Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7] DAYLINE headlights


ba$ior

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Wreszcie się pojawiły (tak jak i Ledy na tył).

Nie wyglądają źle, na pewno lepiej niż tylne. Wkład wzorowany na A4 B8 i słusznie :good:

Zobaczymy jak na żywo będą się prezentować.

Szkoda tylko, że te lampy są pod żarówki H1/H7, a i cena 329 Euro...

swa08gx.gif

w240.png

http://www.dectane.de/artikeldet.php?proid=26910&bez=DAYLINE%20Scheinwerfer%20Audi%20A4%20B7%2005-08%20_%20Tagfahrlicht-Optik&sid=b4a54c6738ea00ce854e429402c7b09e

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie no, zamiast zrobic porzadny tyl to psuja przod :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe jak bedą na żywo wyglądac bo póki co widzialem kilka podróbek na ulicy w różnych autach i wygląda to kiepsko. A największy obciach jaki widzialem to przednie ledy w Fabii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyglądają jak te z B5, a takie osobiście widziałam w trakcie działania, po prostu :sick3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te wszystkie światełka są do bani, bo mają duże diody i do tego w dużych odległościach.

Jeżeli ktoś porwałby się na wymianę tych diod na mniejsze i gęściej (jak w nowym RS6), to może to wyglądać całkiem nieźle, o ile oczywiście ktoś lubi takie bajery.

Ktoś na forum zapodał już takie małe gęsto diody w zderzak B5 i powiem szczerze, że wygląda to całkiem fajnie, mimo że nie jestem miłośnikiem takich rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też już jestem za serią jedynie DRL na LED bo jak widzę Ople Kadety i MB Vito na pseudo LED ala Audi to :sick3:

Tak to już jest z trendami. Kiedyś była moda na Angel Eyes teraz na LEDy. A co lepsze wychodzą nawet mixy :polew:

Co do tych lamp to mogli pójść w kierunku LEDów ori z B8 a nie dodawać pasek LED jak w tych chińskich błyskotkach :confused4: Wtedy by mogły być nawet ciekawe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seria + przezroczysty kierunek.. :good:

dokładnie tak jak kolega Jezu mówi :good: wole zadowolić się tyłem jak zobaczę na żywo u kogoś....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seria + przezroczysty kierunek.. :good:

dokładnie tak jak kolega Jezu mówi :good: wole zadowolić się tyłem jak zobaczę na żywo u kogoś....

Adaś jak kupisz takie jak w pierwszym poście to przestajemy się kumplować :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dramat.

dzisiaj widzialem nissana Maxime i chyslera G voyagera z lampami a'la B8

dlatego rezanie ledow w Audi wg mnie jest nienamiejsscu bo traci to dobry smak:D

lepiej ori

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seria + przezroczysty kierunek.. :good:

dokładnie tak jak kolega Jezu mówi :good: wole zadowolić się tyłem jak zobaczę na żywo u kogoś....

Adaś jak kupisz takie jak w pierwszym poście to przestajemy się kumplować :gwizdanie:

źle mnie zrozumiałeś te lampy z 1 posta mi się nie podobają w ogóle .... jeśli bym zmieniał na led to tylko tylne ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...