Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Przeróbka przodu na B7


DeeJay_Kill

Rekomendowane odpowiedzi

jakbym go chciał od razu sprzedać, to bym się nie bawił w przeróbki, tylko doprowadził do serii. Kiedyś na pewno sprzedam, bo następne będzie A6, ale póki co, moja mi się podoba;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie boisz się tak bez poduszek jeździć? Może przewrażliwiony jestem ale ja bym tak nie umiał.

Masz zacięcie, trochę jak osoby budujące repliki. I to podziwiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Młody jest to i fantazja ułańska :> Ja powiem szczerze, że zrobić B7 z B6 to jeszcze ujdzie, ale z B5 to trochę porażka. Pogratulować tylko zapału i chęci, ale efekt lekko "niesmaczny" jak dla mnie. Kwestii sprzedaży nie poruszam, bo to auto chyba w rodzinie zostanie na najbliższe 1000 lat :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Młody jest to i fantazja ułańska :> Ja powiem szczerze, że zrobić B7 z B6 to jeszcze ujdzie, ale z B5 to trochę porażka. Pogratulować tylko zapału i chęci, ale efekt lekko "niesmaczny" jak dla mnie. Kwestii sprzedaży nie poruszam, bo to auto chyba w rodzinie zostanie na najbliższe 1000 lat :thumbdown:

nie jest najgorzej. proporcje zachowane. szkoda tylko, że nie zrobiles B8. B7 to jak dla mnie - najmniej ciekawe A4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie moje pierwsze auta bez poduszek były... i ja chyba też się nie bałem jeździć "bez nich" ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są gusta i guściki mi szczerze się to nie podoba a co z tym idzie nie wnikam w temat sprzedaży auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie moje pierwsze auta bez poduszek były... i ja chyba też się nie bałem jeździć "bez nich" ...

Moje pierwsze auto też nie miało poduszek (fiat 126p :>). Inaczej się jeździ samochodem, który seryjnie nie miał poduszek a takim który po wypadku zamiast poduszek ma atrapy. Taka jazda jest "trochę" nieodpowiedzialna. Fajnie się jeździ dopóki nie zdarzy się tragedia (np. pasażer będzie miał poważne obrażenia bo zamiast w poduszkę uderzy w deskę rozdzielczą). Ale w końcu takie są prawa młodości, o tym się nie myśli.

Przepraszam za OT. Ale dla mnie bezpieczeństwo a nie wygląd auta jest na pierwszym miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda tylko, że nie zrobiles B8. B7 to jak dla mnie - najmniej ciekawe A4

Też mam takie zdanie. B8 byłoby :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda tylko, że nie zrobiles B8. B7 to jak dla mnie - najmniej ciekawe A4

Też mam takie zdanie. B8 byłoby :kox:

taa z B5 to wypas w 100% :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niepotrzebnie jeden z kolegów odgrzał temat, bo od 2 dni sypią się posty w stylu "podoba" i "nie podoba" - nie o to chodzi w temacie, bo głównym zamysłem było uzyskanie wiedzy potrzebnej do tej przeróbki i Waszych porad, pomysłów popartych linkami. Opinie? Ok, ale nie zaśmiecajmy tematu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oki a skonczone to juz ? Wrzuc jakies foto :)

To ze jednym sie podoba drugim nie to sie nie denerwuj :) Zawsze tak bylo , jest i bedzie :) Wyglad kwestia gustu dla mnie przod jajo. Razi troche bok (wysokosc ) . Pracy wlozyles efekt jest niezly.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...