Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B7] DAYLINE headlights

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dibo to właśnie Seicento mojego kumpla, tzn komisowe bo jego ojciec ma komis. A kolega ma bardzo dobre samochody bo zaraz jak wyszło - miał B7 :)

Te LEDy wewnątrz lamp (przykład 2) to nawet mi się podobają :gwizdanie:

Nie znasz sie.. :decayed::tongue4:

Opublikowano

Mój kolega ma LEDy w Seicento :kox: więc potwierdza się to co mówicie :>

mA4ciek nie wiem czy zauważyłeś ale na ostatnim zlocie na podpromiu było Seicento z LEDami :sick3: Ogólnie takie LEDy to by była fajna sprawa gdyby nie były wszędzie montowane a tylko w OOOO. A tak że LEDy są wszędzie to robi się wieś :thumbdown:

ja w seicento moim miałem xenony sam reza zrobilem i wygladały niezle :>

Opublikowano

ja w seicento moim miałem xenony sam reza zrobilem i wygladały niezle

Ale xenony nie są charakterystyczne dla jednej marki tak jak LEDy do jazdy dziennej. Stąd to tak nie rażi jak te LEDy.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

gdyby te ledy zachodzil az za kierunkowskazy do gory i byly takie szerokie to by ładnie wygladaly

Opublikowano

Wg mnie dzienne swiatla w B7 > 'LED ori wannabies'

  • 5 tygodni później...
Opublikowano
  • Autor

Znalazłem pierwszego "pacjenta", który wszczepił te lampki.

dsc00448uhu.jpg

dsc00137xos.jpg

dsc00141uca.jpg

Opublikowano

Napewno lepiej wyglądają niż w B5 czy B6 ale to dalej nie jest to :confused4:

Opublikowano

Jak dla mnie całkiem nieźle tylko mogły by bardziej białe światło dawać

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Najgorzej to nie wygląda tylko kierunki mogły by być białe.

Czy ktoś się orientuje jak wygląda sprawa z ceną i gdzie to ewentualnie można dostać??

Opublikowano

jak dla mnie nie fajne :thumbdown:

Opublikowano

jak dla mnie nie fajne :thumbdown:

Wiadomo ori w B8 są lepsze ale nie każdy może się B8 bujać :gwizdanie:

Opublikowano

jak dla mnie nie fajne :thumbdown:

Wiadomo ori w B8 są lepsze ale nie każdy może się B8 bujać :gwizdanie:

nie no ogolnie chodzi mi o to, ze oryginały sa z reguły najlepsze, a jesli to ma byc ,,poprawienie fabryki" to musi to byc naprawde dobre, a te lampy niby a'la A5 troche od tego odbiegaja

Opublikowano

radzisz22 niewiem dlaczego tak się irytujesz, przecież tylko super głupki będą się podniecać diodami w felicji albo w jakimś aucie jak np. peugeot (tylko to nie z polski). Tak samo było i jest z światłami engel eyes z BMW, nawet i w Audi B5 widziałem takie coś. Super głupką nie wytłumaczysz że robią źle, po prostu im się to podoba a na nowe Audi ich nie stać.

Poza tym uważam że w B7 jeszcze by to jakoś wyglądało i jakby się zamontowało LEDy a'la B8 to przez duży grill z przodu nie jeden mniej znający się pomyślał by że to B8 :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Co do tych lamp firmy Dectane...

Znajomy miał takie lampy w Passku B5. Lampy są bardzo kiepskiej jakości, klosze się rozklejają, diody szybko przepalają. Lampy nie są warte tych pieniędzy.

Opublikowano

Co do tych lamp firmy Dectane...

Znajomy miał takie lampy w Passku B5. Lampy są bardzo kiepskiej jakości, klosze się rozklejają, diody szybko przepalają. Lampy nie są warte tych pieniędzy.

Drugie Sonary :mysli:

Opublikowano
  • Autor

Co do tych lamp firmy Dectane...

Znajomy miał takie lampy w Passku B5. Lampy są bardzo kiepskiej jakości, klosze się rozklejają, diody szybko przepalają. Lampy nie są warte tych pieniędzy.

Drugie Sonary :mysli:

Chyba Siary :decayed:

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

A mi się podoba

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.