Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Przeróbka przodu na B7


DeeJay_Kill

Rekomendowane odpowiedzi

Zwracam się do Was z kolejnym problemem...potrzebuję mieć informację, czy maska od b7 jest tak samo szeroka, jak do b5, bo będę chyba przód przerabiał i nie wiem, czy maska podejdzie bez przeróbek... Jeżeli macie jakieś info, linki na ten temat, to plz - dajcie znać;) Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swojego czasu było takie cudo na forum :naughty: S4( B5 ) z przodem B7 hmmm cikawa koncepcja ale darował bym sobie taką rzeźbę ,dużo kasy włożysz a później będziesz miał problemy ze sprzedażą .

http://picasaweb.google.com/karol.paczkowski/ZlotA4NowaKaletka/photo?authkey=ZJs9ZaKZGVU#5105643982482654658

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/1a66d030440d0b06.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolega Iceman (ale go nie ma już u nas) miał coś takiego w wersji Avant i spooooro kasy w to włożył

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie po co? :chytry: tu masz przerabianie b5 na b7 :polew: tylko czy to wygląda jak B7 ? :confused4:http://moto.allegro.pl/item413294602_audi_a4_a_4_b5_zderzak_przod.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie zderzaki z aukcji odpadają. Do Ice'a już dzwoniłem, co i jak, a moja Audi jest rozbita i dzięki temu jest okazja wstawic w podobnych kosztach przód od b7. Proszę - nie piszcie, ze wioska, itp - kwestia gustu, a na forum już sto razy było to pisane...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak auto rozbite to fakt jest okazja. co do wygladu - kazdy ma inny gust. mi naprzyklad auto ICE sie bardzo podoba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz racje jak ci sie podoba przod od b7 to kombinuj a jak wykombinujesz to zapodaj foki :good: tez kiedys planowalem taka rzezbe zrobic ale poszedlem w kierunku mocy . W kazdym razie zycze szczescia i nie przejmuj sie krytyka typu< ze to wiocha >

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napewno nie będzie to B7 :) a samochód ice-a wygląda jak po sterydach :hi: kompletnie odpada ale to moje zdanie :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

modyfikacja modyfikacji nierowna ....

auta ice`a bylo kompletnie przerobione i wg mnie wygladalo OK

ale to co nieraz widze ... b5 z duzym grillem to porazka

no wlasnie a co z tylem ? zostanie od b5 :/ ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega pytal o wymiary, a nie o opinie.. :gwizdanie:

dokładnie :decayed:

Koniec OT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda, że o tych wymiarach nikt mi nic nie powiedział :tongue4: Tył prawdopodobnie będzie od b7, ale narazie mam rozbity przód i ograniczone fundusze, więc do przeróbki tyłu to daleka droga... BTW - byłem ostatnio w Zakopanem, przechodziłem sobie obok parkingu, patrze, a tu co? VW Vento z przodem od b7 i chamskim znaczkiem OOOO... szkoda, że nie zrobiłem fotki, ale to była dopiero wiocha... A co do mojej przeróbki - uważam, że to dość dobrze będzie wygladać, nawet na allegro był kiedyś przerobiony b5 sedan i było git;) Zdecydowałem się przerabiać, bo b5 ma bardzo podobną linię do b7 Avant, więc to nie razi. O gustach się nie dyskutuje, ale wiadomo, że nie wszystkim taka rzeźba się może podobać... Ice'owi się podobała, kilku innym maniakom Audi też, mnie również się podoba, a że przód rozbity, to jest okazja i możliwości zrobić;) 3mcie kciuki, żeby to wszystko ładnie wyszło i pomóżcie, jeżeli możecie (zdjęcia, wymiary, porady).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie dlaczego kolega nie dostał wymiarów B7 (chodzi mi o włascicieli B7 :cool1: ) :hi: tu masz filmik z B5/B7

http://pl.youtube.com/watch?v=HsIYWJKjiGw&feature=related

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki, filmik już oglądam. Póki co, mam zamówione bixenony od nowego modelu i zderzak z grillem, niedługo zamawiam maskę i szukam błotników. Zna ktoś w ogóle miejsca, gdzie można tanio kupić części? Pozdrawiam.[br]Dopisany: 20 Sierpień 2008, 14:49 _________________________________________________Teraz mam pytanie do posiadaczy A6. Na allegro relingi zwykłe do A4 kosztują 350-500 zł, a jak popatrzyłem do A6, to za 150-200 można już kupić... Mógłby mi ktoś podpowiedzieć, czy relingi z A6 Avanta podejdą do A4? Ew. czy można przerobić? Dzięki za odpowiedź z góry,pzdr :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widac kolego ze masz zajeb**** fantazje. Ostatnio ktos na forum z A4 chcial zrobic allroad'a

NIe mam pojecia gdzie takie pomysly sie rodza.

sorry za OT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz mam pytanie do posiadaczy A6. Na allegro relingi zwykłe do A4 kosztują 350-500 zł, a jak popatrzyłem do A6, to za 150-200 można już kupić... Mógłby mi ktoś podpowiedzieć, czy relingi z A6 Avanta podejdą do A4? Ew. czy można przerobić? Dzięki za odpowiedź z góry,pzdr :hi:

ale relingi źle wyglądają w sedanie :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

auto z mojego profilu nieaktualne - mam Avanta. Szczerze mówiąc - nie wpadłbym na to, zeby w sedanie sobie relingi zamontować;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DeeJay_Kill w takim razie popraw profil.. :wink4:

Zerkaj na allegro, do A4 tez sie zdarzaja po 150-200 zl.. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...