Treść opublikowana przez ba$ior
-
[ALL B5] Przeróbka przodu na B7
BIG RESPECT Mogłeś załadować zderzaczek od S4/S-line i wsadzić grill od RS4 no ale już jest po ptakach...chyba, że zderzak przytniesz tak jak ja zrobiłem
-
[ALL B7] tuning grila s4/s-line
Zdejmiesz ten znaczek S4 ?? W swoim aucie mam cały grill (plastry miody + obwódka) pomalowane na czarno, pod kolor lakieru i "chromowe" obwódki szyb. U nie wygląda za***iście ale to moje zdanie
-
Światła LED od Audi S6
Witam, Jeżeli ktoś jest zainteresowany zakupem żarówek typu ba15s (p21w) - zamienników "żółtków" - jako światła DRL to można je zakupić u Wojtas530: http://www.allegro.pl/item453245197_zarowka_ba15s_13hyper_led_biala_najnowszy_model.html
-
Światła LED od Audi S6
Witam, Diody już zamontowane w aucie. FIS szczeka,że brakuje mu żarówki ale ja mu jeszcze pokaże (pod koniec października będę miał gotową instalacje likwidującą błąd) . A tu mały "wabik" tego co nadejdzie...
-
[ALL B7] Mój nowy nabytek 2,0 TDI BRE S-line by Dynosoft
To nie wlosi tylko Hiszpanie He he racja sorki Już poprawiłem wiec osuń posta
-
[ALL B7] Mój nowy nabytek 2,0 TDI BRE S-line by Dynosoft
Spokojnie Panowie. Wszyscy czekamy na diody...tylko ciekawe czy do sedana też będą...
-
[ALL B7] Mój nowy nabytek 2,0 TDI BRE S-line by Dynosoft
Witam, Ładne auto, mody też fajne. Diody na "Hiszpana" ale Hiszpanie wsadzali "rurkę" z mniejszą ilością diód o większych odstępach między każda i efekt był MEGA a'la A5/R8. U mnie zaślepki ze zderzaka non s-line pasowały idealnie do zderzaka s-line/s4 więc nie wiem OCB... A szybciej latasz dzięki większej "lodówce" i "rurkami z aluminium" ?? Jakiś podwójny wydeszek planujesz - widzę po nakładce od S4 - daj ja w lakier auta Nic tylko rezać diody do tylnych lamp
-
Światła LED od Audi S6
Dzienx malik ORI światła DRL są strasznie żółte i słabo komponują się z diodami więc jutro montuje coś takiego i zapodam fotki efektu wymiany żarówek DRL na diody tego typu: Efekt na pewno będzie ciekawy A tu efekt diód w nocy - dają po oczach
-
Światła LED od Audi S6
Witam, Po długim czasie szukania i oczekiwania na paczkę wreszcie jest - S6 LED Controler. http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=160269933767&ssPageName=ADME:X:AAQ:DE:1123 Urządzenie jest wykonane solidnie (made in Germany) i nie ma problemów z podłączeniem. Wszystkie kable są oznakowane kolorami. Controler podłącza się pod ORI światła DRL i "puszkę" umieszcza się w bezpiecznym (nie narażonym na wilgoć) miejscu. Opis działania. 1. Otwieramy z pilota auto - same Diody odpalają się automatycznie i palą się przez 30 sekund (Leaving Home). 2. Po zamknięciu auta -sameDiody palą się przez 30 sekund (Coming Home). 3. Po przekręceniu pokrętła DRL z pozycji 0 na pozycję 1 - świecą się żółte standardowe światła DRL + Diody. 4. Po przekręceniu pokrętła głównego na światła pozycyjne - świecą się pozycje (przód-tył) + Diody. 5. Po przekręceniu pokrętła głównego na światła mijania - świecą się Xenony + Didoy. 6. Diody wyłączamy przekręcając pokrętło świateł DRL w pozycję 0. Do gniazd świateł halogenowych zamontowałem ORI żarówki,owinąłem taśmą i ładnie schowałem w miejsce nie narażone na duża wilgoć. Bardzo fajne urządzono, które polecam wszystkim którzy chcą zamontować diody od Audi S6. Ogólnie mówiąc (pisząc) Diody świecą ze wszystkim
-
[ALL] Światła Led
"prawde o ledach".....cos czuje ze fajnie nie bedzie. Zabiles mi klina! Jakie są minusy takiego oswietlenia? Przez prawde o Led'ach miałem na myśli informacje od sprzedawcy jak zainstalować, jaki pobór prądu, czy w zestawie są przetwornice itp. Minusów nie znam no może taki, że jak jedziesz to wszyscy patrzą na diody
-
[ALL] Światła Led
Osoba sprzedająca te diody na allegro.pl powinna pomóc przy instalacji za odpowiednią opłatę:good Zadzwoń, napisz, zapytaj, a poznasz prawdę o LED'ach
-
[ALL] Światła Led
Witam, Można bo koleś w B7 zamontował więc do B6 też się uda. Szukaj na forum.
