Treść opublikowana przez Yakke
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Siema Co tam maniaki
-
[B5 AFN] Co to za olej???
Poczytałem na innym forum i było napisane: "1. MINERALNY, SEMISYNT, HC, FULL SYNTETYK - JAKI WYBRAC? Kazde auto z turbulum ma i musi jezdzic na oleju w pelni syntetycznym. Smarowanie i temp suszarki to rzecz najwazniejsza 2. WYCIEKI OLEJU Jezeli boicie sie nieszczelnosci to zamiast zapychac silnki wymiencie uszczelniacze. Brud moze tylko pogorszyc stan silnka. 3. PRZEJSCIE Z OLEJU GORSZEJ JAKOSCI NA LEPSZY Przed zastosowaniem lepszego oleju powinno sie zastosowac srodek czyszczacy (z oferty motula np. MotulClean - koszt ok 50pln) Z dosiwdczenia wielu uzytkownikow nie ma sie czego bac." Czy to prawda, że moge przejsc na syntetyka 100% przy silniku tdi i użycz motulclean? Słyszałem ze na lepszy nie można przejść a turbina musi mieć niby syntetyka.
-
[ALL] Dodatek do Paliwa
Ja zalałem verve orlenowską i niestety auto nie strawilo tego paliwa.. parafina podejrzewam się wytrąciła mróz zrobił swoje. Kupiłem skydda i czekam na efekty.. zalałem jeszcze i dolałem wg proporcji. Podobno te lepsze paliwka czyli verva, ultimate czy v-power mają uszlachetniacze dawkowane przez każda stacje unikatowo. Ja osobiście zawiodłem się na Orlenie, ponieważ tankując tam cały okrągły rok, w zimę przy -20 paliwo nie było odpowiednio przygotowane!! A POWINNO! Sprawdziłem i na shellu nie miałem takiego problemu. Myślę, że panowie ze stacji zamówili za duzo paliwa i to przygotowane na niższą temperaturę "zaleją" gdy będzie miejsce na jego składowanie Przybijam się do poprzednika stacja stacji nierówna! Nawet jedna stacja w różnych okresach ma zawachania...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Życzę wszystkim WESOŁYCH ŚWIĄT! Dla tych najbardziej praktykujących: MOTOPASTERKA parking przy M1 24:00 ekipa -> Poznań, kluby i osoby "niezależne"
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ja wyjeżdżam z zagrody i 15m na drifcie na letnich;p wcale nie kozacko~~!
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ostatnio jakiś ziom w Libanie wsadził mi między drzwi wizytówkę http://www.a4club.eu to przecież inne forum, wiecie dlaczego jest podział?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
guten morgen nie ma to jak spać do 13 :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
A co z "motopasterką" Ktoś by był chętny? Swoją drogą licze na wyczyszczenie bułgarskiej z tych gratów... bez stadionu nie ma pasterki
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
I tak oto pierwszy śnieg w Luboniu spadł Ale niektórzy lubią śliską nawierzchnię
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ja chętnie się pojawię i poznam ekipę z poznańskiego undergroundu
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
W końcu trzeba było wstać Ile osób wjeżdża na KR -2? Zawsze mnie to ciekawi a nigdy nie miałem sposobności dojechac
-
[B5 AFN] "ZIELONA SZCZEPLINA"
W sumie nawet może masz racje... dlatego też to sam finish jak bedzie ok to sie zostawi
-
[B5 AFN] "ZIELONA SZCZEPLINA"
No nie brałem pod uwagę takich lamp;p Chętnie dałbym spojlerki od eski ale to zależy od budżetu.. I tak dużo wody przepłynie zanim będą efekty;p Plany są wstępne i większość z nich ulegnie zmianie.. z uwagi na czas w jakim będę wprowadzał modyfikacje!
-
[B5 AFN] "ZIELONA SZCZEPLINA"
WITAM PRZEDSTAWIAM MOJE AUTKO. POSTANOWIŁEM ZATRZYMAĆ JE NA DŁUŻEJ I WPROWADZIĆ PEWNE MODYFIKACJE. Zielona Szczeplina to moje drugie auto, pierwsze opel Vectra A można zobaczyć na profilu w autocentrum.pl tutaj. Oczywiście istnieje instalacja [car - audi(o)]. Wzmak blaupunkt gta 460, jbl 250/1000 W z tyłu, kondek dietza 1f, i brakuje hertza albo jbl odseparowanego na przód tak około 100w Klima manual,el szyby, el szyber, abs, diesel, kierownica, hamulec OTO KILKA ZDJĘĆ PLANY TUNINGOWE -MONTAŻ PODŁOKIETNIKA -MONTAŻ KONDENSATORA -ZCIEMNIENIE PIĘCIU TYLNYCH SZYB -FELGI 18" OPONA PROFIL 45 LUB 40 -SPORTOWE ZAWIESZENIE -40MM -USUNIĘCIE EMBLEMATÓW Z TYŁU (POZA 4 KÓŁKAMI RZECZ JASNA) -OGARNIĘCIE CAR HI-FI I SKLEJENIE JAKIEJS ZABUDOWY + PRZODY (NA MAX PÓŁ BAGAŻNIKA) -KIEROWNICA TRÓJRAMIENNA Z PODUSZKĄ -ŚWIATŁA PRZÓD ANGEL EYES SOCZEWKI - RINGI -ŚWIATŁA TYŁ CLEAR-LED -KOMPLET OSPOJLEROWANIA (PRZÓD, TYŁ ORAZ PROGI) -SPASOWANIE I MALOWANIE OSPOJLEROWANIA -ZMIANA GRILA pozdrawiam społeczność a4 klub pl
-
[B7 BPW] Coś szumi przy ok 1600-2000 obr.
