Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7] DAYLINE headlights


ba$ior

Rekomendowane odpowiedzi

Do tych lampek ala B8 mozesz smiało zapodać Xenon H.I.D ale Bi-xenonów to nie zrobisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie czytałem na jednej aukcji, że jest możliwość dokupienia HIDa za 42,50eu. Jeśli nie będzie oślepiał innych to raczej warto dopłacić i kupić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ba$ior te ktore pokazales sa w miare ok... chociaz ja osobiscie zostawilbym ori z bialymi kierunkami lub ewentualnie pomalowal srodek lampy na czarno. bo robienie na sile w b5/b6/b7 czy innych modelach audi lamp z b8/r8 itp.... to tak jak robienie w b5/b6/tt/a3 starym single frame ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowak_zg wszystko to kwestia gustu i $$$. Wiadomo, że niema to jak ori ale jak sobie policzysz ile Cię to będzie kosztować to grubo się nad tym zastanowisz. Te lampki które pokazał ba$ior możesz mieć za ok 1400zł i na pewno lepiej będą świecić niż zwykłe lampy z B7 a dotego masz ciekawe ledy w środku, a nie jakieś za 15zł z allegro przyklejone silikonem pod reflektorem... A na ori xenony 3tyś zł może Ci braknąć i jeszcze nie wiadomo czy dasz radę zamontować samopoziomowanie itd..

A tu nikt nie robi na siłę B8/R8, bo sporo jeszcze brakuje do ori B8 i tak ma być, bo chyba taniej wyjdzie kupić B8 niż wszystko rezać.. :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, dla zwykłych lamp są niezłą alternatywą, a dodając hidy będzie looks :good: no może tylko za bardzo niebiesko świecą, ale i tak jest oki w porównaniu do zwykłych żarówek.

Ale mając bixenony, gra nie warta zachodu. Chyba, że wyciągnąć z nich ledy i wstawić do ori xenonów w miejsce DRLów :naughty: Ciekawe czy sprzedali by same ledy jako zestaw naprawczy :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ta lampa co wrzycił Ba$ior musi mieć Bixenon , bo gdzie by ulicha były długie światła :chytry: ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mystic.pl wiadomo, że jakbym miał ori xenony to nawet bym nie myślał o zmianie ale że mam zwykłe światła to kto wie :naughty:

ale ta lampa co wrzycił Ba$ior musi mieć Bixenon , bo gdzie by ulicha były długie światła :chytry: ??

Może te ledy są do jazdy dziennej :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ta lampa co wrzycił Ba$ior musi mieć Bixenon , bo gdzie by ulicha były długie światła :chytry: ??

Zdjęcia są mało dokładne i nie widać wszystkich perspektyw, ale za kierunkiem wydaje mi się, że jest jeszcze jeden odbłyśnik, ale czy na pewno, trzeba by było sprawdzić.

mystic.pl wiadomo, że jakbym miał ori xenony to nawet bym nie myślał o zmianie ale że mam zwykłe światła to kto wie :naughty:

W komplecie z twoimi nowymi ledami a'la A6 na pewno byłby kox :wink4: skączyłeś już rezanie ?

ale ta lampa co wrzycił Ba$ior musi mieć Bixenon , bo gdzie by ulicha były długie światła :chytry: ??

Może te ledy są do jazdy dziennej :decayed:

Ledny na pewno są do jazdy dziennej a'la DRLy :wink4:.

Kuźwa jak mie te twoje cycki rozpraszają :embarrassed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W komplecie z twoimi nowymi ledami a'la A6 na pewno byłby kox :wink4: skączyłeś już rezanie ?

Ledy są gotowe, tylko jest mały problem z montażem :gwizdanie: ale myślę, że dziś się z tym uporamy w końcu :wink4:

Kuźwa jak mie te twoje cycki rozpraszają :embarrassed:

:decayed: :decayed:[br]Dopisany: 17 Grudzień 2009, 14:49_________________________________________________

Zdjęcia są mało dokładne i nie widać wszystkich perspektyw, ale za kierunkiem wydaje mi się, że jest jeszcze jeden odbłyśnik, ale czy na pewno, trzeba by było sprawdzić.

Coś tam jest.. postojówki i chyba jeszcze coś :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super mi się diodki zawsze podobały w audicach... ale wiecie nie takie wieś w zderzakach ale Lezki:D swoją drogą słono za nie trzeba było dopłacić, nie wiem jak teraz:)

jak tylko pojawi sie kasa bo teraz sporo wydatków zastanowił bym się nad takimi:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Zakupiłem lampy dayline z H9 do B7 mam sterownik 8E0 907 279 N z czujnikami światła, L H, lusterkiem, zmieniłem kodowanie (vag can pro ) 0011001 na 0011011. Skutek: światła mijania i postojowe ledy w dzień zapalają się od razu po włączeniu zapłonu (zgasło podświetlenie deski rozdzielczej). Zmieniałem kodowanie ostatniego bitu ale nie otrzymałem zamierzonego skutku czyli:

w dzień po włączeniu zapłonu zapalają się światła dzienne led - gasną mijania i tylne czerwone, natomiast po zmroku gasną lub przyciemniają się dzienne i zapalają się swiatła mijania lub drogowe i tył. Czy można rozwiązać problem samym kodowaniem tego sterownika?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...