Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

NUTI

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez NUTI

  1. Hejo tez bylem pod tesco i widziałem chyba Piotrka w białej strzale bez tylnego światła
  2. Piotrek wora nie wietrzy od 2 tyg :gwizdanie: Widze ze tu sie nic nie zmienia wraz z upływem lat :polew: :polew:
  3. Tymon takie rzeczy to sobie wyjaśnijcie na spocie, na forum to nigdy sie nie uda.
  4. Macie problemy :polew:
  5. najpierw po czytam co nieco ale obiecuje nie spamować :polew: :polew: :polew:
  6. A ty stara suka :gwizdanie:
  7. Jednak zdecydowałem na PENTAXA K-X jego opinie mówią za siebie, wypada lepiej niż NIKON D5000 Warto spróbować innej marki
  8. Cześć pedale Zbieraj puszki, papier i butelki
  9. \\No to jesli masz soczewy to smialo HID mozesz zakladac
  10. Komentuje- przeciętnie jak setki innych
  11. Kiki lepiej kupić lampy do Ksenów, w zwykłych lampach światło się bardzo rozprasza, może to i ładnie wygląda ale nie dla tego z naprzeciwka. Co soczewka to soczewka
  12. Ja zazwyczaj słucham Dżemu, The Prodigy a ostatnio Kid Rocka
  13. Zapomniałeś jeszcze o kimś Tiger ??? Za daleko szukasz
  14. Zapomniałeś jeszcze o kimś
  15. http://www.smog.pl/wideo/31970/co_czuje_twoje_auto_gdy_palisz_gume/
  16. Bezwypadkowe bo kolizja to nie wypadek :polew:
  17. Pewno jeździła kobieta, zadbane serwisowane, przebieg ori, właściciel jeździł autem mało i ekonomicznie. :polew: :polew:
  18. Spuszczacie sie nad swoimi super ponad 10-cio letnimi AUDI-gratami. Rozumiem masz B7-B8 to jedziesz Kikiemu po rajtach ale jak na razie to ma lepsza fure od waszej, nowszą technologicznie
  19. Chodzi o ten błąd z zasilaniem czytałem. Jednak dylemat dalej jest, Pentax ma szybszy autofokus, mniej szumów i jest mniejszy
  20. Mam pytanko czy w niedziele gdzieś sie ustawiacie na Wyrazowie ?
  21. Mam dylemat. Stoję przed zakupem lustrzanki cyfrowej, jednak mam dwa typy Nikon D5000 z obiektywem 18-105 lub Pentax K-X z obiektywem 18-55 i 50 -200 Oby dwa sprzęty są dobre. Mój dylemat zaczyna sie od funkcjonalności tych sprzętów, czy ktos z was posiada w/w model , jakie są za i przeciw. Pentax tym artykułem mnie przekonuje http://i-serwis2.action.pl/Files/FOT/APL/FOTPEXAPL0016/1.pdf jednak Nikon też nie jest zły. Za opinie dzięki
  22. Dzisiaj zrobiłem sobie spacer i dwa razy piłem kawe
  23. No to wszystkiego dobrego na ten nowy rok
  24. Czasami wskazane :polew: :polew:
  25. Hmmmm ale se jeździcie po rajtach - tylko po co :gwizdanie:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.