Mam również delikatne buczenie ale przy 2000 do 2400 tak około... może wydech ma dziureczkę;p bo osłony nie mam
-
[ALL] Głośniki Hertz vs Helix
Proponuje kupić lepsze głośniki a tweetery zostawić... Zwrotnica była by mile widziana, później kupisz wzmacniacz bo to by było dobre posunięcie... potem wymienisz tweetery i bedzie grało wystarczająco :gwizdanie: czyli w kolejności głośniki i zwrotnica -> wzmak -> tweetery zwrotnica montowana możliwie blisko tweetów jednak zwykle robi się to w podłokietniku/rączce w drzwiach... ale to kwestia techniczna znajdziesz cos na forum pozdrawiam
-
[ALL] Głośniki Hertz vs Helix
Dobrze gada, dajcie mu wódki W sprawie głośników mogę pomóc tematem: WYMIARY 13 wejdą Co do 16 spotkałem na forum osobę która opisuje jak to zrobić. Jak masz trochę wolnego czasu czemu by nie... 16mm to zawsze większe możliwości niż 13mm... przypominam że 16mm to odległość miedzy srubami... nie srednica membrany daje tego linka jakbyś się uparł na 16-ki Kolega przedstawia z cyklu 'zrób to sam' 16-chy bez przeróbek tapicery pozdrawiam
-
[ALL] Głośniki Hertz vs Helix
Jeżeli chodzi o 13 to Hertz ma nawet 100/200W. Moc to nie główny parametr głośnika... Jednak w przypadku instalacji głośników w tylnych drzwiach lub tuby/suba, należy zwrócić uwagę by ilość basu i wysokich tonów była wyrównana.. bije do tego by bas nie robił masażu pleców a z przodów nie było mozna usłyszeć wokalu bo wtedy albo wymieniamy głośniki albo wykręcamy suba (wiadomo co się wtedy robi) Odpowiadając na pierwszy post. Hertz'owy odpowiednik pionków kosztuje podobnie może trochę drożej a ma moc większą przy jakości bez porównania Oczywiście, że porównując z firmami o podobnym prestiżu Hertz się nie wyróżniał... aż do wypuszczenia aktualnych modeli, są rewelacyjne i biją wiele innych głośników na głowę... niestety swoje kosztują! Czy warto? Zależy od potrzeb.. To tylko moje zdania.. PS co to za pionek 30W... to że moc nie jest najważniejsza nie oznacza, że mamy ją olać pozdrawiam
-
[ALL B8] Nareszcie A4 B8 2009
Super furmanka.. ja bym dał złotą fele ale przecież "Nie wszystko złoto co się świeci"
-
[ALL B5] Radio Bose, głośniki standard. Warto kupować zestaw głośników Bose?
No ale to nie zmienia faktu że jakaś średnia półka Hertz, Helix czy Infinity bedzie grała dość przyzwoicie Podobnie całkiem do przyjęcie grają bose boze 6 b7 ale to nie to, mnie wystarczyć w przyszłości :gwizdanie: Ja bym zainwestował w coś innego... nie ma sensu kupować bose a po drugie.. !! Co to za dźwięk w półce.. Nie ma takiej opcji! W połce można wstawić sobie jedynie paproć ;p Z tyłu polecam zostawić niskie tony bo zaburza to scene dźwiękowom
-
[ALL B5] Co sądzicie o firmie Pelying ?
Odpowiadając na zadane pytanie... Firma gówno... lepiej zamiast tego kup sobie jakiś wzmak i bedzie lepiej grać... Porównując to z alpine szok ;p firma robi swoje ale radio tak czy inaczej bedzie miało wyjście na 8W średnio wiec wzmacniacz jest niezbędny
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Zawsze musi być pierwszy raz, a że mam nowy nabytek to pisałbym się na cokolwiek Rozumiem że w niedziele 10.05? Czy przewidujecie coś wcześniej? pozdrawiam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam serdecznie całą społeczność forum a w szczególności klubowiczów Dołączyłem do szeregów forum, ponieważ planuje kupno a4 b5 avant Spodobała mi się strasznie w tym tygodniu chcę już kupić Wrzucę fotki jak przełożę swoje car audio Pozdrawiam Jacek