Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

yaboo

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez yaboo

  1. nie będzie pasował, tak samo jak grill s-line
  2. słabo czytałeś... Auto: A4 B6 (FWD) Nadwozie: Sedan Silnik: AVJ 150 (2001) Skrzynia: FTW Manual 5-cio biegowy Zawieszenie seryjnie było 1BA Przód -OJG 680mm Tył -OYH 680mm nacisk na osie 1-1045 2-1020 zamiana na 1BE (pochodzą z AWXa/sedan/manual 5-cio biegowy/FWD/2001) Przód-OJG 665 mm Tył -OYG 660 mm stabilizator z RS4/B7 na tyle obydwa zawieszenia mierzone na feldze 18" profil 40mm Auto: A4 B6 (FWD) Nadwozie: Sedan Silnik: AWX Sedan Skrzynia: Manual 5-cio biegowy Zawieszenie seryjnie - 1BA Przód -OJJ 660 mm Tył -OYH 675 mm ON - rezeri teraz pytanko mial ktos OJJ i zmienil na 1BE z jaka kategoria wagowa? 1 czy 2 nizej zeby dorbze siadlo o 2cm? opony 225/45/17 bieżnik ok 5mm
  3. wtrysk sterujacy ( ten z kabelkiem ) sie kończy jak juz nie padł....
  4. http://a4-klub.pl/zawieszenie-13/all-b6-nastawienia-zawieszenia-a4-b6-2001-2004-sedan-avant-195243/
  5. 08 Klima 10 Adaptacja Kanał 81 Wpisz PIN 26467 Testuj Zapisz Wyjdź...
  6. z innej beczki, dostałem dziś dwa kody dla nowych użytkowników do testowej wersji Beta, do ''World of Warplanes'' jak ktoś chętny i chce ''polatać'' czymś innym niż czołg to zapraszam na PW
  7. zależy czym grasz, są czołgi które wybitnie pożerają kasę drogie ammo i naprawa, ostatnio zostało mi 4000 kredytów, i zacząłem grać Matyldą, kilka bitew i na koncie 200 tyś. bez premki czyli są czołgi do zarabiania kasy i do gry, gdzie ledwo na zero wychodzisz, mam takiego VK 4502 ausf. A pożera kredyty, ale gra się nim całkiem fajnie po wymaksowaniu... jak dobrze trafię to nawet na plus wychodzę, w randomach jest loteria z kim grasz
  8. yaboo odpowiedział(a) na Bishkopt temat w Układ Jezdny
    było wystarczyło poszukać.... http://a4-klub.pl/zawieszenie-13/b6-awx-wahacze-b6-pasuja-b5-87906/
  9. Myślę że wystarczy jak uszczelnisz dolot i będzie ok
  10. zaspawaj tą dziure, chyba że nie masz warunków to tak jak pisałeś wkręt, silikon i gumowa podkładka prowizorycznie, powinna pomóc
  11. kolego przed kalibracją skręcasz kołami w lewo i prawo o ok 30 stopni, i login jest 40168 a nie 09559 czasami trzeba powtórzyć procedurę kilka razy bo nie zawsze czujnk kąta skrętu da sie skalibrować od strzała... ze strony Ross Techa.. Steering Angle Sensor (G85) Calibration Before starting the procedure turn the steering wheel at least 30 ° left and back straight ahead. [Meas. Blocks - 08] Group 005 Field 1 (Steering Angle Sensor -G85-) Specification: 0.0 ° Tolerance (when straight): ±5.0 ° [Done, Go Back] [Login - 11] Enter 40168 [Do It!] [basic Settings - 04] Group 001 [Go!] [Done, Go Back] [Fault Codes - 02] All fault codes should have disappeared. [Done, Go Back]
  12. zerknij tutaj ... http://a4-klub.pl/zawieszenie-13/all-b6-b7-akcja-zbiorowa-rozkminiamy-zawieszenie-1ba-vs-1be-kat-mas-osi-191457/
  13. to lipa, wiec drucik i wycinasz jak szybe...
  14. gdzies w necie znalazlem.. ''jak juz odkrecisz wszystkie śruby to drewniany klocek (klin) i młotek i ranty powinny zejsc i pamietaj nigdy nie sklejej kół na klej, tylko na sylikon bo potem jak cos bedzie trzeba zorbic to ich nie rozkrecisz ''
  15. podgrzej opalarką klej łatwiej puści ...
  16. kolega u Gajosa w Sopocie wymieniał, nie robili problemu, faktcznie nie ma akcji serwisowej bo to sie nazywa inaczej ''wyraz dobrej woli producenta'' wrunek zapisany bład w sterowniku, auto na lawecie do ASO (nie może jechać), nie kręcony przebieg, wymieniają padnięty wtrysk, pompki CONTINENTAL
  17. odkręcasz półkę pod kierownicą, wtyka OBD jest na zatrzaskach
  18. nie ma żadnej różnicy
  19. tak się składa że głowica w silniku BPW jest taka sama jak w 1.9 numer częsci jest identyczny ...
  20. w zegarach kanał 38 z 1 na 0
  21. przód pasuje tył już nie ... w A4 amor jest razem ze sprężną, a w Passacie oddzielnie...
  22. podaj ET felgi to ma znaczenie czy felga ma prawidłowe odsadzenie, faktem jest że opona nie może wystawac poza rant błotnika...
  23. 01 silnik=> 04 nastawy podstawowe=> grupa 003 ostatnie okienko pokazuje cykl pracy zaworu EGR wartości będą się zmieniać w %
  24. w ASO chyba taniej można kupić, ja taki zestaw używałem jest ori Audi... przykręcany jest na wkręty, jeśli włącza sie kontrolka poziomowania ksenonów sprawdź kable przy czujnikach mi przetarł sie ten z przodu i w czasie jazdy zapalała sie kontrolka.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.