Treść opublikowana przez ba$ior
-
[ALL B7] Moja A4 z nowymi felgami
Nowe felgi na koniec sezonu ?? Już chyba rozumiem. Przez ich rozmiar będą całorocznymi alufelgami
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Witam wszystkich. Czy dziś ktoś z was na śniadanie jadł jajo... http://img29.imageshack.us/img29/2568/2183776ffc3d6756.jpg
-
Montaż LED zamiast postojówek
Podam numer konta jeżeli chcesz się odwdzięczyć
-
Montaż LED zamiast postojówek
Odradzam zakup tych żarówek. Są za mocne i palą gniazda, stapiają plastik i szybko się przepalają krusząc szkło do wewnątrz reflektora...
-
[ALL B8] Nowa Srebrna Pieknosc z MAXXX wyposazeniem !!!!
Ale wpis... dla kogoś komu jebli auto z nowymi felgami avanti jest to jak najbardziej normalny wpis Tego nie wiedziałem... Przepraszam.
-
[ALL B8] Nowa Srebrna Pieknosc z MAXXX wyposazeniem !!!!
Ale wpis...
-
[ALL B8] Nowa Srebrna Pieknosc z MAXXX wyposazeniem !!!!
Super autko. Wyposażenie robi wrażenie. Majątek poszedł w "bajerki". Ja w salonie tak nie szalałem... Dużo "gadżetów" masz na pokładzie swojego Audi Ciekawe jak z bezawaryjnością tej całej elektroniki... :gwizdanie:
-
Spot w Rosji - na bogato :)
Niemiecka firma, a polska myśl techniczna ?? Pracujesz tam tak ?? Niektóre elementy są godne uwagi, a ja chcę pewnego Merola poddać tuningowi, więc liczę na jakieś rabacik
-
Spot w Rosji - na bogato :)
jeśli mowa o tym to nie ma się czym chwalić :polew: żart oczywiście chociaż ten zderzak przedni nie w moim guście Ten czarny CLS ma pakiet firmy ASA DESIGN (może pomieszałem nazwę), która robi z mercedesów "BATMOBILE".
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Witam, Coś marnie z laseczkami. Zapodaje na osłodę w środku dnia
-
Spot w Rosji - na bogato :)
He he. Luz. Można pisać co się komu podoba. Jestem bardzo tolerancyjny
-
Spot w Rosji - na bogato :)
Zakładając ten wątek myślałem, że będziecie komentować auta ale się pomyliłem. Chyba większość forumowiczów komentujących ten temat woli opisywać wrażenia związane z mężczyznami...
-
Spot w Rosji - na bogato :)
Są pieniądze, jest fantazja, są mega furki po tuningu Życzę wszystkim forumowiczom takiej fantazji i furek Dziś widziałem ADUI RS6 Czarny mat - kierunek Piaseczno. Takie samo jak na spociku w Rosji
-
Spot w Rosji - na bogato :)
Spot w Rosji: http://benzclub.ru/forum/showthread.php?p=676976&posted=1#post676976
-
LEDy w miejsce świateł postojowych i dziennych - fotostory
Tak. Gdzieś, ktoś na forum miał zrobione DRL jak w B7 ale nie pamiętam kto... Proponuje użycie "szukaj"
-
LEDy w miejsce świateł postojowych i dziennych - fotostory
W światłach przeciwmgielnych (halogenowych) są inne szkła niż w reflektorach głównych . Inaczej rozpraszają światło co w przypadku Twojego pomysłu - zastosowanie ich jako światła dzienne - będzie powodować oślepianie kierowców i mandacik. Najlepszym rozwiązaniem będzie zakup gotowych KIT'ów pod DRL, które można montować w miejsce świateł halogenowych - Hella, In.Pro itp. W B6 jest możliwość wstawienia i ustawienia świateł tak, że działają identycznie jak w B7 - szukaj na forum.
-
[ALL B7] Moja A4 B7 quattro S-line // NOWE FOTKI STRONA 3
Czyli popierasz to co napisałem, ponieważ te felgi mają ET45 Tak. Popieram w 100 %. Dajesz dystanse 10 mm i "dobijasz" do ET 35. Felgi ładnie wystają, nic nie obciera. Zaufaj mi przerabiałem to w swoim B7.
-
[ALL B7] Moja A4 B7 quattro S-line // NOWE FOTKI STRONA 3
Ja mam 18" i 8" szerokość. ET mam 35 i jak zapodasz dystans i przekroczysz te ET np. 32 itp. to będzie obcierać, u mnie tak było. Przy ET 35 fele ładnie odstają (przód + tył). Postaraj się "dobić" do Et 35 dystansami w swoich felgach.
-
[ALL B7] Moja A4 B7 quattro S-line // NOWE FOTKI STRONA 3
Proszę napisz jak z komfortem po zainstalowaniu sprężyn, mocno się utwardziło auto ?? Wygląda na wysokie.
-
Montaż LED zamiast postojówek
Tak. U mnie się nie sprawdziły i pokazywało błąd na FISie.
-
[ALL B7] DAYLINE headlights
Kupuj te i będzie GIT
-
Tylne światła LED do Audi A4 B7
No co ?? Widać, że są to ORI światła od B7 Avant z wkładami od A6
-
Spoty Olsztyńskie
Ja będę. Ktoś mnie odbierze ?? Czarne A4 B7 na Ledach.
-
Masakra ... przednia atrapa (grill)
Witam, Pewna firma Lusch (/www.lusch.us) zaproponowała do modeli Audi grille i inne "oryginalne" akcesoria. Jak dla mnie te grille (pionowe "otwory") MASAKRA !! Pewnie znajdą się chętni na tego typu tuning Jak by się uparł to może ten grill z czarną siateczką (strona producenta) do B8 albo S5 by zainstalował , a i karbonowe "kratki" do świateł przeciwmgielnych są spox. Więcej fotek: http://www.lusch.us/LuschAudiAftermarket.htm
-
[ALL B8] Nareszcie A4 B8 2009
Wyrazy współczucia ;(