Treść opublikowana przez Stefcio
-
Błąd 012555 - Low Pressure Fuel regulation: Fuel Pressure Outside Specificat w A4 B7 2.0TFSI
w tym wątku wklejałem skan, ale nie wiem czy o to chodzi ? http://a4-klub.pl/diagnostyka-vag-32/all-b7-2-0tfsi-prosze-analize-bledu-186005/#post2924527
-
Błąd 012555 - Low Pressure Fuel regulation: Fuel Pressure Outside Specificat w A4 B7 2.0TFSI
przedwczoraj wymieniłem ten czujnik, konrolka check engine znikła, od tamtego czasu kilka razy odpalałem i się nie pojawiła, nie wiem czy widać błąd w vcds bo zepsułem chiński kabel niestety jak rano odpaliłem znowu pojawiło się te klekotanie, takie jak na filmiku który wrzuciłem, pojawia się tylko po dłuższym postoju (np. przez noc), wczoraj jak odpalałem z rana go nie było :/
-
[ALL B7] 2.0TFSI proszę o analizę błędu
wklejam scan
-
Błąd 012555 - Low Pressure Fuel regulation: Fuel Pressure Outside Specificat w A4 B7 2.0TFSI
witam, pojawia się u mnie ten błąd 012555 - Low Pressure Fuel regulation: Fuel Pressure Outside Specification P310B - 004 - No Signal/Communication - Intermittent silnik po odpaleniu niekiedy tak pracuje: innych objawów raczej nie zauważyłem w czym może tkwić problem ?
-
[ALL B7] 2.0TFSI proszę o analizę błędu
witam, również u mnie pojawia się ten błąd 012555 - Low Pressure Fuel regulation: Fuel Pressure Outside Specification P310B - 004 - No Signal/Communication - Intermittent silnik po odpaleniu niekiedy tak pracuje: innych objawów raczej nie zauważyłem w czym może tkwić problem ?
-
Przednie Lampy DAYLINE jakie wybrać ?
ciekawe jak te lampy świecą https://www.dectane.de/product_info.php?info=p71714_led-scheinwerfer-audi-a4-b7-04-08---black.html&XTCsid=18e3b651f052e159192403301cb5a866
-
[ALL B8] ciemny granat perłowy SPRZEDANA
to była fura brata http://otomoto.pl/audi-a4-C22172166.html ? a co tam było robione, że nie ma zaznaczonego bezwypadka ?
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
a ten miał cały pakiet s4 ? http://allegro.pl/audi-a4-230km-1-8tfsi-stylizowane-na-s4-i1931157068.html
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
instynkt stadny
-
[ALL B7] A4 B7 :)
te szpary między zderzakiem a maską nie są za duże ? jak ja zakładałem dokładkę cupry to tych końcówek po bokach nie przykręcałem, z przodu wygląda jakby dokładka była szerokości auta tylko z boku trochę kijowo takie odstające
-
[ALL B6] Nie działa samopoziomowanie reflektorów
witam, rozklejałem lampy od b7 w piekarniku 150c,2-3min, nic nie wyciągałem ze środka i teraz cały czas świeci na fisie żółta ikonka samopoziomowania, poziomowanie nie działa, kupiłem na allegro jakiś chiński kabel i dostałem do niego K CAN VAG COMMANDER 1.4 china, czy sprawdzę na nim co się stało ? jeżeli tak w jaki sposób, bo jestem kompletnie zielony w tych sprawach. pozdrawiam
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
przecież przeciętna kobita nie zauważy różnicy między zwykłą a4 a rs4, ot zwykły rodzinny sedan
-
[B7 ASB] Czarna bestia by ECUPROJECT 292ps 600nm
