Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Masakra ... przednia atrapa (grill)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

Pewna firma Lusch (/www.lusch.us) zaproponowała do modeli Audi grille i inne "oryginalne" akcesoria.

Jak dla mnie te grille (pionowe "otwory") MASAKRA !! Pewnie znajdą się chętni na tego typu tuning :)

Jak by się uparł to może ten grill z czarną siateczką (strona producenta) do B8 albo S5 by zainstalował :), a i karbonowe "kratki" do świateł przeciwmgielnych są spox.

Więcej fotek: http://www.lusch.us/LuschAudiAftermarket.htm

luschs5cabrio.jpg

luscha4.jpg

luscha4backlid.jpg

luschs5decklid.jpg

Opublikowano

Zapodaj jakiś link bo jakoś tak sucho się podniecać to grzech :gwizdanie:

Opublikowano

Ok chłopaki za każdy kolejny wpis typu: masakra, c**jnia, lipa dno, bomba, madafaka kox będzie ostrzeżenie.

Opublikowano

Ok chłopaki za każdy kolejny wpis typu: masakra, c**jnia, lipa dno, bomba, madafaka kox będzie ostrzeżenie.

Nie swiruj Poziek, jedna opinia o niczym nie swiadczy ale tysiac owszem... czyz nie... :evil:

Opublikowano

Ok chłopaki za każdy kolejny wpis typu: masakra, c**jnia, lipa dno, bomba, madafaka kox będzie ostrzeżenie.

Nie swiruj Poziek, jedna opinia o niczym nie swiadczy ale tysiac owszem... czyz nie... :evil:

To jest dział techniczny. Od wypowiadania opinii jest dział: Na każdy temat

Opublikowano

Gdzieś już widziałem coś takiego :mysli: Nie są oni chyba pierwsi w tym...

Poziek a co wy tacy wszyscy nerwowi ostatnio? :cool1:

Opublikowano

No oferta dość odważna i może mieć swoich amatorów... :kox: Te kratki pod halogeniki też fajne... :)

Opublikowano

Na pewno znajdzie się amator na takie "cuda". Podobnie było z Rieger Tuning - też nie za ładne, a jednak parę osób z tym jeździ. Wszystko kwestią gustu.

Opublikowano

Osobiście też mi się nie widzą te grille ale tak jak pisze koval jednemu się spodobają drugiemu nie,rzecz gustu,tak jak z wieloma ulepszeniami...Ktoś poluje na wymarzone felgi rok,drugi zobaczy i powie,że za darmo by ich nie wziął,ilu ludzi tyle gustów... :hi:

Opublikowano

Na pewno znajdzie się amator na takie "cuda". Podobnie było z Rieger Tuning - też nie za ładne, a jednak parę osób z tym jeździ. Wszystko kwestią gustu.

Nie porównuj Riegera do tego czegoś bo to nie ta liga :cool1: Co do ich produktów to pierwsza atrapa wygląda jakby była szczerbata :polew:

Opublikowano

właściciele golfów , omeg , tigr , calibr zacierają ręce na te atrapki :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.