Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BGB] Tein QSG80-CVAS2


bajk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Kto mi w Warszawie założy zawieszenie o którym mowa w temacie? Byłem w VTG i nie poradzili sobie, ponieważ uważają, że coś jest nie tak, jak by zawieszenie było do innego modelu - jakiś problem z przednim mocowaniem. Czy ktoś ma doświadczenie w temacie tego zawiasu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiaj z malik'iem.

Ostatnio złożył właśnie Tein'a do swojej S4 B7, więc coś ci może doradzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przasnyska 2B, rozmawiaj od razu z Adamem Grzybkiem 0 501 598 122

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w VTG i nie poradzili sobie, ponieważ uważają, że coś jest nie tak, jak by zawieszenie było do innego modelu - jakiś problem z przednim mocowaniem.

Brak mi slow na ta firme.

Przeciez ten zestaw maja w swoim sklepie! Co za łosie!

http://www.vtg.pl/sklep/index.php?action=katalog&parent=19&produkt=178&view=54

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skierowałem się tam, ponieważ dystrubutor Tein'a na Polskę znajduje się w ich budynku.. Jak widać to nie wystarczyło. Coż podjadę do Megacaru, zobaczymy.[br]Dopisany: 11 Maj 2009, 12:36_________________________________________________Aha, VTG udało się założyć cat-back Millteka :naughty: - od czwartku jeszcze nie odpadł :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VTG udało się założyć cat-back Millteka :naughty: - od czwartku jeszcze nie odpadł :przebiegly:

Ile dałeś za ten zestawik i montaż?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Millteka kupiłem na ebay'u za 505 GBP z UK - http://myworld.ebay.pl/mjd128/ - koleś bierze bezpośrednio z fabryki więc ma dosyć dobre ceny w porównaniu do np. dystrybutorów w PL.

Co do ceny montażu to w sumie ciężko stwierdzić, ponieważ liczyli od godziny..

Na jutro umówiłem się do Megacar'u z teinem - zdam relację;)

[br]Dopisany: 13 Maj 2009, 17:26_________________________________________________tein.jpg

zamontowane :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Millteka kupiłem na ebay'u za 505 GBP z UK - http://myworld.ebay.pl/mjd128/ - koleś bierze bezpośrednio z fabryki więc ma dosyć dobre ceny w porównaniu do np. dystrybutorów w PL.

Do mojego autka "trochę" drożej.

http://cgi.ebay.pl/Audi-S4-4-2-V8-4WD-B7-MILLTEK-EXHAUST-FULL-RESONATED_W0QQitemZ290310573124QQihZ019QQcategoryZ38786QQcmdZViewItemQQ_trksidZp1742.m153.l1262

:shocked:

10k PLN za 15ps więcej i (kwestionowane) wrażenia słuchowe.

Dziękuję ale spasuję :chytry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe, 10k można ciekawiej spożytkować niż na 15KM w tym przypadku:)

jadę zaraz testować dalej zawiasik - ogólnie miodzio :slina::evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe, 10k można ciekawiej spożytkować niż na 15KM w tym przypadku:)

jadę zaraz testować dalej zawiasik - ogólnie miodzio :slina::evil:

Hej Ziomuś zapodaj jakieś foty auto i ewentualnie jakiś "sound" Millteka :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Ziomuś zapodaj jakieś foty auto i ewentualnie jakiś "sound" Millteka :good:

Jak znajdę chwilę czasu to się tym zajmę - wrzucę może topic po prostu do działu "Moja A4" :kox:

Jeśli chodzi o dźwięk to bez szaleństw - zależało mi na tym, aby nie było głośno - bardziej zależało mi na podniesieniu mocy - stąd wybór padł na millteka.

Video co do millteka -

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Ziomuś zapodaj jakieś foty auto i ewentualnie jakiś "sound" Millteka :good:

Jak znajdę chwilę czasu to się tym zajmę - wrzucę może topic po prostu do działu "Moja A4" :kox:

Jeśli chodzi o dźwięk to bez szaleństw - zależało mi na tym, aby nie było głośno - bardziej zależało mi na podniesieniu mocy - stąd wybór padł na millteka.

Video co do millteka -

Spox.

Moc to podstawa :naughty:

A ile teraz Twoje B7 ma HP ?? Będziesz je "hamował" ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spox.

Moc to podstawa :naughty:

A ile teraz Twoje B7 ma HP ?? Będziesz je "hamował" ??

Czekam na nowy zaworek DV, później nowy program u Kocara i koło 260 powinno być :gwizdanie:

Ze względu na to, iż jest to FWD więcej raczej nie będę kombinował jeśli chodzi o moc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten Tein to Super Street Damper ? Jeżeli masz gwint z regulacją twardości to spodziewaj się łomotu sprężyn jak będzie chłodniej, ustaje to po kilkunastu kilometrach - to jedyny mankament tego zawiasu, na jaką twardość masz ustawione?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten Tein to Super Street Damper ? Jeżeli masz gwint z regulacją twardości to spodziewaj się łomotu sprężyn jak będzie chłodniej, ustaje to po kilkunastu kilometrach - to jedyny mankament tego zawiasu, na jaką twardość masz ustawione?

To niestety BASIC :( Tein od kwietnia tego roku zaprzestał produkowania SS dla A4 B6/B7 ze względu na małe zainteresowanie i jedynie udało mi się zakupić basic.

Jeśli chodzi o łomotonie to już go doświadczyłem - pojechałem posprawdzać wszystko i się okazało, że wszystko ok. Rano łomotało, później już nie - w każdym bądź razie dziwnie to brzmi - aż się przestraszyłem :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra a pytanie dodatkowe - jak z serwisowaniem zawiasu tein'a? Po zimie pewnie przyda się go trochę odpimpować..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radzę Karcher z gorącą wodą a potem na gwint nanieść silikon a najlepiej teflon z firmy Wurth w sparay'u http://www.allegro.pl/item856801083_wurth_teflon_suchy_smar_z_ptfe_lalkier_teflonowy.html lub coś podobnego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...