Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Przeróbka przodu na B7


DeeJay_Kill

Rekomendowane odpowiedzi

gdybym w tym momencie już myślał o sprzedaży, to na pewno nie podjąłbym się takiej przeróbki;) Co do koloru - chyba nie myślisz, że tylko z zewnątrz będzie pomalowany :decayed:

Jesli myślisz o zmianie koloru to wypadało by oskubać go i dopiero malowac .. :gwizdanie:

Zmiana koloru nawet delikatna ..bedzie widoczna ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo to blefffff :decayed:

No..ok. A co to wniosło do tematu ? :gwizdanie:

EOT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Progress jest, ale qrde powolny - brak czasu. Postaram się dzisiaj wrzucić fotki całego spasowanego przodu, albo chociaż błotników. Nie jest różowo, bo nie wystarczy tylko wspawać fragmentów owych błotników, ale ja się tym nie martwię, bo mam wyobrażenie efektu końcowego;) Jak już przód będzie spasowany, to będę musiał pomyśleć o dobraniu mechanicznych spraw i uruchomieniu autka - olej do automatu, rurka od turbiny... Właśnie - wie ktoś z Was, jaki kod ma ta rurka i ile może kosztować? (doprowadzenie oleju do turbiny; ta z łącznikiem elastycznym).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No własnie, zapodaj jakieś fotki bo ludzie spragnieni :polew: Czekamy, czekamy a tu nic :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry, że nie wstawiałem fotek, ale chwilowo nie miałem czym zrobić...już nadrabiam zaległości;) Migomata nie mamy, więc wszystko spawane palnikiem. Jak widać, trzeba będzie dospawać rogi do maski i dopracować szpary. Potem czeka mnie pomalowanie i zakonserwowanie błotników od spodu fluidem, dogranie wszystkiego przy silniku i przygotowanie do malowania. Będzie dobrze :decayed:

Linki:

http://img139.imageshack.us/my.php?image=img3061ml2.jpg

http://img224.imageshack.us/my.php?image=img3060sz0.jpg

http://img257.imageshack.us/my.php?image=img3059lp4.jpg

http://img142.imageshack.us/my.php?image=img3058zt3.jpg

http://img143.imageshack.us/my.php?image=img3057ye0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie to trochę boli jak widzę takie cięcia w Audi :decayed: Pamiętam jak podcinałem błotniki żeby lampki wstawić, to aż miałem ciary na plecach :naughty: A takie szwy i cięcia co pokazałeś wyglądają masakrycznie :naughty: Lepiej szybko to zamaluj i ładnie wyrównaj :decayed: Tą elipsę po logo na błotniku też jakoś zlikwiduj :wink4: Bo mam nadzieję że nie planujesz tam go znowu przyklejać :decayed: Ogólnie nie wygląda to źle :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wydaje wam sie że teraz ten przód Audiczki będzie dłuższy???

Jasne że będzie i to o kilka dobrych cm. :decayed: No ale inaczej tego nie dało się zrobić, bo rezania byłoby znacznie więcej, maska... A raczej maski tak nie dotniesz jak sobie chcesz :decayed: Wydaje mi się że nie będzie źle :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bicz3: kolego nie chodzi mi o to że mi się to nie podoba tylko o to co napisał Rafalekx......jak widze takie rezanie na audi to aż mnie ciary przechodzą....ale jeśli to ładnie wykończysz to repekcik się należy :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przód będzie oczywiście dłuższy, ale wg mnie jest ok. Tyłu nie przerabiam teraz, chyba, ze jakiś zastrzyk gotówki będzie, ale narazie nie mogę na to liczyć. Niedługo będę wstawiał diody do reflektorów (takie, jak na hiszpańskim forum wyrazali:), potem trzeba będzie przerobić kostki do lamp i wstawić tam ksenony, i jeszcze "kilka" innych rzeczy do roboty jest. Co do loga na błotniku, to nawet się nie zastanawiałem...prawdę mówiąc, nie wiem, je zlikwidować... Chcieliście fotki, to wstawiłem - jasne, że mógłbym w ogóle ich nie pokazywać, tylko po skończeniu założyć temat w "Moja A4", tylko że właśnie chodzi o pokazanie prac;) Nic się nie bójcie - błotniki są porządnie pospawane palnikiem, i nie szpachli będzie jak najmniej. Jak wiadomo, z czasem u mnie kiepsko - studia, tata ma też dużo roboty i dlatego nie idzie to tak, jakbym chciał, ale myślę, że efekt końcowy jest warty moich wyrzeczeń;)[br]Dopisany: 03 Październik 2008, 16:30_________________________________________________kolega Daymoon chciał chyba graficznie wyrazić dezaprobatę dla mojego pomysłu przerabiania auta, jednak na drugi raz, mógłby poświęcić kilka sekund więcej i napisać np. "nie podoba mi się"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tych reflektorów... może lepiej kup diody takie jak ma Ba$ior? :wink4: Takie jak w S6 nowym :good: I w zderzak je :good: Zdecydowanie lepiej to wygląda niż w lampach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie ledy, jak ma ba$ior, to jednak trochę kosztują, ale powiem Ci, że narazie nie mam czym wypełnić tego miejsca na halogeny w zderzaku - najlepiej byłoby halogenami, ale muszę spotkać w rozsądnej cenie. Nie wiecie może, gdzie kupić siatkę "plaster miodu", z tym, że pełną? Coś a'la rs4 - takie coś by świetnie pełniło rolę zaślepki na zderzaku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak nawiazaujac do tematu to jestem pod wrazneiem .... gdyt przeczytalem pierwszy post o rezaniu b5(7) to bylem calkowicie temu przeciwny... a teraz chyle czola... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...