Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7] S-line pakiet zewnętrzny


arturo_freestyler

Rekomendowane odpowiedzi

zderzak tylny ma dyfuzor, boczki sa brzydkie po prawie jak w allroad`zie , a przedni zderzak ma wysuniete dolne zeberka - te pod halogenami, ma to niby udawac spoiler...

nie wiem czy pasuja kratki od zwyklego, wiec to trzeba sprawdzic juz przy zakupie. Zderzaki pasuja w miejsce fabrycznych (nie S-line). No i musisz patrzec, na takie rzeczy jak miejsce na spryskiwacze do xenon`ow i dziurki na parktronic z tylu i przodu.

Osobiscie to lepiej miec zawieszenie i wnetrze s-line i ew. sam przedni zderzak, reszta wcale nie jest fajna

Znajdziesz je oczywiscie na...? allegro :) no i w serwisie, ale nie chcesz poznac cen tych elementow :][br]Dopisany: 18 Wrzesień 2008, 09:51_________________________________________________a no i ty masz jeden podworujny wydech, wiec zderzak tylny od quattro albo od wersji 2,5 2,7 i 3.0 nie bedzie ci pasowac, bo tam beda 2 oddzielne wydechy po prawej i lewej str. auta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zderzak tylny ma dyfuzor, boczki sa brzydkie po prawie jak w allroad`zie , a przedni zderzak ma wysuniete dolne zeberka - te pod halogenami, ma to niby udawac spoiler...

nie wiem czy pasuja kratki od zwyklego, wiec to trzeba sprawdzic juz przy zakupie. Zderzaki pasuja w miejsce fabrycznych (nie S-line). No i musisz patrzec, na takie rzeczy jak miejsce na spryskiwacze do xenon`ow i dziurki na parktronic z tylu i przodu.

Osobiscie to lepiej miec zawieszenie i wnetrze s-line i ew. sam przedni zderzak, reszta wcale nie jest fajna

Znajdziesz je oczywiscie na...? allegro :) no i w serwisie, ale nie chcesz poznac cen tych elementow :][br]Dopisany: 18 Wrzesień 2008, 09:51_________________________________________________a no i ty masz jeden podworujny wydech, wiec zderzak tylny od quattro albo od wersji 2,5 2,7 i 3.0 nie bedzie ci pasowac, bo tam beda 2 oddzielne wydechy po prawej i lewej str. auta

zaczne od zderzaka przod :>

tylko czy halogeny z kratkami podejda od mojego zwykłego? na oko chyba tak :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie troszke tu niescisłosci sie zrobiło, "dyfuzor" to nie zderzak s-line tylko sama dokladka w tylni zderzak :cool1:

zderzak tylny ma dyfuzor, boczki sa brzydkie bo prawie jak w allroad`zie , a przedni zderzak ma wysuniete dolne zeberka - te pod halogenami, ma to niby udawac spoiler...

Zderzaki pasuja w miejsce fabrycznych (nie S-line).

Osobiscie to lepiej miec zawieszenie i wnetrze s-line i ew. sam przedni zderzak, reszta wcale nie jest fajna

Dandi o co tobie chodzi z tymi boczkami ? :mysli: i Co nie jest fajne w zewnętrznym pakiecie S-linie ? :wallbash: ( patrz fotki )

Oto Pełen S-line zewnętrzny a wiec mozna zwrócic uwagę czym sie różni od seryjnego :gwizdanie:

- zderzak przedni + grill

- zderzak tylnii

- spojler ( daszek) na klapie tylniej

- listwy boczne na drzwiach

- zawieszenie obnizone -20 mm lub -30 mm

4ea7c66dd740c0be.jpg

3a4e1ea97b1f2ac1.jpg

711361fd341e9faf.jpg

64c8194d72a95cc8.jpg

58d60335ce7f26ea.jpg

uświadomcie mnie czym sie róznia tył zderzaki w s-line i nie s-line :>

progi boczne - gdzie je mozna kupic?

przod zderzak - nie napotkam problemów przy zmianie? na co zwrócic uwage przy zakupie?

