Treść opublikowana przez ba$ior
-
Tylne światła LED do Audi A4 B7
Ja już dawno sprzedałem 3 lampy, a raczej same wkłady. Jeżeli masz dostęp do maszyn to już jest wielki sukces . Ja myślałem nad adaptacją "środków" od nowego Adui A3/S3 Sportback bo są "prawie" identyczne jak w B7 i "styl" poprowadzenia didó bardziej mi się podoba niż w A6 Avant (ale to kwestia gustu). Maskownica z blachy, koleś z USA też robił na cienkiej blaszce, w której zrobił otwory na ledy. A jak byś te wkłady z jakiegoś plastiku, coś podobnego jak jest w ORI lampach ?? Nie znam się na dokładnych specyfikacjach materiałów bo jestem głupi
-
[ALL B7] Lampy LED do B7 Tył - Dostępne w styczniu !!!
Nie zgadzam się z Twoim stwierdzeniem. Lampy zrobione "home made" przez gostka z USA nie wyglądają źle i są alternatywą dla lamp dectane (jedynych oficjalnie dostępnych na rynku). Audi nie zrobi Ori lamp do A4 B7, więc trzeba czekać albo modzić we własnym zakresie.
-
[ALL B7] DAYLINE headlights
Co do tych lamp firmy Dectane... Znajomy miał takie lampy w Passku B5. Lampy są bardzo kiepskiej jakości, klosze się rozklejają, diody szybko przepalają. Lampy nie są warte tych pieniędzy.
-
[ALL] Kilka ciekawych gadżetów z "carbonu"
Pozycja nr 6 to - Ori dokładka pod przedni zderzak do A4/S4 B7 z wersji DTM Będę zamawiał na bank coś z niemców ale jeszcze dokładnie nie wiem co. Ta obudowa kluczyka myślę, że może być ciekawym gadżetem. Szukam jeszcze różnych "bajerów"
-
[ALL B7] Lampy LED do B7 Tył - Dostępne w styczniu !!!
Jak zrobisz to daj znać. Ja się pisze na takie coś i pewnie wielu innych też. Napisz jakie koszt wchodzą w grę jak będziesz miał więcej info.
-
[ALL] Kilka ciekawych gadżetów z "carbonu"
Jak napisał wcześniej Malik jest to obudowa-nakładka. Przekładasz elektronikę i gra muzyka Jeżeli tak wygląda kluczyk (link) do B6 to są takie nakładki. Szukaj w innych rzeczach tego sprzedawcy. http://cgi.ebay.de/Audi-TT-8N-A4-S4-A3-S3-A6-S6-Carbondekor-Schluessel_W0QQitemZ260415380118QQcmdZViewItemQQptZAutozubeh%C3%B6r?hash=item3ca1f75a96&_trksid=p4634.c0.m14.l1262&_trkparms=|301%3A0|293%3A1|294%3A30 Trochę dziwnie ta nakładka na kluczyk wygląda. Taka plecionka wiklinowo-carbonowa Ciekawe jak to jest dostać carbonową nakładką na AirBag w twarz ?? No chyba, że Audi będzie montować takie poduszki z takimi nakładkami ...to warto będzie "walić" w poduchę Mercedes już pomyślał
-
[ALL] Kilka ciekawych gadżetów z "carbonu"
Witam, Buszowałem na ebay'u i znalazłem kilka ciekawych gadżetów z "carbonu" 1. Długopisy z logo audi - cena 34,95 Euro 2. Nakładka na AirBaga - cena 249 Euro 3. Karbonowe "manetki", "łoptaki" do zmiany biegów S-Tronic DSG - cena 279 Euro 4. Karbonowa obudowa lusterka wstecznego - cena 149 Euro 5. Kratki karbonowe od S6 - cena 399 Euro 6. Ori dokładka pod przedni zderzak do A4/S4 B7 z wersji DTM 7. Karbonowa obudowa kluczyka - cena 9 euro Będę ją zamawiał jakoś na przełomie czerwiec-lipiec. Chętni niech piszą na priv. http://cgi.ebay.de/Audi-TT-8J-A4-S4-A3-S3-A5-S5-Carbondekor-Schluessel_W0QQitemZ260411061677QQihZ016QQcategoryZ57350QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem
-
Montaż LED zamiast postojówek
Fajne te diody: Postojówki 1 W !!! Wysokiej Mocy W5W/T10 NEW!! http://www.allegro.pl/item626970399_postojowki_1_w_wysokiej_mocy_w5w_t10_new.html Będąc w "Kimoto" żarówka W5W, która była z nowej "dostawy" miała pobór prądu 0,8 W i FIS "szczekał", więc myślę, że te 1W mogą też nie zdać egzaminu
-
Montaż LED zamiast postojówek
Byłem dziś w "KIMOTO" i sprawdzałem diody W5W mierząc ich pobór mocy. Nie udało się dobrać odpowiedniej pomimo, że niektóre diody miały duży pobór mocy to FIS "szczekał"
-
[B7 BGB] Tein QSG80-CVAS2
Jak znajdę chwilę czasu to się tym zajmę - wrzucę może topic po prostu do działu "Moja A4" Jeśli chodzi o dźwięk to bez szaleństw - zależało mi na tym, aby nie było głośno - bardziej zależało mi na podniesieniu mocy - stąd wybór padł na millteka. Video co do millteka - Spox. Moc to podstawa A ile teraz Twoje B7 ma HP ?? Będziesz je "hamował" ??
