Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B8] Nareszcie A4 B8 2009

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Audi. a4 2.0 tdi 2.0 TDI common rail (zastąpiono podobno wadliwe pompowtryski)

skrzynia manual 6 biegow

Pakiet S-LINE

Biały Lakier

Co moge powiedziec....super autko jak narazie przejechałem 41000km i sprawuje sie wysmienicie...

Zmiany jakie są to

Program Mr motors 185KM i 400NM

Delikatnie przyciemnione szybki

Felga oryginał Audi S5 19"

chromowane końcówki wydechu

grill czarny połysk

img0505vn.jpg

dsc06095t.jpg

zdjcie0033v.jpg

Opublikowano

Czarna felga i wywalic chrom z grilla.. :kox: :kox:

Opublikowano
  • Autor

Z tym czarnym grillem dobry pomysł......... jak narazie zostanę przy tych felgach 18".....bo mam nowe oponki....szczerze mówiąc znikło te 18 cali przy tym aucie;)

Jak mi sie skończą letnie oponki to te 18 weżnę na zimę a 19 sie kupi na lato;)

Ale zanim skończą sie te to z 2-3 sezony jeszcze :decayed:

A tak poza ty to będę na dniach zamawial sprężyny H&R -30mm

Opublikowano

Ładna furmanka :kox:

Te 18" jakieś małe w tych nadkolach :gwizdanie:

Opublikowano

Super :a4fan: na żywo widziałem w Cze-wie :naughty: prezentuje się jeszcze lepiej. Pozdrawiam.

Opublikowano

jakieś znajome fele :gwizdanie:

auto eleganckie :good: gratuluje

kolor fajny - ja nie miałem odwagi kupić białego na nasze warunki pogodowe choć mi się podobał bardzo

Opublikowano
  • Autor

Masz gdzieś jakies fotki swojej a4 chetnie bym oblukał..;)

A mam pyt. jak ten silniczek 211KM 6,2 od 0-100km/h robi wrazenie;)

Opublikowano

Super furmanka..

Czarna felga

ja bym dał złotą fele :cool1:

ale przecież "Nie wszystko złoto co się świeci"

Opublikowano

Masz gdzieś jakies fotki swojej a4 chetnie bym oblukał..;)

A mam pyt. jak ten silniczek 211KM 6,2 od 0-100km/h robi wrazenie;)

miałem swój wątek A4 ale usunąłem tydzień temu także fotki Ci mogę na maila podesłać jak wyślesz mi adres na PW.

Co do silnika to mi było mało i tydzień temu program zrobiłem na 270KM i 425Nm - teraz to dopiero jest petarda.

Opublikowano

Ładniusie autko - witamy w klubie

Zdrowaś

K.

Opublikowano

Furmanka konkretna tylko że klekot :confused4:

Gratulacje dobrego zakupu :notworthy: :notworthy:

Opublikowano

Furmanka konkretna tylko że klekot :confused4:

Gratulacje dobrego zakupu :notworthy: :notworthy:

KLEKOT ??

Oj Kolego, umów się gdzieś na jazdę próbną common railem i napisz to jeszcze raz

Wątpię, żebyś się odważył

Zdrowaś

K.

Opublikowano
  • Autor

to samo mailem napisać..;)

Silnik w tym aucie pracuje świetnie;)

Opublikowano

Furmanka konkretna tylko że klekot :confused4:

Gratulacje dobrego zakupu :notworthy: :notworthy:

KLEKOT ??

Oj Kolego, umów się gdzieś na jazdę próbną common railem i napisz to jeszcze raz

Wątpię, żebyś się odważył

Zdrowaś

K.

No tak ale jak ktoś nie kocha PB tak ktoś nie kocha ON :tongue4:

Opublikowano

waśnie to samo mailem napisać..;)

Silnik w tym aucie pracuje świetnie;)

no nie przesadzajmy z tym świetnie. 170KM w quatro jedzie bardzo średnio i B7 140KM jedzie lepiej(miałem ostatnio porównanie) silnik owszem pracuje ładnie i w miarę cicho ale nie jest zbyt żwawy. natomiast wersja 143KM wydaję mi się że będzie szła jeszcze słabiej skoro 170Km nie jedzie za dobrze.

Opublikowano
  • Autor

Moja nie ma quattro...powiem szczerze ze po przejechaniu ponad 6 tys. km silnik zaczoł duzo zwawiej chodzić.....kolega ma tez taka b8 z przebiegiem 60 tys. km to jak dla mnie pieknie jezdzi.. :)

P.S w porownaniu do twoich 270KM to pewnie nie jezdzi..;)

Opublikowano

Moja nie ma quattro...powiem szczerze ze po przejechaniu ponad 6 tys. km silnik zaczoł duzo zwawiej chodzić.....kolega ma tez taka b8 z przebiegiem 60 tys. km to jak dla mnie pieknie jezdzi.. :)

P.S w porownaniu do twoich 270KM to pewnie nie jezdzi..;)

Hm, rzeczywiście, w Polsce 270 KM jak na nasze drogi to absolutne minimum :cool1:

Przecież tyle mamy możliwości, żeby je w pełni rozwinąć, co nie ?

Zdrowaś

K.

Opublikowano

super białe B8, tylko usunąć z czasem te chromy, felgi z czarnym akcentem, lekka ściema szybek i będzie :kox::good:

Moja nie ma quattro...powiem szczerze ze po przejechaniu ponad 6 tys. km silnik zaczoł duzo zwawiej chodzić.....kolega ma tez taka b8 z przebiegiem 60 tys. km to jak dla mnie pieknie jezdzi.. :)

P.S w porownaniu do twoich 270KM to pewnie nie jezdzi..;)

Hm, rzeczywiście, w Polsce 270 KM jak na nasze drogi to absolutne minimum :cool1:

Przecież tyle mamy możliwości, żeby je w pełni rozwinąć, co nie ?

Zdrowaś

K.

nie róbcie OT, ale uwierz, że te 270km nie mają za dużo wolnego pod maską kuredu :przebiegly:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.