-zderzak tylni s-line od seryjnego różni sie dokladką ( spojlerkiem )

-listwy najlepiej zakupić w ASO i pomalowac pod kolor autka

-nie powinieneś spotkać problemów przy przednim zderzaku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

progi juz prawie mam:) i chyba beda musiały isc w kolor:)

zderzaków przod na alegro widze duzo:) jest z czego wybiarac:) --- tylko jeszcze raz zadam pytanie czy z mojego zderzaka podejda kratki i halogeny? czy szukac gotowego zderzaka z kratkami i halogenami?

tył zderzak narazie chyba zostawie bo bym msuail jeszcze wydech zmianiac

lotka,listwy,grill,zawieszenie w moim s-line juz sa wiec duzo zabawy nie zostało:)

jeszcze sie zastanawiam nad grilem black---- tylko czy bedzie pasował do chrom relingów i chrom listewek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no przedni zderzaczek jest sliczny i ladny w s-line, ale reszta mi sie nie podoba, a najmniej te listewi na drzwi :)

fajne jest tez wnetrze, bo daja ladna kierownice i przednie fotele z napisem s-line no i zawieszenie obnizone - ladnie wyglada , utwardzone - mnie troche wk***ia :) ale prowadzi sie bajka :]

a kratki jak ktos juz wyjzej nie beda pasowac, wiec musisz sobie albo dokupic w ASO albo znalezc kompletny zderzak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

arturo_freestyler Nie maluj progów bo zleją się z linią nadwozia. Mnóstwo autek wychodzących z fabryki (nawet w jaskrawych kolorach) miało pozostawioną oryginalną (ciemno szarą) barwę listew. Przynajmniej je wtedy widać.

1.jpg

6.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam od siebie to ze kratki przedniego zderzaka na 100 % nie pasuja(to juz bylo wyjasnione wczesniej) ale halogeny podejda bez problemow. Co do zakladania zderzaka, jesli miales zwykly to trzeba bedzie przyciac jakies wloty i bedzie pasowal. Co dokladnie to nie wiem bo sam tego nie zakladalem. Reszta mocowan jest taka sama. Gril z tego co ja wiem nie pasuje od zwyklego zderzaka do s line i odwrotnie.

Jeszcze wazna rzecz jesli chodzi o gril. Sa rozne mocowania tablicy rejestracyjnej. Ten element tez nie bedzie pasowal od zwyklego zderzaka a w aso jest dosyc drogi - 200 pln przednia czesc + ramka 75. Takze predzej bym wolal dokupic kratki na halogeny niz to mocowanie tablicy hehe.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W B6 halogeny od zwykłego zderzaka bez problemu montuje się w wersji zderzaka s-line.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam od siebie to ze kratki przedniego zderzaka na 100 % nie pasuja(to juz bylo wyjasnione wczesniej) ale halogeny podejda bez problemow. Co do zakladania zderzaka, jesli miales zwykly to trzeba bedzie przyciac jakies wloty i bedzie pasowal. Co dokladnie to nie wiem bo sam tego nie zakladalem. Reszta mocowan jest taka sama. Gril z tego co ja wiem nie pasuje od zwyklego zderzaka do s line i odwrotnie.

Jeszcze wazna rzecz jesli chodzi o gril. Sa rozne mocowania tablicy rejestracyjnej. Ten element tez nie bedzie pasowal od zwyklego zderzaka a w aso jest dosyc drogi - 200 pln przednia czesc + ramka 75. Takze predzej bym wolal dokupic kratki na halogeny niz to mocowanie tablicy hehe.

pozdrawiam

a dlaczego gril ma nie pasować :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla

Dodam od siebie to ze kratki przedniego zderzaka na 100 % nie pasuja(to juz bylo wyjasnione wczesniej) ale halogeny podejda bez problemow. Co do zakladania zderzaka, jesli miales zwykly to trzeba bedzie przyciac jakies wloty i bedzie pasowal. Co dokladnie to nie wiem bo sam tego nie zakladalem. Reszta mocowan jest taka sama. Gril z tego co ja wiem nie pasuje od zwyklego zderzaka do s line i odwrotnie.

Jeszcze wazna rzecz jesli chodzi o gril. Sa rozne mocowania tablicy rejestracyjnej. Ten element tez nie bedzie pasowal od zwyklego zderzaka a w aso jest dosyc drogi - 200 pln przednia czesc + ramka 75. Takze predzej bym wolal dokupic kratki na halogeny niz to mocowanie tablicy hehe.

pozdrawiam

dla uściślenia moja jest fabtycznie s-line tylko ze ze zwykłym zderzakiem chyba niczym sie nie rozni od zykłej "nie s-line" ??

fb0ae2f4b5d49a2chd1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm... cos mi sie wydawalo, ze halogeny tez nie podejda, bo na pewno nie podchodza w B6, musze to chyba sprawdzic...

Do czego nie podchodzą do s -line w B6 >?

Orginalne halogeny z B6 podchodzą do zderzaka w s- line tylko w S4 trzeba mieć inne :hi:

Więc nie sprawdzaj ponieważ jestem pewny na 100% :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...