne auta. To tak jak byś porównywał A4B7 do RS 4 B7...

TT RS jest za***iste i zjada na śniadanie S4 V8, które "PODOBNO" jest dla facetów z małym przyrodzeniem. :naughty: RS4 B7 objeżdża nowe S4 - ba$ior sam linka wklejałeś.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.