Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Przeróbka przodu na B7


DeeJay_Kill

Rekomendowane odpowiedzi

wczoraj zrobiłem ksenony i diody w lampach - jedni powiedzą, że wiocha, innym się będzie podobać - posiłkowałem się materiałami z hiszpańskiego forum. Starałem się, żeby to wyglądało dość dobrze, ale efekt psuje jedna dioda - nie można jej uciąć, bo wtedy gasną 3. Zamieszczę dzisiaj zdjęcia;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..nic nie mówie ..czekam na fotki :decayed:

czuje , że bedzie siara :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czuje , że bedzie siara [/size]

patrząc na projektanta pewnie będzie :kox:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz to już nie wiem, czy te fotki wstawiać...;/ Wiecie co - wstawię fotki za jakiś czas, gdy będzie zderzak przykręcony na stałe i auto umyte po paście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz to już nie wiem, czy te fotki wstawiać...;/

Wypadao by :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czuje , że bedzie siara [/size]

patrząc na projektanta pewnie będzie :kox:

Jak mam to rozumieć?

Ten projekt różni się od hiszpańskiego przede wszystkim diodami - oni kupili paski, w których jest 60 led/m - u mnie 98. Robili jakieś koszulki, etc, wycinali... Ja kupiłem hermetyczne listwy, z góry tylko pomalowałem sprayem chrom, żeby nie prześwitywała płytka, dokleiłem to do odblasku na taśmę dwustronną i kropelkę.

img3305nz5.jpg

w2048.png

img3303cn8.jpg

w2048.png

img3307su7.jpg

w2048.png

img3302pw5.jpg

w2048.png

To są diody z allegro 48cm/48 led. Taka listwa kosztuje 40zł i jest hermetyczna. Wkurza mnie strasznie, że jedna ma inny kolor od drugiej (pierwsza biała, druga lekko w niebieski wpada - daje się to zauważyć) i dodatkowo wkurza fakt, że nie mogę odciąć jednej diody - wtedy by było super. Więcej fotek wieczorem, to zobaczycie z włączonymi ksenonami i bez.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja poczekam ..aż poskładasz całe auto ..i walniesz foto :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekamy na całość, zapalone diody wyglądają nawet nieźle :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aparat mi padł, więc dzisiaj nie będzie zdjęcia w nocy. Diody wg mnie świecą jasno, bo jak się patrzy z metra-dwóch w nocy, to prawie nie widać punktów, tylko całą kreskę. Poza tym, dość dobrze oświetlają powiedzmy metr powierzchni przed samochodem. Efekt nie jest do końca taki, jakbym chciał, ale już nie będę lamp rozklejał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przód wygląda :kox: lampki też fajnie zrobione. Zobaczymy jak wyjdzie efekt końcowy ale powinno być :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ragga coś się czepił chłopaka :punish: Całkiem nieźle to wygląda. Martwi mnie tylko ta różnica w odcieniu tych ledów :kwasny: Bo skoro mówisz że da się zauważyć że jedne są białe a drugie wpadają w niebieski, to trochę lipa :decayed: No ale zobaczymy :good: czekamy na foty :) Jak do tej pory spoko, tylko ten tył autka... :gwizdanie:

Chociaż wg mnie jeśli ledy to tylko takie jak w nowej S6 w zderzaku :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ladnie to wyglada ciekaw jestem czy da sie cos takiego wlozyc do lamp depo po lifcie od b5?zamontowac w ten sam sposob moze byc ladnie. Tylko nie jestem pewny czy da sie rozmontowac klosz hmmm

Nawet o tym nie myśl. Kiepsko to wygląda, jakby było na siłę wkładane :sick3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ragga[/b] coś się czepił chłopaka :punish

No coś Ty .. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...