-
[B7 BGB] Tein QSG80-CVAS2
Hej Ziomuś zapodaj jakieś foty auto i ewentualnie jakiś "sound" Millteka
-
Montaż LED zamiast postojówek
Ja również zamówiłem te Ledy "Ring". Jutro powinny dojść, więc zapodam fotki jak to u mnie wygląda w połączeniu z diodami od S6 i Xenonami
-
[ALL B7] DAYLINE headlights
Witam, Trochę nowych fotek przednich lamp można zobaczyć pod tymi linkami: http://i380.photobucket.com/albums/oo249/germanyboy73/DSC00489.jpg http://i380.photobucket.com/albums/oo249/germanyboy73/DSC00486.jpg http://i380.photobucket.com/albums/oo249/germanyboy73/DSC00471.jpg http://i380.photobucket.com/albums/oo249/germanyboy73/DSC00141.jpg http://i380.photobucket.com/albums/oo249/germanyboy73/DSC00480.jpg
-
[B7 BHF] S4 4.2l V8 344PS
U Panie kochany fajnie wygląda. Tył ładnie siedzi ale na przedzie jest jeszcze mały GAP Jak się teraz prowadzi, opisz trochę różnice w stosunku do seryjnej zawieszki S4.
-
[ALL B7] Lampy LED do B7 Tył - Dostępne w styczniu !!!
Trochę się ruszyło w temacie Ledów na tył. Tu cały "nowy" wątek z opisem tego co oferuje twórca tych lamp. http://audizine.com/forum/showthread.php?t=282910 Tu filmiki: http://s31.photobucket.com/albums/c395/fly300kts/?action=view¤t=Audi_0003.flv http://s31.photobucket.com/albums/c395/fly300kts/Tail%20Lights/?action=view¤t=MOV02906.flv
-
[ALL B7] DAYLINE headlights
Znalazłem pierwszego "pacjenta", który wszczepił te lampki.
-
[ALL B7] Moja B7-ka 2.0 TDI 16V + WYKRES
Stary super furka. Jakieś fajne fele 17" S-line od Ba$iora byś wzioł i będzie GIT
-
Montaż LED zamiast postojówek
Panowie, Tak sobie myślę, że trochę za dużo kombinacji w stosunku do efektu. Diody w DRL to rozumiem, jest fajny, ciekawy efekt (warto montować rezystorki itp) ale w postojach nie ma super efektu. Jest jeden niebieski "punkcik", który wygląda "c**jowo" przy xenonie. Takie "punkty" to widuje w hondach.... No ale jeżeli ktoś mi pokaże, że to fajnie wygląda w B7 z xenonem to się piszę
-
Montaż LED zamiast postojówek
Ja to jestem ciekaw czy w B7 bez "FIS f*ck UP'a" się obejdzie ??
-
Hardcorowa "lotka" do A4 B7
He he. Można kupić avanta A4, A6 lub A3 Sportsback, Audi Q, Q7 ale żeby TT tak zniszczyć ?? Przecież to się pija z celem... Eee c**jnia jednym słowem (bana dostane za przekleństwa ??).
-
Hardcorowa "lotka" do A4 B7
No commentos...a może tylko jeden comment pod zdjęciem "loty" i pick-upa TT... Można i gorsze rzeczy zrobić z Audi...
-
[B7 BHF] S4 4.2l V8 344PS
No Piotrz auto wygląda bardzo fajnie, a jak podregulujesz zawiesinke to będzie Mega
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
He he dobre. W Mrągowie nikogo nie widziałem z Klubu :gwizdanie: Mali nie musi pucować EsKi - ma od tego ludzi (czarnych ludzi). Ale jak ktoś jest chętny na wynajem domu czerwiec-lipiec-sieprien to pisać
-
Montaż LED zamiast postojówek
Fajnie to wygląda. Mam nadzieje, że w B7 nie będzie FIS szczekał :gwizdanie:
-
Montaż LED zamiast postojówek
Siemka, Będzie ktoś na dzisiejszym spocie w Promenadzie, żeby zademonstrować jak świecą te postojówki, które nie wyrzucają zawieszki na FIS'ie ?? Śmieszne są te "mini ringi". Jestem ciekaw jak by to wyglądało w B7, a i te "walcowe" W5W też ciekawe