-
Światła LED od Audi S6
Witam, Musisz uważniej czytać forum i używać funkcji "Szukaj" (he he pisze jak stary wyjadacz forumowy ale nie jestem takim ) Tu jest jedyny słuszny wątek dotyczący poruszonej tematyki diod od S6: http://www.a4-klub.pl/smf/swiatla_led_od_audi_s6-t22489.210.html Tu masz diody do kupienia ale drogo, nie wiem ile kosztują w ASO: http://www.vwautoczesci.pl/sklep,3447,,,03,,pl-pln,507896,0.html Światła przeciwmgielne życia raczej Tobie nie uratują (a może ??...lepiej nie sprawdzać!!). One tak mocno nie oświetlają drogi ale owszem są przydatne ale tylko jak jest mgła i słaba widoczność. Ja polecam diody i specjalny modół o którym napisze więcej w kolejnych postach. Stary nic tylko wywalić halogeny i zainstalować diody !!
-
Światła LED od Audi S6
Szkoda tylko,że mocy więcej nie daje
-
Światła LED od Audi S6
Witam, DzienX za komplement ale on ma S4 V8, 19" itp... dobra bo popadnę w kompleksy Te felgi OZ, o których pisałeś w oryginale są srebrne (lekki chromik).Śledziłem ten projekt od początku i koleś ma niezłą fantazję i kupę $$$ - po wysokim kursie Chciałbyś uzyskać dobry efekt bez ciężkiej pracy i rezania... ciężko będzie ale moge tylko polecić żaróweczki zamiast dziennych DRL ale będzie wyskakiwał błąd itp... Tu znajdziesz żarówki podobne do tych,które chłopaki ściągali zza Wielkiej Wody: http://allegro.pl/item443350832_zarowka_ba15s_13hyper_led_biala_najnowszy_model.html Najlepiej zakup diody od S6 i wpasuj je w swój zderzak nie musisz robić dużego rezania bo można je wczepić "normalnie", resztę "zaślep" siatką (plaster miodu) albo "kratkami", które robią w USA albo w ogóle niczym nie zaślepiaj tak jak ten kolo z USandA
-
Car Detailing - Miodzio :)
WOW efekt MEGA Niestety moje auto ma lakier ja ten ze zdjec "przed". Chetnie bym cus takiego zapodal swojej Audiczce Nice Post
-
[ALL B7] Lusterka zewnętrzne
Witam, Tez mam pytanko dotyczace lustereka a mianowicie jak zrobic zeby myly skladane elektrycznie... ? Jakis zestaw (silowniki) sie montuje czy jak ??
-
[B7 BDG] moje drugie audi(zdradzilem klub)
O nice nice
-
[B7 BRE] Moja A4 2.0 TDI S-LINE !
Witam, Jakies nowe mody w planach, a moze juz cos zmodziles ?? Daj znac co dzieje sie
-
[ALL B7] S-line pakiet zewnętrzny
Ja robiłem zamiane seryjnego zderzaka na wersje s-line/s4 i nie kupowalem spryskiwaczy od S4. Mozna je smialo przelozyc od seryjnego zderzaka i bedzie dzialac OK.
-
[B6 Sedan] Tylne lampy LED - fotostory
malik - Ja mam ORI zderzak od S4 (podciety pod Kratki i ledy) a nie ORI od S6. Ten mod to kwestia gustu. W obu przypadka wyglada to BOSKO
-
[B6 Sedan] Tylne lampy LED - fotostory
Ja proponuje ORI kratki od S6 - jak montowac to komplecik Ale to tylko moja sugestia, ktora zastosowalem w praktyce.
-
[ALL B7] Grill B7 dla zainteresowanych
Stary jaki znaczek ?? Bez znaczka sie kupuje
-
[ALL B7] Grill B7 dla zainteresowanych
The best solution is OEM AUDI RS4 GRYLL
-
Światła LED od Audi S6
Mocne swiecenie LEDow przy dlugim, ciaglym wlaczeniu nie jest dobre - diody moga sie rzepalic itp.W kostke od chalogenow wepnij odpowiednie przewody czyli: "+", "-" i Sterowanie. Ja poprostu wpiolem i swieca . Zapodaj jakies fotki po instalacji.