pewnie coś takiego http://allegro.pl/lampy-tylne-audi-a4-b7-diodowe-czarne-led-avant-i1831645135.html
-
[ALL B7] [A4 DTM 2.0 TFSI quattro] =REAKTYWACJA=wKrÓtCe NoWe ObLiCzE
xenon + czarne środki + żarówka LED zamiast zwykłej żarówki p21w + wywalenie pomarańczowych kirunków tak jak u bajka
-
[ALL B7] [A4 DTM 2.0 TFSI quattro] =REAKTYWACJA=wKrÓtCe NoWe ObLiCzE
ciekawe, że chińczyki nie produkują jakichś gotowych listewek dopasowanych do konkretnej lampy konkretnego modelu, tak jak tutaj http://www.audizine.com/forum/showthread.php/270765-Installed-fly-s-LED-stripes-and-have-some-pics
-
[ALL B7] [A4 DTM 2.0 TFSI quattro] =REAKTYWACJA=wKrÓtCe NoWe ObLiCzE
widzę, że masz zwykłe lampy a jako, że lubisz diody może załaduj jakieś lampy dayline, będziesz miał soczewkę + diody + brak pomarańczowego kierunka np. taki wynalazek
-
[B7 BLB] Moja piękna A4 2.0 TDI Avant 140 KM
już na tym zdjęciu widać, że świecą słabiej niż zwykła żarówka
-
[B7 BLB] Moja piękna A4 2.0 TDI Avant 140 KM
w ogóle te ledy to bieda, tylko 18 diod smd, tu jest 30 http://allegro.pl/ba15s-30-diod-smd-12v-5-4w-biala-extra-white-i1726635072.html na ebayu sprzedają 36 http://cgi.ebay.com/ebaymotors/2X-1156-6000K-BACK-UP-TAIL-SIGNAL-LED-LIGHT-BULBS-36SMD-_W0QQcmdZViewItemQQhashZitem4cf86f3ba5QQitemZ330585553829QQptZMotorsQ5fCarQ5fTruckQ5fPartsQ5fAccessories
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
ale czy ludowi będzie się podobać taki kolor i czy będzie się można spokojnie pokazać pod kościołem ?
-
[B7 BRD] Aktualny tygrysowoz...
sorry za ot ale mam pytanko, czy polakierowanie tego odbłyśnika obok soczewki (jak na zdjęciu poniżej) wpływa jakoś na świecenie ?
-
LEDy w miejsce świateł postojowych i dziennych - fotostory
zamieniał ktoś kierunek i drl miejscami w b7 tak jak na filmiku
-
[ALL B7] 2006 Audi A4 S 2.0T
autocheck jest za 18 zl na allegro http://allegro.pl/autocheck-nie-carfax-historia-aut-z-usa-vin-fotki-i1643873082.html
-
[B7 BKN] My Audi by Ślebiod A4 3.0 Quattro Avvvvant...LED-y 30.05/11.12.2012 DPF OUT!
no tak tylko nie pasują do sedana, ktoś chyba próbował rezać z A3 i też mu nie wyszło, pewnie można byłoby wymienić diody na mocniejsze w tych dectane ale prawdopodobnie byłoby dużo grzebania z elektroniką, może tak zrobię, odkupię od kolegi audia4a4 te dectane, zaniosę do speca aby ogarnął jak tam wszystko jest rozwiązane
-
[B7 BKN] My Audi by Ślebiod A4 3.0 Quattro Avvvvant...LED-y 30.05/11.12.2012 DPF OUT!
ja się dopiszę do listy zażaleń odnośnie dectane, mam miesiąc takie dectane, mam włączony tryb skandynawski, żeby świeciły w dzień i mógłbym się lansić po wsi i niestety nieraz przy odpalaniu gaśnie kilka diod w prawej lampie,pewnie jest to spowodowane spadkiem napięcia czy cuś, trzeba pokrętełkim DRL włączyć i wyłączyć i jest OK, trochę to upierdliwe ale nie na tyle aby je wywalać albo grzebać w środku, na szczęście fis wyrzuca błąd, więc wiadomo kiedy zgasły, trochę choinka przy odpalaniu bo diody w przednich DRL migają, tylnie gasną LOL
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
uuu w terenie zabudowanym