Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spot w Rosji - na bogato :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no cóż... biedni Ci rosjanie :polew:

ten mat na RS6 boski... ciekaw jestem jak to się użytkuje...

Opublikowano

stare :disgust:

Opublikowano

prawie jak nasz zlot w pile :polew:

Opublikowano

Ostatnio tak czytam, że Elberoth ma problemy ze znalezieniem godnego przeciwnika ;)

Może czas na spocik na wschód... :naughty:

Opublikowano
:shocked: no no
Opublikowano

dziwni ci rosjanie , redbula piją przez rurke, i chyba nie mają tam słońca, bo takie białasy, podejrzewam , że w garażach przesiadują :decayed:

Opublikowano

A mi się tam podoba Challenger - mniam mniam :naughty::kox:

A ten mat na Audi zajebioza wygląda :good:

Opublikowano

Jeden koleś na czapeczkę Roberta Kubicy :good:

Opublikowano

tak piękny spocik bogatych dzieciaków i cwaniaków z byłego KGB! :gwizdanie:

Jedynie czego pozazdrościc to pięknych fur!!

Wiecie co?

moga tylko pozazdrościć spontonu na naszych zlotach!!!

LANS BALANS za wszelka cenę!!

Opublikowano
moga tylko pozazdrościć spontonu na naszych zlotach!!!

Skąd wiesz czy oni go nie mają

Opublikowano
moga tylko pozazdrościć spontonu na naszych zlotach!!!

Skąd wiesz czy oni go nie mają

Sądząc po minach wszystko robione jest żeby się pokazać jaki kto jest Kozak

Opublikowano
moga tylko pozazdrościć spontonu na naszych zlotach!!!

Skąd wiesz czy oni go nie mają

Sądząc po minach wszystko robione jest żeby się pokazać jaki kto jest Kozak

Na fotkach nie widziałem, żeby latali z Kałachami :polew: :polew:
Opublikowano

przecudne furki - takie sztuki w takiej ilości w jednym miejscu :slina:

Opublikowano

przecudne furki - takie sztuki w takiej ilości w jednym miejscu :slina:

no :naughty:

...prawie jak na spotach 3city :gwizdanie:

Opublikowano
moga tylko pozazdrościć spontonu na naszych zlotach!!!

Skąd wiesz czy oni go nie mają

Sądząc po minach wszystko robione jest żeby się pokazać jaki kto jest Kozak

Sądząc po minach, to jeszcze 99% jest trzeźwych - może dlatego taka powaga :>

Opublikowano

czytając niektóre wypowiedzi az mi sie odechciewa ich komentować.

Ja widze to tak, że maja kase, lubia motoryzacje, spotykają się tak samo jak i my i może mają nawet fajniejszy klimat niz u nas. Ja osobiście chętnie znalazłbym się tam jako zwykły obserwator bo większości z tych aut nie widziałem na żywo z takiego bliska, nie słyszałem dzwięku silnika. A założe się ze okazałoby się, że i ludzie są tam zarabiści. :)

Z mojej strony gratulacje za zebranie tylu ludzi w jednym miejscu :)

Opublikowano
  • Autor

Są pieniądze, jest fantazja, są mega furki po tuningu :)

Życzę wszystkim forumowiczom takiej fantazji i furek :)

Dziś widziałem ADUI RS6 Czarny mat - kierunek Piaseczno. Takie samo jak na spociku w Rosji :)

Opublikowano

Dziś widziałem ADUI RS6 Czarny mat - kierunek Piaseczno. Takie samo jak na spociku w Rosji :)

Nie miała przypadkiem po prawej stronie na rejestracji '96' - Sverdlovskaya Oblast? ;)

Opublikowano

attachment.php?s=b700a41952c20394ab4e9a0d1c98e5bd&attachmentid=45380&stc=1&d=1241939305

Takiemu ryjowi to nawet RS6 nie pomoże :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.