Treść opublikowana przez NUTI
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Hejo tez bylem pod tesco i widziałem chyba Piotrka w białej strzale bez tylnego światła
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Piotrek wora nie wietrzy od 2 tyg :gwizdanie: Widze ze tu sie nic nie zmienia wraz z upływem lat :polew: :polew:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Tymon takie rzeczy to sobie wyjaśnijcie na spocie, na forum to nigdy sie nie uda.
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Macie problemy :polew:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
najpierw po czytam co nieco ale obiecuje nie spamować :polew: :polew: :polew:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
A ty stara suka :gwizdanie:
-
Jaki aparat - lustrzanka cyfrowa
Jednak zdecydowałem na PENTAXA K-X jego opinie mówią za siebie, wypada lepiej niż NIKON D5000 Warto spróbować innej marki
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Cześć pedale Zbieraj puszki, papier i butelki
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
\\No to jesli masz soczewy to smialo HID mozesz zakladac
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Komentuje- przeciętnie jak setki innych
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Kiki lepiej kupić lampy do Ksenów, w zwykłych lampach światło się bardzo rozprasza, może to i ładnie wygląda ale nie dla tego z naprzeciwka. Co soczewka to soczewka
-
Czego słuchacie w swoim aucie ?
Ja zazwyczaj słucham Dżemu, The Prodigy a ostatnio Kid Rocka
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Zapomniałeś jeszcze o kimś Tiger ??? Za daleko szukasz
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Zapomniałeś jeszcze o kimś
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
http://www.smog.pl/wideo/31970/co_czuje_twoje_auto_gdy_palisz_gume/
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Bezwypadkowe bo kolizja to nie wypadek :polew:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Pewno jeździła kobieta, zadbane serwisowane, przebieg ori, właściciel jeździł autem mało i ekonomicznie. :polew: :polew:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Spuszczacie sie nad swoimi super ponad 10-cio letnimi AUDI-gratami. Rozumiem masz B7-B8 to jedziesz Kikiemu po rajtach ale jak na razie to ma lepsza fure od waszej, nowszą technologicznie
-
Jaki aparat - lustrzanka cyfrowa
Chodzi o ten błąd z zasilaniem czytałem. Jednak dylemat dalej jest, Pentax ma szybszy autofokus, mniej szumów i jest mniejszy
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Mam pytanko czy w niedziele gdzieś sie ustawiacie na Wyrazowie ?
-
Jaki aparat - lustrzanka cyfrowa
Mam dylemat. Stoję przed zakupem lustrzanki cyfrowej, jednak mam dwa typy Nikon D5000 z obiektywem 18-105 lub Pentax K-X z obiektywem 18-55 i 50 -200 Oby dwa sprzęty są dobre. Mój dylemat zaczyna sie od funkcjonalności tych sprzętów, czy ktos z was posiada w/w model , jakie są za i przeciw. Pentax tym artykułem mnie przekonuje http://i-serwis2.action.pl/Files/FOT/APL/FOTPEXAPL0016/1.pdf jednak Nikon też nie jest zły. Za opinie dzięki
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Dzisiaj zrobiłem sobie spacer i dwa razy piłem kawe
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
No to wszystkiego dobrego na ten nowy rok
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Czasami wskazane :polew: :polew:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Hmmmm ale se jeździcie po rajtach - tylko po co :gwizdanie: