Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7] S-line pakiet zewnętrzny


arturo_freestyler

Rekomendowane odpowiedzi

mam pytanko

listwa s-line zderzaka tylnego (przykładowy obrazek) jaki ma numer ? bo w ETC'e mam rożne końcówki

typu:

8E0 807 521 B

8E0 807 521 H

8E0 807 521 M (podwójny wydech wiec chyba nie)

ktoś może to kupował?i jaka mniej więcej cena w ASO?

listwa.png

pozdrawiam

MK4

jak by kogoś to interesowało to jest to numer 8E0 807 521 z nabitym na końcu H. (szary przygotowany do malowania wersja s-line)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam już upatrzony zderzak s-line do mojej B7 i muszę ostatecznie wyjaśnić jedną kwestię. Czy halogeny ze zwykłego zderzaka można zamontować do zderzaka s-line. Mowa tu o samych halogenach, kratki są już na zderzaku.

A jak już marudzę, to zapytam jeszcze o malowanie zderzaka. Bo ten, który chcę kupić jest srebrny i nie wiem czy to będzie miało jakiś wpływ przy przemalowywaniu go na czarno. Nie gadałem na ten temat jeszcze z lakiernikiem, stąd moje pytanie do zorientowanych w temacie... :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I właśnie takiej odpowiedzi oczekiwałem. :good: Zderzak zakupiony, ma dotrzeć do mnie w piątek :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie siemian, też mam taki plan :) Na razie dzisiaj mam dostać zderzak i grill od s-line'a, ale grill od S4 jest tym docelowym. Na razie budżet nie pozwala na taki zakup, ale jest w pierwszej trójce inwestycji w moją :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie tez Siemian już przekonał do grilla s4 ;) jest dużo ładniejszy

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie dotyczące pakietu S-line a dokładnie tylnego zderzaka...

Czy oryginalną dokładkę tylnego zderzaka (ta przy wydechach) można bez problemu zmienić na tą od S4 ?

Noszę się z zamiarem wymiany końcówek na jakieś bardziej normalne niż te oryginalne skierowane w dół . Początkowo chciałem je wymienić na okrągłe a'la 2.0T ale praktycznie wszystkie , które przyłożyłem do samochodu wyglądały "dziwnie" , albo za małe albo za duże :confused4:

No i znalazłem fajne asymetryczne 2x2 (jedna końcówka wystaje około 1cm dalej niż druga) wstępna przymiarka dała fajny rezultat tyle , że niestety potrzebna jest właśnie inna dokładka zderzaka...

No i czy 2.0TDI z czterema końcówkami z tyłu nie będzie wyglądało trochę dziwnie ? :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi tam sie koncowki dieseli skierowane w dol podobaja. Nie wiem co Wy macie do nich. Wszysko inne bedzie wygladzac delikatnie mowiac dziwnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie jak na TDI to ładne są te ori chodzi i tak maja nad spawaną ściemniana szersza końcówkę :) ale i tak ładnie :) chodź te z powyższych załączonych w tym dziale zdjęć tez ładnie wygląda wydech

z tego co się orientuje ta ta dokładkę zderzaka możesz spokojnie wymienić.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Troche odswieze temat. Zmienilem zderzak do normalnej a4 zderzak s4, niestety nie weszlo plug'n'play. Kierownice powietrza trzeba bylo poprzycinac, ale wydaje mi sie ze teraz bardzo malo powietrza dochodzi do IC. Samochod a4 BKN 3.0,2005 Prosze o podanie numerow kierownic powietrza do tego zderzaka, tak zeby pasowaly bez rezania

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Troche odswieze temat. Zmienilem zderzak do normalnej a4 zderzak s4, niestety nie weszlo plug'n'play. Kierownice powietrza trzeba bylo poprzycinac, ale wydaje mi sie ze teraz bardzo malo powietrza dochodzi do IC. Samochod a4 BKN 3.0,2005 Prosze o podanie numerow kierownic powietrza do tego zderzaka, tak zeby pasowaly bez rezania

Pozdrawiam.

:szukaj: :szukaj: :szukaj:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=102217.0

8E0 117 335 P kierownica powietrza lewa

8E0 117 336 N kierownica powietrza prawa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy zaślepki spryskiwaczy będą pasować ?

tak , bedą pasować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o potwierdzenie czy poniższa dokładka jest z S-line?

http://allegro.pl/audi-a4-a-4-01-05-hokej-dolny-zderzaka-i1674909689.html

Ona pasuje zarówno do B7 sedan jak i avant?

Wygląda że z s-lina, ale poproś (albo zadzwoń) o inne zdjęcie i zobacz czy rant idzie przez całą dokładke, bo na tym zdjęciu ciężko to zobaczyć. :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o potwierdzenie czy poniższa dokładka jest z S-line?

http://allegro.pl/audi-a4-a-4-01-05-hokej-dolny-zderzaka-i1674909689.html

Ona pasuje zarówno do B7 sedan jak i avant?

to jest dokładka s-line B7 :good: podejdzie bez problemu zarówno do sedana jak i avanta ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...